Arama sonuçları: *

1. gökhanozay

msı force gc30 v2 sarjı ne kadar kaldı nasıl bakılyor?

msı force gc30 v2 sarjı ne kadar kaldı nasıl bakılyor?
  2. gökhanozay

MSI GG Force GC20 V2 KULLANAN VAR MI

MSI GG Force GC20 V2 Kullanıp deneyimlerini aktarabilicek biri var mı gecikme sorunu falan var mı fifa için uygun mu
  3. gökhanozay

LOGITECH G F710 kullananlar deneyımlerını aktarabılır mı

LOGITECH G F710 kullananlar deneyımlerını aktarabılır mi? (bügüne kadar hep snopy kol kullandım 7 ayda max kırılıyordu)
  4. gökhanozay

1000 TL altı uzun süre kullanabiliceğim gamepad önerisi (pc)

1000 TL altı uzun süre kullanabiliceğim gamepad önerisi (pc)
  5. gökhanozay

Cs2 Rankı Açtım Bana Neden Gelmedi̇

Unlsottan ızledıgım videoda rankınız açık olamlı diyordu ama ben atmadığım için rankım gitmiş. (hesabım seçkin) Oyuna girip 1 el atıp rankımı açtım ama cıkıp girdim restart attım ona rağmen cs2 yi bana vermedi sebebi nedir yardımcı olur musunuz ?!
  6. gökhanozay

iphone 11 pro sızce alınır mı

İphone 11 pro deneyımı olan var mı ? beğenmediğiniz ozellıklerı falan
  7. gökhanozay

Max 3 k bluetooth mouse oyun için

Max 3 k bluetooth mouse oyun için
  8. gökhanozay

İstanbudan kıbrısa en uygun nasıl giderim

İstanbulda oturuyorum 20 oğustos cıvarı kıbrısa gıdıp 7 8 gun kalıcam en uygunn bıletı nasıl bulabılırım?
  9. gökhanozay

2.el Motor tavsiyesi

Max 60k Scooter tarzı motorsiklet arıyorum. Parçası kolay bulunan, Görüntüsü şık olan motorsiklet tavsiyerlerinizi bekliyorum.
  10. gökhanozay

Call of Duty®: Modern Warfare® II 504 TL

Call of Duty®: Modern Warfare® II 504 TL yazan Biri vardı bir yerden indirimle oluyordu bilen var mı
  11. gökhanozay

Kablosuz FP oyuncu kulaklığı

Kablosuz FP oyuncu kulaklığı önerilerisi olan var mı
  12. gökhanozay

Motosıklet Kamerası vlog

Çok kaliteli cekmesıne gerek yok genel sarjı ıyı gıden aksıyon kamerası arıyorum fiyat 1500 2000 olabilir
  13. gökhanozay

Bayram harçlığı muhabbeti tam olarak nedir ?

İnternette 2 gündür öğrencilere bayram harçlığı ile ilgili postlar videolar görüyorum. bunun hakkında bilgisi olan var mı
  14. gökhanozay

A2 EHLIYET SINAV TARIHLERI

A2 ehliyete geçen 1 nisanda kayıt oldum almam ne kadar sürer, sınavlarına ne zaman girerim
  15. gökhanozay

Mondıal drift l 125 mi yoksa mondial xtreme 200 mü ?

İki motorun arasında kaldım arkadaşlar
  16. gökhanozay

Motor tavsiyesi 45k en az 125cc

(a2 ehliyet) 2. el az kmli olabilir veya 0 motor almayı düşünüyorum tavsiye verebilicek varsa sevinirim.
  17. gökhanozay

ryzen5 1600 den 5 5500 e geçmek

Gtx 1660 superim var valorant cs gibi oyunlarda tam performans alamıyorum gibi geldi işlemciyi ryzen5 5500 e çıkarırsam gözde görülür fark alır mıyım?
  18. gökhanozay

elekronik sigara coili

Smok Stick V8 3000 mAh model elekronil sigaram var güvenilir coil linki atabilir misiniz
  19. gökhanozay

bu kasa 2. el ne kadar eder

Gtx 1660 Super gamingx KUTULU Ryzen5 1600 kutulu b450 prime kutulu 8x2 3200mhz ram hyprex kutulu 650w corsair psu + kasa kutulu samsung evo 240 gb ssd kutulu 460gb hdd
  20. gökhanozay

Elımde 2080 super var parça önerisi

Elimde 2080 super var en uygun parçalarla nasıl tamamlanır
Top Bottom