Arama sonuçları: *

1. N

Telefonu taksit ile alma yöntemi 0 Faiz (Iphone 16 256 GB)

İlk ay ekstrenin tamamını ödemezseniz, faiz binmeye başlar son ödeme tarihi itibariyle. Bu faiz oranı da bankadan bankaya değişmekle birlikte yaptığım hesaba göre 2.300₺ civarı bir faiz ödersiniz. Devam edelim, 2. Ay 16.800₺ öderseniz, 1500₺ gecikme faizi ödersiniz. 3. Ay 1200₺ öderseniz, 4...
  2. N

Öneri 10K altına telefon kaldı mı?

Gm 22 plusı 2. Telefon olarak kullanıyorum. Sorun yaşamadım. Ancak oyun vs yok, sosyal medya yok denecek kadar az.
  3. N

Kıbrıs'tan iPad Almayı Düşünüyorum

Girne de bakma sakın, fahiş fiyatlar çıkarırlar. Lefkoşada sharafstore diye bir yer var. Mehmet akif caddesinde, barbarlık müzesine yakın bir yerde. Orası biraz daha uygundur
  4. N

IOS iOS 18 ve iPadOS 18 Güncellemesi Geldi!

İphone 12 ve ipad 10. Nesile kurdum. İpad, donanım ve pil anlamında çok daha büyük olduğu için onda zaten sorun beklemiyordum. Beklediğim gibi oldu. Cihaz yağ gibi akıyor. 12'de şaşırdım açıkçası. Beklediğimden iyi çıktı. Cihaz yağ gibi akıyor. Pil konusunda bir şey diyemem. Benim pilin zaten...
  5. N

iPhone 11 den 15 proya geçilir mi

Yaşadığınız sorunların hiçbirini yaşamadım. Navigasyonda ısınması normal, zira aracın ön göğsü normalden fazla ısınır. Ayrıca şarjın azaldığında takılma hissi bende yok. Telefonu dfu modunda sıfırlamak ve pil değiştirmek iyi geliyor.
  6. N

Yardım Nasıl iş başvurusunda bulunulur

Sanmıyorum. İŞe alıma insan kaynakları bakar çünkü
  7. N

Yardım Nasıl iş başvurusunda bulunulur

Kariyer.net platformundan başvurabilirsiniz. Bazen şubelerin kapısında "bizimle çalışmak ister misiniz?" diye afiş oluyor. O şubelere giderek de bilgi alabilirsiniz. Teknosa için ise şu link yardımcı olacaktır. https://www.teknosa.com/kurumsal/teknosa-kariyer/
  8. N

iPad 10.9 vs iPad Air 10.9

Render yapmayacaksanız air modeline hiç gerek yok. İpad 10 uzun yıllar işinizi görür. 2 yıldır kullanıyorum. Video ve içerik tüketmek, online toplantılar yapmak, office programlarını kullanmak, webde gezinmek, iş yerinde sunum yaparken ve gerektiğinde usb c hub ile usb bellek bağlayıp belgelere...
  9. N

iPhone 16 pro alınır mı

11'den 16 pro güzel bir sıçrama olur. Ancak 11ler ios 18'i alacak. Ben olsam bir yıl daha kullanır, 17 serisini beklerdim. Çünkü 16 serisi ara bir seri gibi bir şey oldu. Aİ özellikleri tam olarak kullanılsa da bu özellikler 2025'de dahi ülkemize gelmesi belirsiz. Dolayısıyla 17 serisi...
  10. N

❌İndirim Bitti! SamsungGalaxy S23 Ultra 512 GB 12 GB Ram(Samsung Türkiye Garantili)-39.632,50 TL

Piyasadan 10k daha uygun. Siparişler iptal edilir ama ...
  11. N

Yardım iPhone 12 alınır mı ?

4 yıldır zevkle kullanıyorum. Buradaki kullanıcılar telefondan bir haber herhalde veya benim 12, özel üretim falan herhalde. Zira günlük kullanımda ısınma ile karşılaşmadım. Isınma özellikle navigasyon ve oyunlarda oluyor. Burada yazılanlara baksan, Sanırsın cebinde davul fırın taşıyorsun. Onun...
  12. N

❌İndirim Bitti! 🔥S24 ULTRA 54.679 TL ve Katlanabilir Telefonlar 4000 TL indirimli🔥

12’yi çıkar çıkmaz almıştım. 13 ğretilmesine daha 1 sene vardı :)
  13. N

❌İndirim Bitti! 🔥S24 ULTRA 54.679 TL ve Katlanabilir Telefonlar 4000 TL indirimli🔥

Uygulamadan bakıyorum ama 4k kupon görünmüyor bende. Sanırım kuponlar bitmiş. Sağlık olsun. Emektar iphone 12 ile devam…
  14. N

Çözüldü✓ Yeni bilgisayarı fişe takmak

Elektrik dalgalanması çok yaşayan bir yerde iseniz ups alabilirsiniz. Elektrik giderse, 3-5 dk kadar daha bilgisayar çalışabilir ve siz oyun,iş vs kaydetme imkanına sahip olursunuz. https://www.vatanbilgisayar.com/fsp-vpro-serisi-650va-line-interactive-ups.html#urun-ozellikleri
  15. N

nothing markası nasıldır hangi Bluetooth kulaklık daha iyidir

Stabilite ve uyumluluk açısından elbette nothing firmasının kendi kulaklığını kullanmak daha iyidir. Ancak bana göre, kulaklık gibi şahsi kullanıma bağlı bir bir ürünü 2. El olarak almazdım. Onun yerine anker life note 3i , bütçeniz dahilinde iyi bir seçim olacaktır.
  16. N

General mobie alınır mı

General mobile 22 plus kullanan biri olarak deneyimlerimi aktarayım: Telefonu yaklaşık 1.5 sene önce aldım. O zamanlar bundan daha iyi bir f/p telefon yoktu. Ana cihazım iphone 12, yedek cihazım gm bu arada. Bir gün şarjdayken telefon aşırı ısınmaya başladı ve brick oldu. Yani işletim sistemi...
  17. N

Laptop soğutucu öneri

Zalman ns2000. Ucuz soğutucular sadece stand görevi görür, başka işe yaramazlar.
  18. N

Amazon Müşteri Hizmetleri Rezilliği.

Konunu okudum. Amazondan geri aranmışsın, temsilci senden özür dilemiş. Daha ne yapsın adamlar? sen ego kasmaya devam ediyorsun. Önce sen uslübunu düzelt, ondan sonra insanlarla muhattap ol dostum. Bu konuya gelen üyelere de sataşmayı bırak. Hatalısın ve hatanı kabul etmiyorsun. Ürünümü daha...
  19. N

Amazon Müşteri Hizmetleri Rezilliği.

En rezili hb. Kıytırık bir otomatik sabunluk almıştım, 2 günde bozuldu, garantiye göndereim dedim, hb satıcıdan e fatura dahi alamadı. Ben de sabunluğu çöpe attım. Satıcısına çok güvendiğim veya satıcısı hb olup, çok ihtiyacım olan bir ürün varsa alışveriş yaparım. Amazonda bir kere davalık...
Top Bottom