Arama sonuçları: *

• Users: cici
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. cici

tab s9 fe plus şarj cihazı önerisi

bütçe önemli değil uygun ve kaliteli olsun 25 veya 45w.
  2. cici

Acer nitro 5 laptop kaça satılabilir?

Laptop bu geçen yıl ağustosta 13.5K'ya aldım kutusu vs hiçbir şeyi yanımda değil sadece adaptörü var ve herhangi bir sorunu yok.
  3. cici

Depremzedelere ödenecek 10K TL'den faydalanabiliyor muyum?

Slm ben Hatay MKÜ üniversitesinde tıp okuyordum ve yurtta kalıyordum. Depremden 1 gün önce saat 8-9 gibi yurda giriş yaptım. Kaldığım yurt ağır hasar aldığı için eşyalarımın ve kıyafetlerimin vs. büyük çoğunu kurtaramadım hatta kendim bile zor çıktım odadan ve tonla maddi kayıbım var, bavulum...
  4. cici

mousepad önerisi lazım

erimeyen, çok rahatsız etmeyen düzgün mouse pad lazım ne kadar uygun o kadar iyi üstelik çok büyük olmasına gerek yok sadece fare için. ışıklı mışıklı boş iş. kullandıp önerdiğiniz var mı? 5-10 yıl kullanım ömrüne gerek yok. önceki yok oldu eridi bitti o yüzden yenisini almam lazım çok seçici...
  5. cici

kablosuz kulak içi kulaklık

bütçe önemli değil ne kadar alınabilir o kadar iyi. ses kalitesi normal olsa yeter önemli olan pil ömrü, kulakta rahat durması vs. önceki kulaklığım T13 idi cebime koysam bağlantı kopma sorunları falan oluyordu rahat da değildi kulağımın yapısı değişti kutusu da 0 sürtünme olduğundan oradan...
  6. cici

Millet ne oluyor tüm konular hortlatilmis

Millet ne oluyor tüm konular geçen yıldan kalma.
  7. cici

Selfie güzel çıkmış mı? 🥺

Tarafsız cevaplarsanız çok sevinirim degerli yorumlarınız benim icin cok önemli 🥰🙏
  8. cici

Nitro 5 A515-55 Laptop soğutucu önerisi

acer nitro 5 a515-55 10300H RTX 3050'li model var klavye bile ısınıyor yani kısaca taşınabilir ölüm çığlığı atan fanlı plastik bir soba. F/P, kalite ve sessizlik konusunda en iyi soğutucular neler? belirli bütçe yok ne kadar uygunsa o kadar iyi. Değecekse 300-350 TL olabilir. özellikle üst ve...
  9. cici

asdasd

asdasd
  10. cici

asdasd

asdasd
  11. cici

asdasd

asdasd
  12. cici

Yardım asdasd

asdasd