Arama sonuçları: *

1. Argón

Yardım Değişimi yapılan ürünün faturası

Bana mail gelmedi. Acaba ben arayıp istemem mi gerekiyor?
  2. Argón

Yardım Değişimi yapılan ürünün faturası

Arkadaşlar ekran kartım bozulmuştu, servise gönderdim ve yenisi ile değiştirdiler. Ben de yeniden kullanmak yerine satıp başka bir ekran kartı almaya karar verdim ve kutusunu hiç açmadım. Ancak içinde faturası var mıdır yoksa arayıp e posta üzerinden mi almalıyım yada faturası olmuyor mu nasıl...
  3. Argón

Max 1500Tl Gaming Kulaklık önerisi

Eğer çok üst düzey bir kulaklık almıyorsan kendinden ses kartlı kulaklık almana gerek olduğunu düşünmüyorum. ama 7.1 aktif olarak kullanacaksan aynı şeyi söyleyemem. Corsair hs55sr modelini kullanıyorum, msi b450m-a pro max anakartım var ve usb ile jak girişinin üst seviye patlama sesleri...
  4. Argón

Max 1500Tl Gaming Kulaklık önerisi

Black shark v2 gerçekten güzel bi kulaklık. özellikle fps oyunları oynuyorsan öneririm, fiyatına göre gayet iyi
  5. Argón

Radeon ReLive siyah ekran sorunu

Arkadaşlar problemsiz kullanmış olduğum 5500xt ekran kartımı değiştirdim 6650xt ye geçtim fakat problemli çıktı. problemin tam olarak hangi parçada olduğunu anlamaya çalışırken birkaç kez ekran kartlarını tak çıkar yaptım, ikisini aynı sistem içinde değiştirdim. sorunun ekran kartında olduğuna...
  6. Argón

Yardım Battlefield 5 tepki sorunu

Arkadaşlar battlefield 5 i tekrar indireyim sınav öncesi biraz rahatlayayım dedim indirdim ancak oyun tepki vermiyor. oyunu başlatıyorum görev yöneticisinde oyun anlık olarak açılıyor ve kapanıyor ardından tekrar EA menüsüne atıyor. Ayrıca origin i tekrar kurup ordan da denedim, uyumluluk...
  7. Argón

Çözüldü✓ Ryzen 5 3600 vs Ryzen 7 2700x

teşekkürler
  8. Argón

Bu arada şunu belirteyim şuan rx5500xt gaming 8 gb ekran kartı kullanıyorum. İleride rtx 3050 ye geçmeyi düşünüyorum bunuda hesaba katabilirseniz güzel olur 1649781101 2. el alıcam. zaten bunlar fahiş fiyata koymuş
  9. Argón

Teşekkürler
  10. Argón

2 işlemci de aşağı yukarı aynı fiyat. Bütçe 2200-2500
  11. Argón

Ekranda oluşan kesik kesik çizgiler

AMD FreeSynch açık olduğunda ekranda renkli çizgiler oluşanbiliyor. Açıksa eğer kapatıp bir süre dene.
  12. Argón

Şuan kullanmakta olduğum Ryzen 5 2600 işlemciyi satıp 2. el olarak R7 2700x veya R5 3600 işlemcilerinden birine geçmeyi planlıyorum. Oyun odaklı bir sistemde hangisi daha makul olur?
  13. Argón

Ubisoft connect hesap transferi

Olmuyormuş arkadaşlar. En azından For honor için.
  14. Argón

For honor a çapraz platform desteği geldi onun için çok umutluyum :D. yinede deneyeceğim ama emin olmak istedim.
  15. Argón

Arkadaşlar hali hazırda PS4 konsolunda oynadığım for honor hesabımı PC ye taşımak istiyorum. PC den hesabıma giriş yaptım ancak oyunu tekrar satın aldığımda hesabım PS4 sistemindeki ile aynı şekilde mi gelecek yoksa sıfırdan mı başlamam gerekecek?
Top Bottom