Arama sonuçları: *

1. Y

Bu kasa alınır mı?

Bence kasanın hava akışı görünüşünden daha iyidir çünkü sistemden daha güzel bir performans almak yerine güzel bı görünüme sahip olmak doğru bir seçim değildir benim tavsiyem bu kasa yerine mash panele ve hava akışı güzel olan bir kasa .
  2. Y

Öneri AMD mi? İNTEL mi?

Dostum bende merakımdan sordum sistem toplayan yayıncı veya gamer kişiler intel den yana olduğunu gözlemledim bu yüzden böyle bir konu açtım 👍
  3. Y

Öneri AMD mi? İNTEL mi?

Dostlar sizce AMD nin işlemcilerimi yoksa intel işlemcilermi? Hangisi daha fiyat performans ürünlere sahip? Hangi markanın ürünlerinin performansı daha iyi?sizce hangisi? Ve fiyat performans olarak hangi markanın hangi modelini beğeniyorsunuz?
  4. Y

hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim

Çoğu kişi iyi derken hız olarak güzel hız verebilir ama sorunlu bı sağlayıcı forumlara bak herkes sikayetci müşteri hizmetlerinden kurulumdan baglanti kopmalarindan arastirabilirsin
  5. Y

hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim

Turknet e başvurma ben ayın 2 sinde belgeleri yolladım ayın 4 ünde belgeler onaylandı ogün bugündür hiçbir ekip gelmedi hergun arıyorum hergun kayıt oluşturuyorlar fakat bı işe yaramiyo benden tavsiye sabırlı değilsen hiç bulaşma turknet e
  6. Y

Donanım Arşivi Yeni Sistem alınır mı??

RX 5700 olan sistem daha iyiydi bence ince hesapta şuan 7000 TL ye satıliyor ram ve kasa farklı ama
  7. Y

5899TL Donanım Arşivi El Capitan İnceledim!

Bence 5399 TL lik rx5700 olan bilgisayar daha iyiydi şuanda 7 bin TL ye satılıyor fiyatı arttırmış İncehesap şansa bende onu kafaya koymuştum alcam diye
  8. Y

Yardım Türknet İptal İşlemi

Sözleşmeyi imzalayip yollamadan hizmeti acamaz ve calismalara baslayamazlar bir süre sonra bilgilerin zaten imha edilecek
  9. Y

Ev interneti önerisi

Turknet in internet hızı iyi olabilir ama müşteri hizmetleri ve aktivasyon konusunda sınıfta kalırlar belgelerim onaylanmış 9 günden beri kurulum ekibi bekliyorum sürekli aradım hep kayıt falan oluşturdular pazartesi kurulum için gelirler dediler ama muhtemelen gelmiyeceklerdir Müşteri...
  10. Y

Odama Led Koymak İstiyorum Kaç TL Yakar.

Ledlerin belirli kesilme noktaları var o noktadan öbür noktaya kadar olan mesafedeki LED çipi sayısı kimi ledlerde küçük çipler olur daha fazla bulunur kimisinin çipi büyük olur az olur
  11. Y

Odama Led Koymak İstiyorum Kaç TL Yakar.

Bunlar LED normal halojen değiller ledler daha az güç tüketimi yapıp daha fazla aydınlık sağlar ayda yakacağıni elektriği bilmem de düşük bi miktar yakar öyle 40-45 lira olmaz tabikide
  12. Y

Yardım Turknet ekipleri gelmedi

Öyle dedi bugün müşteri temsilcisi ins pazartesi kurulum olurda
  13. Y

Peş peşe 4-5gun aradım hep kayıt falan olusturuolar
  14. Y

Baya zamandır bekliyorum bağlantıda yok bu zamanda evde öğrencilerde var derslerden geri kaliyolar 8 gün içinde bir bağlantıyı yapamadilarsa artık ne diyeyim 1586614029 TTNet değil turknet den internet hizmeti almak istiyorum bu kurulum islerinide turktelekom ekibi yapıyor turknet in ekibi yok
  15. Y

Başkan internet hızı konusunda sıkıntı yasamayabilirsin ama müşteri hizmetleri ve kurulum konusunda birtek ben değil baya kişi mağdur herkes bekliyor müşteri hizmetleride fazla ilgilenmio o yönden biraz sıkıntı.altyapin var ise 35+Mbps hız alabiliyosun 76 TL de aylik 1586595808 Öyle yapicam...
  16. Y

Dostlar yaklaşık 7-8 gün önce tuknete yolladığım belgeler onaylandı ve aktivasyona başladılar 1gun sonra da aradılar güya turktelekom ekipleri gelmiş adres kapaliymis ve evde yokmuşum bende evdeydim adreste kapalı değildi. Aradan kayıt vs de olusturdu müşteri hizmetleri 7-8 gün geçmesine rağmen...
  17. Y

Turknet modem kullanıcı adı

Bende bunun için müşteri hizmetlerinle görüştüm orda öyle yazio internetin adsl olmuo merak etme ?
  18. Y

modem öneri

Asus n16p
  19. Y

Yardım Türknet kurulum sistemi

Modemin VDSL mi adsl mi ? Adsl ise modem değiştir VDSL2 modem al benim önerim Asus n16p
Top Bottom