Arama sonuçları: *

1. K

Msi GF63 Thin 11SC-035XTR vs Monster Abra A5 V16.7

Gördüm bu ürünleride ama bana maddi olarak sıkıntı olacak o yüzden 12k geçmemesi gerek. 1649572127 Haklısın 😊
  2. K

Aslında çok yüklü bir oyun diyemem gündelik kullanım ve knight yani fazlaca fps kasılacak bir durum değil ama yinede kararsızlık kötü 🙁
  3. K

Dostlar bütçem 12k ( malesef ). 2 ürün arasında kaldım. ( Bütçeyi aşmayan mantıklı önerilerede açığım.) •Msi model i5 11400H 8 GB RAM 512 GB SSD GTX 1650 60 HZ ( 11.500 TL ) •Monster model i5 11400H 8 GB RAM 500 GB SSD GTX 1650 144 HZ. (11.900 TL ) Msi kalite olarak daha iyidir diye...
  4. K

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

Ram hatası verdi. Bende değiştirdim ve yine eski haline aldım ve sipariş verdim 11kdan inşallah iade olmaz..
  5. K

Sipariş geçtik tam 1 saat üzerine. inş iptal olmaz..
  6. K

Alabilen varsa alsın istanbul anadolu - kocaeli sınırları içerisinde gelip elden alacağım dostlar..
  7. K

Normalde stokta yoksa sepetede ekleme yapamıyorsun. Ne hikmetse çatur çutur ekleniyor herkes çatur çutur alıyor ama ben ilk dakikadan beri aynı hatayı alıyorum.. Yazık
  8. K

HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. KİMİN PARMAĞI VARSA ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN..
  9. K

YAV BIRAKIN YALAKALIĞI. 48 DAKİKADIR DENİYORUZ. SİZDE OLAN NET EKİPMAN V.S BİZDEDE VAR BEDAVA YERE YORUM YAPIYORLAR. 4-5 TARAYICI TURKCELL TELEKOM VE TTNETTEN DENİYORUZ GENE YOK GENE YOK NE ANLATIYORSUNUZ.
Top Bottom