Arama sonuçları: *

1. A

Sıvı soğutma sıvısı azalması nasıl anlaşılır?

Merhaba. NZXT M22 Kraken kullanıyorum. 2.5 yıl oldu kullanmaya başlayalı ve günlük ortalama yüksek saatlerde çalıştı bilgisayar. İşlemci son 2 ayda en ufak yükte bile aşırı ısınmaya (hemen hemen her oyunda 100 dereceye dayanıyor) başladı. Pompanın kablosunu anakarttan söküp bilgisayarı...
  2. A

Bluetooth ses bağlantısı kopuyor

Merhaba. Bluetooth kulaklığımı PC'ye bağladığım zaman ses yaklaşık 30 saniye sonra kesiliyor fakat elimle tekrardan hemen ardından yeniden bağlaya basarsam bağlanıyor fakat tekrardan kesiliyor ve bu döngüye giriyor. Şu anda Windows 11'deyim fakat daha önce Windows 10'da da aynı sorunu...
  3. A

Windows 11'de AirPods Pro "Cihazınızı yeniden bağlamayı deneyin" hatası veriyor

Windows 10'da hiç denemdim, hayır ve evet denedim
  4. A

Windows 11'de AirPods Pro "Cihazınızı yeniden bağlamayı deneyin" hatası veriyor

Merhaba. AirPods Pro cihazımı Windows 11 bilgisayarıma bağlamaya çalışıyorum fakat bağlanırken görseldeki hatayı veriyor. Başka cihazlarımı bağlarken böyle bir sorun vermiyor ve Galaxy Buds cihazını sorunsuz bir şekilde bağlayabiliyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?
  5. A

iPhone 8 şarj bağlantısı kopuyor

Tamamdır teşekkürler. Peki soket ücreti ne kadar oluyor biliyor musunuz?
  6. A

Evde fener bulamadım fakat ışık altında içinde biraz kir var gibi gözüküyordu.
  7. A

Farklı bir kabloyla denedim fakat işe yaramadı.
  8. A

Merhabalar. Telefonumu şarja taktığım zaman bağlantısı ya hemen kopuyor ya da 1dk sonrasında kopuyor ve çoğu zaman kabloyu taktığım zaman hiçbir tepki vermiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  9. A

Razer deathadder elite’den viper miniye geçilir mi?

Merhabalar 3 yıldan uzun süredir deathadder elite kullanıyorum ve arada bir spray atarken mouse basmayı bırakmayı başladı ve spray atarken arada bir spray’im kesiliyor. Ama bu sorun arada bir gelip gidiyor. Sizce viper mini’ye ya da deathadder v2 miniye geçmeye değer mi ve hangisini önerirsiniz?
  10. A

240 mm sıvı soğutma öne takılırsa ne olur?

@Asag Teşekkür ederim cevaplar için. Peki 120mm ve 240mm arasındaki derece farkı az ise hem kasayı şimdi değiştiremeyeceğim için hem de şuanki kasama 240mm ve hava soğutmalar sığmadığı için 120mm alabilir miyim?
  11. A

120mm ile 240mm arasındaki derece farkı ne kadardır. Dediğim gibi kasayı şuanda değiştiremem ve 240mm'i sadece öne takabiliyorum.
  12. A

Zaten şuanda sistemim hazır ve kasam corsair spec 05. Yani sadece öne takabilirim. Sizce bunu alsam nasıl olur? 5600x'i 60 derece çalıştırıyordu. Alsam sıkıntı olur mu sizce ? https://www.itopya.com/nzxt-kraken-m22-rgb-120mm-islemci-sivi-sogutucu/
  13. A

I7 10700. Kasamı yaza değiştirebilirim.
  14. A

Merhabalar. Sıvı soğutma alacağım fakat kasamın arkası 120 mm, ön kısmı ise 240 mm destekliyor. Yani üst kısma takamıyorum. Kasamın ön tarafıma takarsam sorun çıkar mı? Bazı kişiler ekran kartının ısısı artıyor demiş. 240 mm ön kısma takılır mı, genel sıcaklığı bozar mı? Onun yerine 120mm sıvı...
  15. A

Yardım 120mm ve 240mm arasındaki fark

Teşekkürler. Son bir sorum olacak. Bu iki sıvı soğutma arasındaki fark tahmini kaç derece olur?
  16. A

Peki attığım iki soğutucu arasındaki derece farkı ne kadardır. O kadar fark için değer mi? Nzxt’ye güvendiğim için onu düşünüyordum. 1614902681 5600x işlemciyi 60-65 derecede soğutuyordu. Bende 10700 var. Yakın sonuç verecektir değil mi? 1614902833 Ayrıca öne takıldığı zaman ekran kartı ısınıyor...
  17. A

Teşekkürler. Kasa önünde sıvı soğutma hava akışını bozar mı
  18. A

Merhabalar. 120mm ve 240mm arasındaki fark ne kadar ciddi? Forumlarda hiçbir zaman 120mm önerilmiyor. Bunun sebebi nedir? Aradaki 5 derece civarı fark önemli midir? Kasamda 240mm’i sadece öne takabiliyorum ve hava akışının kötü etkilenmesinden korkuyorum. Ayrıca linkini bırakacağım soğutmanın...
  19. A

NZXT M22 Alınır mı ?

Kasamdan dolayı 120mm sıvı soğutma lazım.
Top Bottom