Arama sonuçları: *

• Users: Banderas
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

am5 işlemci+ram+anakart tavsiyesi

Merhaba, bilgisayarımı yükseltmek istiyorum DDR5 sisteme geçmek istiyorum bunun için -AM5 işlemci + RAM (16gb yeterli) + anakarta ihtiyacım var -Ekran kartı 2060 ama ileri de onu da yükseltirim Bütçe 15000TL ama daha uyguna f/p halledersem süper olur tabii ki
  2. B

Bilgisayarın sesi kısılıyor

Merhaba sorunum şu, Valoranta girince bilgisayarın tüm sesi kısılıyor azıcık açık kalıyor naparsam yapayım düzeltemedim
  3. B

amd 5 5600 sıcaklık değerleri ve soğutucu önerisi

Merhaba ryzen 5 5600 kullanıyorum ve sıcaklıklarım boşta 40 derece yükte 75 80e çıkıyor sizce normal mi değerler odam çok serin olmuyor kasadaki fanlar iyi olsa da işlemci çok da serin bir işlemci değil galiba. Uygun yollu bir soğutucu çözümü istiyorum en önemlisi sessiz olsun dikkatimi sesiyle...
  4. B

Sıcaklık değerlerim normal mi

İmzadaki sistemi kullanıyorum stok soğutucuyla 93 derece bana fazla geldi havalar da sıcak evet ama sistemde bi sorun mu var yoksa sıvı soğutma mı almam gerekir sizce
  5. B

İtopya hazır sistem windows 11 sorunu

Merhaba forumda benzer konular olsada tam aradığımı bulamadım ve halletmek istiyorum hızlıca Durum şu; Salı günü İtopyadan hazır sistemim geldi içinde win10 deneme sürülü yüklü şekilde ben de pcyi kullanmaya devam ettim oyun falan yükledim ama şimdi bilgisayarı win11 yükseltmek istiyorum...
  6. B

Windows 10 deneme sürümünden 11e geçiş

Merhaba herkese, Ben yakın zamanda hazır sistem aldım itopyadan ve windows 10 deneme sürümü ile geldi. Windows 11 normal versiyonuna geçmek istiyorum ama driverlar 2 3 tane program yüklemiştim onların da kaybolmasını istemiyorum sizce ne yapmalıyım? Aklıma gelenler -usb iso dosyasıyla kurulum...
  7. B

Çözüldü✓ Toplama pc ilk kurulumda internete baglanabilecek miyim

Merhaba arkadaşlar, Bugün itopyadan aldığım sistem gelecek ancak kafama bir şey takıldı, Anakartta wifi özelliği yok internet için normal bir ethernet kablom var bu kabloyu takınca internete bağlanabilecek miyim acaba ne yapmam gerekir eğer olmayacaksa önerebileceğiniz wifi+bluetooth adaptör...
  8. B

250-300 TL bütçeli klavye

Merhaba şuanki piyasa iyi fiyatlı hangi klavye tavsiye edersiniz çok rekabetçi oyuncu değilim sesi çok olmayan red swich ya da membran varsa memnun kalınan önerir misiniz
  9. B

ryzen 5 5600 ve 3060 sizce alınır mı bu şekilde

https://www.itopya.com/jaho-proamd-ryzen-5-pro-4650gpny-geforce-rtx-3060-xlr8-gaming-revel-epic-x-rgb-12gb16gb-ddr4500g_h16539 bu konu açıldı ama 5600 seçeneği yeni geldi yazmak istedim sizce nasıl
  10. B

Yuuyyyyyy

Yyyyy
Top Bottom