Arama sonuçları: *

1. A

Sıvı soğutma sıvısı azalması nasıl anlaşılır?

Merhaba. NZXT M22 Kraken kullanıyorum. 2.5 yıl oldu kullanmaya başlayalı ve günlük ortalama yüksek saatlerde çalıştı bilgisayar. İşlemci son 2 ayda en ufak yükte bile aşırı ısınmaya (hemen hemen her oyunda 100 dereceye dayanıyor) başladı. Pompanın kablosunu anakarttan söküp bilgisayarı...
  2. A

Bluetooth ses bağlantısı kopuyor

Merhaba. Bluetooth kulaklığımı PC'ye bağladığım zaman ses yaklaşık 30 saniye sonra kesiliyor fakat elimle tekrardan hemen ardından yeniden bağlaya basarsam bağlanıyor fakat tekrardan kesiliyor ve bu döngüye giriyor. Şu anda Windows 11'deyim fakat daha önce Windows 10'da da aynı sorunu...
  3. A

Windows 11'de AirPods Pro "Cihazınızı yeniden bağlamayı deneyin" hatası veriyor

Merhaba. AirPods Pro cihazımı Windows 11 bilgisayarıma bağlamaya çalışıyorum fakat bağlanırken görseldeki hatayı veriyor. Başka cihazlarımı bağlarken böyle bir sorun vermiyor ve Galaxy Buds cihazını sorunsuz bir şekilde bağlayabiliyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?
  4. A

iPhone 8 şarj bağlantısı kopuyor

Merhabalar. Telefonumu şarja taktığım zaman bağlantısı ya hemen kopuyor ya da 1dk sonrasında kopuyor ve çoğu zaman kabloyu taktığım zaman hiçbir tepki vermiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  5. A

Razer deathadder elite’den viper miniye geçilir mi?

Merhabalar 3 yıldan uzun süredir deathadder elite kullanıyorum ve arada bir spray atarken mouse basmayı bırakmayı başladı ve spray atarken arada bir spray’im kesiliyor. Ama bu sorun arada bir gelip gidiyor. Sizce viper mini’ye ya da deathadder v2 miniye geçmeye değer mi ve hangisini önerirsiniz?
  6. A

240 mm sıvı soğutma öne takılırsa ne olur?

Merhabalar. Sıvı soğutma alacağım fakat kasamın arkası 120 mm, ön kısmı ise 240 mm destekliyor. Yani üst kısma takamıyorum. Kasamın ön tarafıma takarsam sorun çıkar mı? Bazı kişiler ekran kartının ısısı artıyor demiş. 240 mm ön kısma takılır mı, genel sıcaklığı bozar mı? Onun yerine 120mm sıvı...
  7. A

Yardım 120mm ve 240mm arasındaki fark

Merhabalar. 120mm ve 240mm arasındaki fark ne kadar ciddi? Forumlarda hiçbir zaman 120mm önerilmiyor. Bunun sebebi nedir? Aradaki 5 derece civarı fark önemli midir? Kasamda 240mm’i sadece öne takabiliyorum ve hava akışının kötü etkilenmesinden korkuyorum. Ayrıca linkini bırakacağım soğutmanın...
  8. A

NZXT M22 Alınır mı ?

Merhabalar bu soğutucu alınır mı. 120mm sıvı soğutma lazım. https://www.itopya.com/nzxt-kraken-m22-rgb-120mm-islemci-sivi-sogutucu/
  9. A

Bu fanı anakarta bağlayabilir miyim?

https://www.incehesap.com/deep-cool-rf120b-120mm-mavi-kasa-fani-fiyati-43583/ Merhabalar bende bu fandan var ve anakarta değil de direk psu'ya bağladım. Şuan boşta olsa bile tam performansta çalışıyor ve ses yapıyor. Bu fanı anakarta bağlamak mümkün müdür?
  10. A

Yeni aldığım sistem aniden donuyor

Merhabalar. Cuma aldığım sistem oyundayken aniden donuyor ve reset atmam gerekiyor çünkü klavye mouse kilitleniyor. Aldığım sıvı soğutma bugün gelecek fakat işlemcim şu an oyundayken 100 derecede çalışıyor. Sebebi işlemcinin sıcak olması mıdır? Soğutucuyla soğuttuğumda sorun düzelir mi?
  11. A

3'e sabitlenmiş Steam indirme hızı

Merhabalar. Benim internetim 50Mbps olmasına rağmen Steam'deki indirme hızım 3'e sabitlenmiş durumda. 3'ten arada bir 2.9'a düşüyor ama hemen 3'e çıkıyor ama 3'ün üstüne çıkmıyor. Eskiden Wi-Fi üzerinden bağlanıyordum ve 30bmps internet hızı alabiliyordum ama onda da olay aynıydı. Sabit 3'le...
  12. A

Bilgisayar açılmıyor

Merhabalar. İncehesaptan sistem aldım ve cuma günü geldi. Şimdiye kadar sorunsuz kullanıyordum fakat bilgisayar çöktü ve kapatmak zorunda kaldım. Şimdi tekrar açtığım zaman Asus logosunda takılı kalıyor. Ne yapmam gerekiyor.
  13. A

DEEP COOL GAMMAXX L240 V2 240MM Alınır mı?

https://www.dfsbilgisayar.com/deep-cool-gammaxx-l240-v2-240mm-rgb-sivi-cpu-sog- Merhabalar. i7 10700 ile kullanmak için düşünüyorum. Uyumlu mudur , güzel soğutur mu ?
  14. A

Sıvı soğutmanın çalışma mantığı?

Merhabalar. Ben sıvı soğutma almayı düşünüyorum fakat merak ettiğim 2 soru var. 1. sıvı soğutmanın fanları aynı kasa fanları gibi kasa içi sıcaklığı da azaltıyor mu? 2. benim kasamın üst kısmında ekstra 1 adet fan takılı. Sıvı soğutmayı başka bir yere kurabilir miyim? Kasam Corsair Spec 05.
  15. A

Intel 10700 için soğutucu tavsiyesi.

Merhabalar. 10700 için 500 TL bandında soğutucu önerebilir misiniz?
  16. A

İncehesaptan alının sistem çok ısınıyor.

Merhabalar. İncehesaptan hazır sistem aldım ve işlemcim Intel 10700. Test etmek için valorant'a girdiğim gibi direk 80 derecelere çıkıyor işlemci. Sizce bu sıcaklıklar normal midir? Soğutucum: Excavator Rainbow CPU Cooler Soğutucu 1614350350 Boştayken 45-50 derece arası çalışıyor.
  17. A

SSD nasıl biçimlendirilir?

Merhabalar. Disk yönetimi kısmından SSDyi nasıl biçimlendirebilirim? 1614346936
  18. A

Yardım Kasa fanlarını nereye takmalıyım

Merhaba. Corsair spec 05 kasasına sahibim. Önde 1 arkada ise 1 tane egzoz fanı bulunuyor. Ben 2 tane fan siparişi verdim ve bugün geldi. Sizce fanı öne mi yoksa üste mi takmalıyım. Bir de fanın güç kablolarını anakarta mı yoksa psu’ya mı bağlamalıyım. Anakart modeli: Asus prime z490 v-si.
  19. A

I7 10700 ve 10700F arasındaki fark nedir?

Merhabalar. Ben incehesaptan hazır sistem sipariş ettim ve ederken seçeneklerden i7 10700’ü seçmiştim. Fakat şuanda sistem detaylarına bastığım zaman i7 10700f yazıyor. Arasındaki fark önemli midir ve tekrardan değiştirmekle uğraşmama değer mi?
  20. A

Cuma verilen kargo ne zamana gelir?

Merhabalar. Ben geçen cuma incehesaptan hazır sistem sipariş ettim. Üründe 5 iş günü içerisinde kargoda diyor. Cumartesi günü montaj aşamasına geldi sistem. Şimdi haftanın başından itibaren en kötü cuma günü kargoya vermeleri gerekiyor ve onu büyük ihtimalle garanti olsun diye demişlerdir. Ama...
Top Bottom