Arama sonuçları: *

1. ienesgundogdu

20m HDMİ ve 20m USB uzatması gecikme yapar mı ?

Merhaba herkese iyi forumlar. Salona aldığım yeni televizyonda FİFA oynamak için 20m HDMİ ve USB kablosu arayışındayım. PC masaüstü olduğu için salona taşıma gibi bir durumum yok maalesef ve elimde hazır 2 adet Logitech F310 kablolu gamepad var nasıl oyun oynarım diye düşünürken bu şekilde...
  2. ienesgundogdu

Büyük mouse Önerisii

https://www.hepsiburada.com/bloody-w70-max-10-000-cpi-8-tus-rgb-4m-bellek-ultra-core-3-4-aktif-ozel-yapim-optik-kablolu-siyah-oyuncu-mouse-pm-HBC00000IN6FT belki en büyük modellerinden değil ancak makro değiştireceğin kısımda tuş olarak değil de tekerlek olması benim gibi makro ihtiyacı olanlar...
  3. ienesgundogdu

Bursada kardeşime araba sürdürebileceğim yerler

hocam osmangazi bölgesi için güneştepe yunuseli sınırın da sürücü eğitim parkuru var orası bence öğrenmek için en ideal yer çünkü herkes sürücü adayı herkesin yanında hoca oluyor hem kaza riski minimuma indirgenir hem de trafik yoğun olduğu için kendini pekiştirebilir.
  4. ienesgundogdu

neden düşük fps alıyorum

boşta ki değerler bunlar bana normal gibi geldi hocam siz daha iyi bilirsiniz tabii ki ? Not : Stok fan üzerin de 1651946545 Yük altında ki sıcaklık değerleri ise bu şekilde hocam
  5. ienesgundogdu

neden düşük fps alıyorum

Valorant ya kod yazma var mı bilmiyorum eğer bahsettiniz fps sınırlarını kaldırma ise fps sınırı bulunmuyor vsync ve amd premium sync de kapalı ancak yüksek fps alamıyorum mesela aynı sistemin 3060 olan modeli olan arkadaşım 300 altına hiç düşmüyor çözünürlük düşürüp 4:3 5:4 de oynadığında ise...
  6. ienesgundogdu

Da-G5 Düşük Fps Alıyorum

Deneyip yorum yapacağım teşekkürler
  7. ienesgundogdu

Da-G5 Düşük Fps Alıyorum

O şekilde de aynı hocam hatta re-size bar açınca herkeste yükselen fps bende daha da düşüp droplara sebep oluyor
  8. ienesgundogdu

Da-G5 Düşük Fps Alıyorum

Hepsi yapılı dostum ramler 3200 de 1.35V ile çalışıyor Yüksek performans ve tam güç açık
  9. ienesgundogdu

Da-G5 Düşük Fps Alıyorum

İyi forumlar arkadaşlar. Donanım Arşivi G5 sistemi satın almıştım ve fps problemi yaşıyorum. Valorantta genelde 180-240 arası en düşük ayarlarda ve 1080p den daha düşük çözünürlükler de alabiliyorum. Aynı işlemci ve sistem sadece ekran kartı 3060 olan sistem de arkadaşım 320 fps altına düşmüyor...
  10. ienesgundogdu

neden düşük fps alıyorum

nasıl alabiliyorsun aynı sistem ile 300ü bile boşta zor görüyorum ve çok dalgalanma var bazen 180-200 lere bile düştüğü oluyor ?
  11. ienesgundogdu

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

Arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin deneyin ben 19:08 de satın aldım
Top Bottom