Arama sonuçları: *

1. Alperino

Yardım Corsair HS80 driver güncelleme sorunu

çözebildin mi
  2. Alperino

Öneri Wireless Kulaklık Önerisi

hocam mikrofonu önemli mi sizin için?
  3. Alperino

Wireless Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar 4 gün önce HyperX Cloud 2 Core modelini aldm 4.5 civarına, ama iade edeceğim ses kalitesi ve mikrofonu güzel, sarjı aşırı iyi gidiyor fakat hiç rahat edemedim başımı ağrıttı, kulaklarım ağrıdı, alışamadım yüzden başka modeller düşünüyorum. Corsair HS80 wireless düşünüyorum üstüne 1.5...
  4. Alperino

Wireless kulaklık önerisi

Arkadaşlar steelseries artcis 3 kullanıyodum zamanı doldu yavaştan, sizden 3000 lira bütçe ile wireless bir kulaklık önerme ricasında bulunuyorum.
  5. Alperino

Horizon Zero Dawn Grafik Bug'u?

https://file.io/C6IDmtkg6gWs Horizon Zero Dawn' da böyle bir bug var, videoyu açamayanlar için; çalılar, bi tık uzaklar ve ağaç dalları vb. şeyler ne kadar uğraşsam da çözemediğim bir şekilde böyle tanecikli tanecikli, böyleyanıp söner gibiğ oluyor, çözümü bilen yardım edebilir misiniz?
  6. Alperino

Alan Wake 2 Grafik Hatası?

DLSS veya FSR kapanmıyor bu oyunda hocam DLSS veya FSR üzerinden native aa oynayabiliyorsun onu da denedim ama aynı terane oluyor
  7. Alperino

vardır belki, nasıl bakıcam
  8. Alperino

Hocam bu ilk oyun benim sıkıntım ikincisinde
  9. Alperino

Selamlar herkese, Alan Wake 2' de oyunu açtığımdan beri görüntü de bi kötülük var ve kamerayı çevirince daha da beter oluyor yardımcı olur musunuz?
  10. Alperino

Yardım Dying light 2'de bir grafik bugu

Merhaba, Dying light 2'de bir grafik bugu yaşıyorum. Problem şu şekilde; elimde "DAÖ Anahtarı", ilk sahnelerde ki bira şişesi ve oradaki çiftin resmi vb. Şeffaf şekilde bug da görünüyor ve arkasında iz bırakarak görüntü oluşuyor hareket halinde. Yardımcı olur musunuz?
  11. Alperino

Yardım Monitör Bozuk olabilir mi?

Herkese selam, monitorümde bir sıkıntı yaşıyorum.(LG Ultragear GN650-B) Monitörde HDR10 özelliği bulunmakta ama ben 2 yıl geçmesine rağmen kullanmıyodum, çünkü hdr çok parlaklığı düşük ve solukmuş gibi görünüyordu. Bende o şekil bir şey sandım, tabi sonra bu aralar bir daha deniyim dedim bir...
  12. Alperino

Çözüldü✓ Mekanik Klavye Önerisi

Merhaba şu anda elimde Logitech G213 klavyesi var ve tuşlar basmıyor(w a s d shift gibi), takılıyor. Bende klavyeyi değiştirmek istiyorum 800 TL bütçem var, belki 900 zorlayabilirim rica etsem bu bantta bir red switch klavye önerir misiniz?
Top Bottom