Arama sonuçları: *

1. S

SteelSeries Arctis 7p+ vs Logitech G733

Merhaba şu anda iki kulaklıkta aynı fiyattalar. Valorant gibi oyunlarda kullanmak için alacağım, hangisi alınır?
  2. S

Mönitörde sinyal yok yazısı

Merhabalar, kasa ve mönitör çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Klavye taktığım normalde ışıkları yanardı fakat yanmıyor da. Şuana kadar denediğim yöntemler : bios pilini çıkarma , ramleri takıp çıkarma. Öneriniz var mı ?
  3. S

Bilinmeyen Aygıt sorunu

Merhaba arkadaşlar aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt uyarısı gösteriyor. Saatlerdir her yerde yazılımını arıyorum, bazı forumlarda var ve onlarında linki çalışmıyor. Yardımcı olabilir misiniz ? işlemcim intel 12400f anakart h610m-a
  4. S

Valorant'ta sürekli aniden fps düşme sorunu

Merhaba arkadaşlar Valorant'ta sürekli aniden fps drop yiyorum, işlemci ve ekran kartı sıcaklığını kontrol ettiğimde sıcaklıkların normal olduğunu görüyorum. Sorun ne olabilir ? Sistemim https://www.gamegaraj.com/urun/gt301-5t12-3060-asus/
  5. S

İ5 12400f Valorant'da sürekli drop yiyor sebebi ne olabilir ?

İ5 12400f Valorant'da sürekli drop yiyor sebebi ne olabilir ?
  6. S

Steelseries Apex 3 bazı tuşlar çalışmıyor

Arkadaşlar merhaba steelseries apex 3 klavye aldım pause, ekran ışığını açma ve kapama tuşuna bastığımda o işlemi yapmıyor sebebi ne olabilir? Not: Klavyede fn tuşu yok iki tane alt var
  7. S

Çözüldü✓ Sessiz oyuncu klavyesi önerisi

Arkadaşlar bana olabildiğince sessiz oyuncu klavyesi lazım. Bütçe önemli değil.
  8. S

Maksimum 900tl bandında mikrofonu iyi oyuncu kulaklığı önerisi

Arkadaşlar merhaba bütçem maksimum 900 TL. Bu fiyat aralığında mikrofonu iyi bildiğiniz oyuncu kulaklığı var mı ?
  9. S

Çözüldü✓ Game garaj GT301 5T12-3060 Asus sistem alınır mı ?

Game garajdan bu sistemi almayı düşünüyorum da alınır mı ? Bir de game garaj güvenilir mi ? 1653750760...
  10. S

20.000 TL ile toplanabilecek sistem önerisi

Valorant için toplayacağım sistemi ama çok anlamıyorum sistemlerden öneriniz var mı ? İşlemci olarak intel i5 12600k ile ryzen 7 5700x arasında kaldım. Bütçe max 20.000 TL
  11. S

14.000 TL ile RTX3060'lı bir sistem toplanabilir mi?

14.000 TL bütçem var ve ekran kartını RTX3060 kullanmak istiyorum ama işlemci, anakart vb. parçalarda olduğu için emin olamadığım için soruyorum. Toplanırsa hangi parçalarla toplanabilir?
Top Bottom