Arama sonuçları: *

1. I

bios ekranı açılmıyor

bugun kablo degisikligi yaptim ve sorun cozuldu cok tesekkurler
  2. I

bios ekranı açılmıyor

1.5 saat içinde 10 kez denemişimdir art arda yapmıyorun
  3. I

bios ekranı açılmıyor

hayır 1706129046 yaklaşık 10 kez denedim yetişemiyorumdur belki diye ancak nafile
  4. I

bios ekranı açılmıyor

yaptım ancak siyah ekranda kaldı yine
  5. I

bios ekranı açılmıyor

bilgisayarımı yeni topladım ve bugun kuruldu. valorant oyununa girerken van9003 hatası alıyorum ve bu hatanın çözümü için bios ekranına girmem gerekiyor. Shift tuşuna basarak restart attım, delete tuşuna basarak denedim, f2 tuşuna basarak denedim fakat hiçbir türlü bios ekranına girmiyor siyah...
  6. I

bu sisteme 650w psu yeter mi ?

tamamdir corsair cv650 aliyorum. ekstra olarak bu sistemde darbogaz vb uyumsuzluk sorunlari cekmem degil mi
  7. I

bu sisteme 650w psu yeter mi ?

sistem şu şekilde; anakart : gigabyte b450m k islemci : r5 5500 ekran kartı : asus dual nvidia rtx 3060 v2 12gb ram : 2x8 16 gb depolama : crucial 1tb ssd
  8. I

Öneri rtx 3060'lı sisteme kaç w psu gerekir

Sistem özellikleri : İşlemci : AMD Ryzen 5 5500 Ekran kartı : ASUS Rtx 3060 12gb Ram : GoodRam 16GB(2x8GB) Anakart : Gigabyte B450M K AMD Ssd : Crucial 1TB bu sisteme kasa ve psu alacağım psu kaç watt olmalı ?
  9. I

ingilterede güzel sistem nasıl toplayabiliriz?

ingilterede herhangi güvenilir websitesi falan var mı kaliteli sistem toplayabiliceğimiz ?
  10. I

Rdr 2 grafik donanimina erisim engellendi hatasi

Merhaba. diger oyunlarda bir sıkıntı yok ancak rdr 2 ye girdigimde once rdr2.exe grafik donanimina erisim engellendi hatasi cikiyor sonra da surekli mavi ekran vermeye basliyor. Onceden crack yuklemeye calistim ama emp dll dosyasi yuzunden silmistim ama simdiki oyun orjinal. Driverlar guncel.
  11. I

8 gb ram takviyesi yapacağım. Hangi rami almalıyım ?

frekans farkından sıkıntı yaşayabilirsin diyenler oldu kararsız kaldım
  12. I

https://www.itopya.com/gskill-8gb-ripjaws-v-kirmizi-3000mhz-cl16-ddr4-single-kit-ram_u8035 bunu alsam iş görür mü ?
  13. I

bendeki ram 3000 mhz aynı ramin 3200 mhz olanı 609 TL ama 3000 mhz olanı 900 civarında satılıyor 3200 mhz olanı alsam bir sıkıntı olur mu ?
  14. I

Öneri 500 Gb 2.5 SSD Önerisi

samsung ssdler bütçemi aşıyor cs900 e bakacağım tesekkürler
  15. I

Anakartım Msi b350m pro. Üzerinde 1 adet XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram bulunuyor. Diğer slot için uygun fiyata f/p ram önerir misiniz lütfen. Teşekkürler. Bütçe ortalama 500.
  16. I

Öneri 500 Gb 2.5 SSD Önerisi

thermaltake v200 tg kasaya 2.5 inc fiyat performans bir ssd arıyorum. Önerileriniz neler? Bütçe max 800 TL
  17. I

En ucuz ve güvenilir VP satan site hangisi?

playsultandan alıyorum bence fiyatları uygun ve hızlı teslim yapıyorlar
  18. I

Bu ssd laptopa takilir mi

https://www.trendyol.com/sandisk/plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-2516238?boutiqueId=610079&merchantId=112768&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.63.9 Bu ssd laptop...
  19. I

Laptop icin uygun fiyatli ssd

Laptop icin ssd almayi duaunuyorum 500 gb civari olsa yeter fiyat performans onerilerinizi bekliyorum
  20. I

steam mağaza ülkesi birleşik krallıkta kaldı

merhaba, kuzenim ingiltereden geldi ve steam hesabına ininalle oyun almaya çalıştığında ( Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Lütfen birkaç dakika bekledikten sonra tekrar deneyin. Hatayı görmeye devam ediyorsanız lütfen Steam Destek ile irtibata geçin.) yazısıyla...
Top Bottom