Arama sonuçları: *

1. Haydar Ergül

Windows 10 Ltsc Sorunu

Selamınaleyküm Beyler Dün Gece Windows 10 ltsc yükledim sorunum şu 15 20dk sonra kendi kendini otomatik kapatıyor ekranda kapatılıyor yazıyor ve kapanıyor sorun nedir?
  2. Haydar Ergül

Logo Yapabilen Varmı?

Merhaba Arkadaşlar Şu Hayırlı Günde Ücret Almadan Güzel Logo Yapabilen Varmı
  3. Haydar Ergül

zaman geçirmek için bir şey önerin

dc grubu kurdum gel yardım et :)
  4. Haydar Ergül

Cs go Harita Sorunu Yardım Edin

Eyvallah 1649693847 Eyvallah
  5. Haydar Ergül

Cs go Harita Sorunu Yardım Edin

Herkese merhabalar dust 2 de b olmayan tek a olan bi mapı vardı ismi nedir bilen birisi yazsa 🙏
  6. Haydar Ergül

Pc'yi̇ Topladim Açilirmi?

10dk falan ekran gelmez çünkü parçaları tanır beklersin ekran gelince windows kur sonra bios güncellemesini yap yaptıktan sonra gönül rahatlığıyla kullan
  7. Haydar Ergül

Hikayeli Oyunlar Düşük Sistem Gereksinimi Sunduğu Halde Kasıyor?

Hangi işletim sistemini kullanırsam kullanıyım aynı ama cs go da orta ayarlarda 40 45 fps lol de 90 fps gta 5 de 40 45 arası veriyor çok saçma
  8. Haydar Ergül

Pelin windows 10 lstb de oyun oynatırmı
  9. Haydar Ergül

Hikayeli benzer oyunlarda sistem gereniksimleri baya düşük olmasına rağmen aşırı kasıyor dün mesela life is strange indirdim sistem gereniksimleri 2gb ram 500mb ekran kartı falan istiyordu sizde neden kasma yapıyor ekran kartımı kötü performansı açısından fikrinizi alabilir miyim? 1649630957...
  10. Haydar Ergül

Windows 11 saçma bir şekilde mavi ekran yedim

Peki format atmayı denedinmi denemediysen bi dene düzelir
  11. Haydar Ergül

Sistem açılırken windowsun yüklenmesini sağlayan hizmetin adı ne ?

Şimdi sen demişsindir millet niye cevap vermiyor bana vallaha knka bilsek de yazsak :/
  12. Haydar Ergül

win11 Home mu yoksa Pro mu?

Pro geliştiriciler için home oyun ve tarayıcıda gezmek için en iyisi home dir proda fazla özellik kaynak var home de fazla özellik yok
  13. Haydar Ergül

Windows Defender Açılmıyor

Ben 2 aydır kullanıyordum böyle hata almadım ya defendırı silmişsin yada buga girmiş bence ayarlardan formatla bilgisi yarını düzelir öyle
  14. Haydar Ergül

Windows 11 saçma bir şekilde mavi ekran yedim

Sistemin nedir ve parça değişikliği yaptınmı?
  15. Haydar Ergül

Windows 11 oyun sırasında kasıyor

Kardeşim alt+tab yapınca donuyor bende yaşadım donma sebebi şu sebebten pc in kötüdür veya iyidir bilemiyorum sistemeni belirt benimki düşük olduğu için alt tab yapınca arada donuyor donma sebebi animasyonları fazla olduğu için donma yapıyor özelikle güncelleştirme yapınca kalite onarım...
  16. Haydar Ergül

Devamlı mavi ekran alıyorum

Tmm hardisk ten dolayı yapıyor eğer hardisk taktıysan format atmadıysan format at sonra bütün parçaların drüverlerini güncelle ve hardiskin sağlıgını kontrol et format attıktan sonra sorun kalkar
  17. Haydar Ergül

CS GO oynerken steam aşırı internet kulanıyor

Ben isaya sordum onu
  18. Haydar Ergül

Knka sistem bilgilerini verebilinmi
  19. Haydar Ergül

İnternetin nedir kardeşim
Top Bottom