Arama sonuçları: *

1. C

Xeon işlemci kendine reset atıyor

Xeon x5260 işlemcim bilgisayar açıldıktan sonra windows logosu gelince kendine reset atıyor ama bıosa falan girebiliyorum bunun sorunu nedir herhangi bir fikri olan var mı
  2. C

(ACİL YARDIM)Bilgisayar windows ekranına gelip hemen kendi kendine reset atıyor

Arkadaşlar sorunu çözdüm sorun işlemcideymiş. Takılı olan işlemci xeon işlemciydi değiştim ve sorunum düzeldi peki bu xeonu tekrar kullanabilir miyim var mı fikri olan?
  3. C

evet eminim hatta o usb ile bir kere daha kurulum yapmıştım
  4. C

evet denedim ama sonuç yine aynı 1652986594 onu da denedim
  5. C

taktığım disk temiz herhangi bi işletim sistemi yok ama bilgisarımda normalde ssd var windows onun içine kurulu sadece o taktığım disk temiz işletim sistemim önceden de kullandığım ssdnin içinde yeni taktığım harddiski çıkartıp sadece ssdyi taktığım zaman da aynı hatayı veriyor
  6. C

Merhaba arkadaşlar bugün sistemime bir tane daha harddisk takmaya karar verdim bilgisayarı kapattım ve harddiskimi taktım bilgisayarı açtığımda bilgisayarım windows yükleme ekranında daha yüklenme simgesi gelmeden kendi kendine reset attı ve bir daha açılıp windows ekranında bu seferde otomatik...
  7. C

Ddr3 Anakart ve İşlemci önerisi

Arkadaşlar bütçe max 1400 TL hangi anakart ve işlemcileri önerirsiniz 2. el 1649972903 2.el Biraz araştırdım ve şunları buldum: 1- Fx8350 4ghz 8çekirdek işlemci 10gb ddr3 ram Asus m5a78L usb3 anakart 1300 TL 2- 4 nesil H81 asus Anakart + i5 4690k işlemci 1350 TL 3- Gigabyte B75 Anakart. Sata6...
  8. C

Bilgisayarım kaç TL eder?

Arkadaşlar öncelikle merhaba, bende bir bilgisayar var biraz eski bir sistem sizce kaça satabilirim. Yükseltmeyi düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir. Bilgisayar Özellikleri: Anakart: GIGABYTE GA-G41MT-S2 İşlemci: İNTEL XEON X5260 3.33GHZ 775 PİN Ram: 4+4 8GB DDR3 1333MHZ RAM BİRİ KINGSTON...
Top Bottom