Arama sonuçları: *

• Users: q7hsn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. q7hsn

İnstagram Hesabımı Dondurdum Şifremi Unuttum

Merhabalar. Geçen sene instagram hesabımı dondurup şifresini de unutmuştum nasıl becerdim bilmiyorum sonra facebook benimle iletişime geçti bana kod gönderip elinde kağıda yaz bize fotoğraf at demişlerdi yaptım gönderdim fakat bi geri dönüş alamamıştım şimdi aradan 1 yıl geçti .O hesabımın...
  2. q7hsn

CS-GO RENK AYARLARI AMD

Biraz önce csgoda fps düştü ekran kartı güncelleme gelmiş (20.5.1güncelledim bu seferde digital vibrance (doygunluk renk ayarı) bozuldu tekrar ayarladım renkler eskisine dönmüyor değişmiş anlayamadım sizdede oldumu Ekran kartı RX580 NITRO
  3. q7hsn

LoL Yayınında PC kapanıyor

Selamlar ben tüm oyunların yayınını yapıyorum hiçbir sıkıntı yok fakat league of legends oynarken yayın yapınca pc donuyor drrrrrrrrrrt sesi ile kapanıyor. Ama diğer tüm oyunlarda sıkıntı yok (CSGO GTA V RUST PUBG ) sadece LOL Yayınında kapanıyor anlamış değilim. İşlemci : AMD Ryzen 7 2700...
  4. q7hsn

GTA IV STEAM CD KEY GÖREMİYORUM

Güncellenen steam kütüphane arayüzü ile cd key kısmını bulamıyorum rockstar games te etkinleştirmem lazım fakat bulamadım bi türlü.
  5. q7hsn

GTA V timed out authentication with epic online services HATASI

Epic Gamesten almış olduğum Gta yı 2 gündür sıkıntısız oynarken şimdi girdiğimde bu hatayı alıyorum. Hesaplarımda e mail doğrulamaları var zaten.
  6. q7hsn

Ryzen 7 2700 overclock

Selamın aleyküm. RYZEN 7 2700 İŞLEMCİM VAR SOĞUTUCSU WRAİTH MAX MSI B450m PRO VDH PLUS ANAKART Ben bu işlemciye nasıl overclock yaparım. Biosda öyle bir yer bulamadım AMD RYZEN MASTER uygulamasından mı oluyor sadece yoksa orası sadece stres için bir program mı ? Eğer Ryzen Master den yapacaksam...
  7. q7hsn

Covid19 dolayısı ile Devlet öğrencilere verdiği Stajyer ücretini gönderecek mi ?

12.SINIF STAJYER ÜCRETLERİNİ DEVLET KESECEK Mİ YOKSA TAM MI GÖNDERİLECEK? Aranızda alan varsa mart ayını tam mı verdiler kesip mi verdiler.
  8. q7hsn

1000-1500 TL EKRAN KARTI ÖNERİSİ

SELAMLAR Ryzen 7 2700 işlemcim (2x8) 16gb 3000mhz Corsair vengeance ram msi b450m pro vdh plus anakartım var Ekran kartı önerilerinizi bekliyorum. FİYAT&PERFORMANS Oynadığım oyun ağırlık CSGO Ekran kartı sonrası da 144hz monitör almayı düşünüyorum.
  9. q7hsn

Fan bağlantım molex güç ben nasıl cha fan yaparım

Selamlar FC9280-G Kasam var ve fanları direkt psu ya kablo ile bağlanıyor. Tam 6 tane fan kontrol edilemediğinden çok ses çıkarıyor ben bunu nasıl cha fan a çeviririm? Var mı dönüştürücüsü veya bildiğiniz herhangi bir şey işte ?
  10. q7hsn

Acer V193w lcd monitör tuşları çalışmıyor

Merhabalar. Acer V193w model bir monitörüm var fakat parlaklığı o kadar yüksek ki başım ağrıyor Kısmam lazım iki üç gün önce ayarlanmıştım en son şimdi hiçbir tuş çalışmıyor sadece güç tuşu çalışıyor Internette araştırdım ve osd lock olayı diyorlar menü tuşuna basılı tut felan hepsini denedim...
Top Bottom