Arama sonuçları: *

• Users: Trumbo
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Yardım Bios güncellemesi hakkında

Merhaba arkadaşlar, Uzun süredir anakart için bios güncellemesi yapmadım. Şimdi karar verdim yapmayı. Soracağım şuydu, bios versiyonu baya eski olduğundan dolayı çıkan bütün güncellemeleri teker teker atmam gerekiyor mu, yoksa en son paylaşılan güncellemeyi çeksem yeterli midir?
  2. T

Çözüldü✓ KALVEYE DE SHİFT W AYNI ANDA ÇALIŞMIYOR

Merhaba arkadaşlar; dün ve bugün farkettiğim kadarıyla cs de ve ya valo da w ile ilerlerken sessiz yürüme tuşu olan shift'e basıp durup tekrar ilerlemek isteyince ilerlemiyor ilk tuşa basışta. ikinci basışta tepki veriyor anca. neden kaynaklı olabilir?
  3. T

Yardım FC24 OYUN ORTASINDA PRES YAPMAYI ALGILAMIYOR

Merhaba arkadaşlar; dün epic'den fc 24 aldım. ultimate kısmında oynarken bir yere kadar a ya yani pres tuşuna basabiliyorum. sonrasında algılamıyor ama. neden olabilir? bilgilendirirseniz sevinirim.
  4. T

notebook tavisyesi (8000-10000 TL arası)

merhaba 8000-10000 TL arası notebook arıyorum. illustrator kullanacağım. harici ekran kartlı olursa sevinirim.
  5. T

bilgisayar için sandalye önerisi

merhaba arkadaşlar; rahat bi sandalye almayı düşünüyorum fakat karar veremedim bi türlü. tavsiyeniz var mıdır? oyuncu koltuğu olması önemli değil. f/p sandalyesi olabilir. şimdiden teşekkür ederim. 85 kg. iyi forumlar
  6. T

Sistemimi toplu satmak istiyorum. Sizce ne kadar eder?

Merhaba arkadaşlar, Sistemimi satmayı düşünüyorum. Sizce ne kadara gider? intel i5-11600k gigabyte eagle 3070 8 gb msi z590 torpedo adata xpg d50 8x2 3600 mhz ram samsung 980 pro 1 tb ssd arctic liquid freezer 280 sıvı soğutucu MSI A750GF gold psu Dark maxima v20 kasa msi g24c6 23.6 1 ms...
  7. T

Bilgisayarımı satsam ne kadar eder sizce?

Merhaba arkadaşlar, İçimde küçük bi bilgisayarı satma düşüncem var. Sizce ne kadar eder? İ5-11600k işlemci Msi mag z590 torpedo anakart Gigabyte eagle oc 3070 ekran kartı Xpg d50 8gb 3600mhz x 2 ram Samsung 980 pro 1tb ssd Arctic liquid freezer II 280 sıvı soğutucu Msi mpg a750gf psu Dark...
  8. T

Bilgisayar Ethernet bağlıyken modemden interneti almıyor

Merhaba arkadaşlar, Dün bilgisayarı kurdum, windowsu yükledim modemden ethernet kablosunu çekip bilgisayara bağladım. Kasadaki ethernet ışıkları yanıyor fakat internet bağlantısı gözükmüyor sistemde. Frisby'nin cat6e kablosundan almıştım. Neyden kaynaklı olabilir acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim
  9. T

Bilgisayarı topladım arkadaşlar. H.o g.o?

Düşüncelerinizi bekliyorum arkadaşlar. 24000 liraya tamamlayabildim. Gelişigüzel bi fotoğraf çektim :) https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-intel-i5-11600k-alti-cekirdek-3-90-ghz-fiyati,1112641268.html...
  10. T

Öneri Sıvı soğutma fanları hk.

Merhaba arkadaşlar, Arctic liquid freezer II 280 aldım fakat kasanın üst tarafına sığmadığından dolayı kasanın önüne monte ettim. Fanlarının yerini de öndeki fanlar içeriye havayı vereceğinden dolayı fanları ters çevirip radyatörden havayı alıp kasa içine verecek şekilde yaptım. Doğru mu...
  11. T

Controller'a bir şey bağlamam gerekir mi

Merhaba, Bi controller'a bir şey bağlamam gerekiyor mu? Anakartta belirli yerlere bağlantılarını yaptım. Kasa: dark maxima v20 1654946884 Bilgisi olan?
  12. T

Yardım Kasanın bu kablosunu anakartta nereye takacağım.

Merhaba arkadaşlar, Elimde dark maxima v20 kasa var. Bilgisayarı toplamaya başladım. Fakat kasaya bağlı olan ve led yazan bu parçayı anakart üzerinde nereye takacağımı bulamadım. Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. (Kablo, power switch,power + - lerle birlikte aynı kablo üzerinde)
  13. T

Çözüldü✓ Kasadan sinyal sesi gibi ses geliyor

Merhaba arkadaşlar, Aşağıda linkini paylaşacağım üzere kasayı prize takıp anahtarı açık konuma getirince böyle sinyal sesi gibi ses gelip anakart led'i yanıp sönüyor. Şu an sadece bi ram eksik. Parçalar: Kasa; dark maxima v20 Anakart: msi z590 torpedo İşlemci: 11600k Ekran kartı: gigabyte...
  14. T

Kasanın sigortasını açınca yanıp sönüyor

Merhaba arkadaşlar Bilgisayarı dün toplayayım dedim. Az önce bi elektrik vereyim nasıl oluyor diye merak ettim. Psu'nun sigortasını açınca araba sinyali gibi ince bi tonda ses verip anakart ışıkları yanıp sönüyor. Şu an işlemci ve ekran kartı takılı değil. Neden olabilir acaba? Bilgisi olan var...
  15. T

Anakart-sıvı soğutma-kasa sıkıntısı

Merhaba arkadaşlar, Şu an bilgisayarı toplamaktayım. Elimdeki parçaları takmaya çalışıyorum ama anakartı takınca sıvı soğutma olmuyor. Sıvı soğutmayı takınca anakart olmuyor, ne yapacağım ben böyle? Ben mi yanlış yapıyorum acaba. Yardımlarınızı rica ediyorum. Parçalar; Arctic liquid freezer...
  16. T

Son parça olarak ram tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, Bilgisayar toplama serüvenim sol bulmak üzere. Sizden son bir ram tavsiyesi almak isterim. Parçalara göre kullanışlı tavsiye yapabilirseniz sevinirim. Bileşenlerin hepsi aşağıda sıralıdır. 11600kf Msi mag z590 torpedo Gigabyte eagle oc 3070 Arctic liquid freezer II 280 Msi...
  17. T

Çözüldü✓ Maxima v20 alınır mı?

Merhaba arkadaşlar Linkteki kasayı almayı düşünüyorum. Parçalar: Msi mpg a750gf psu Atx anakart Gigabyte eagle oc 3070 3 fanlı Arctic liquid freezer II 280 Uygun mudur bu kasa sizce...
  18. T

🔥İndirim MSI mag coreliquid p240 1286 TL

Merhaba arkadaşlar; İlgilenen varsa eğer değerlendirebilir. https://ty.gl/45a972a70
  19. T

Öneri Aerocool airhawk duo kullanan var mı?

Merhaba arkadaşlar, Kasa bakıyorum da bi türlü karar veremedim. Aerocool airhawk duo kullananlar varsa yazabilirler mi? Parçalar için ve soğutma manasında yeterli mi diye soracaktım. Sıvı soğutma: arctic liquid freezer II 280 Anakart: z590 torpedo Ekran kartı: ggabyte eagle oc 3070 Psu: msi...
  20. T

Öneri Kasa Önerisinde Bulunabilir Misiniz?

Merhaba arkadaşlar, Bilgisayarı tamamlamama az kaldı, şimdi de kasa lazım. Yardımcı olabilir misiniz acaba? Mesh olmasını istiyorum. Hava sirkülasyonu iyi olsun yeterli Limit: 800-1200 Parçalar; Z590 torpedo atx anakart Gigabyte eagle oc 3070 (282mm-115mm-41mm) Arctic liquid freezer II 280...
Top Bottom