Arama sonuçları: *

• Users: Mestke
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mestke

🔥İndirim 🪣Cif Profesyonel Çok Amaçlı Genel Yüzey Temizleyici 10 L / 181,38₺🔥

Odaları temizleme zamanı geldi millet🛀 259,42₺’den düşmüş. Kullanım olarak hemen hemen her yüzeyde kullanılabiliyor. Litresi 18₺’ye geliyor fiyat çok iyi. 200/80₺ indirim promosyonu aktif olan arkadaşlar, yanına 20₺‘ilk bişey daha ekleyerek + nays’la öderlerse baya kârlıya getirebilirler🥳 Link...
  2. Mestke

🔥İndirim 🔥AMAZON 200'TL / 80'TL İNDİRİM YENİDEN AKTİF🔥

Link paylaşılmıyor, uygulamaya girerek uygunluğunuzu kontrol edebilirsiniz. Ana sayfada gözüküyor tekrar aktif olmuş🥳
  3. Mestke

🔥İndirim PUMA Caven 2.0 Sneakers Spor Ayakkabı (Unisex) 1.153TL / Nays ile 981TL !!

Kasım ayında fiyatı 1.500 civarıydı. Bu son indirim 1 haftadır var. Belki bu modeli görmeyenler bilmeyenler vardır diye paylaşıyorum. Air Force 1 kadar yüksek taban değil ama aşağı kalır yanı da yok taban yüksekliği çok çok iyi. Ayakkabı gerçekten çok güzel ve çok rahat ben aldım çok memnunum...
  4. Mestke

Yardım Acer V3-551G 12 Yıllık, Max Ram?

Eski bi laptop’um var. 6Gb’da çalışıyordu. 2gb söküp, +4 GB takmak istiyorum. Fakat bu laptop o kadar eski ki anakartı Max kaç gb Ram destekliyor bilmiyorum. Bi yerde 6 bi yerde 8 diye gördüm. Bilen var mıdır? Nasıl öğrenicem? Takılı olan Ram frekanslarından anlaşılır mı acaba foto ekliyorum
  5. Mestke

Yardım N11’de 50₺ kupon kazandım

1,5 saatim kaldı kullanmak için. 200,300₺ bandında Pc bileşen veya dışı ne alınır dostlar? Önerilerinizi alırım kuponu değerlendirmek istiyorum
  6. Mestke

N11’de 50₺ kupon indirimi

N11’de 50₺’lik kuponum var. 200 max 300₺ bandında Pc bileşen veya başka bişey ne alınabilir? Ona göre değerlendirmek istiyorum kuponu 1,5 saatim kaldı kullanmak için. Önerilerinizi alırım dostlar
  7. Mestke

Öneri N11 50₺ Kupon Kazandım

N11’de Çarkı çevirdim 200₺ üzeri 50₺ indirim kuponu verdi. Sizce ne ile değerlendireyim dostlar? 200₺ bandın da şunu al öneriniz var mı? Pc bileşen dışı da olur belki ilgimi çeker
  8. Mestke

Yardım Teknobiyotik sitesinde ödeme de 3D securite hatası alıyorum (acil yardım lütfen)

Selamlar. Dünden beri teknobiyotik sitesi üzerinden işlemci satın almaya çalışıyorum fakat 3D securite hatası alıyorum. Kartımın limiti var, internet alışverişine açık. Teknobiyotiğe 2 kere mail de attım instagram hesaplarına da mesaj attım ama dünden beri dönüş yapmıyorlar. Daha önce bu siteden...
  9. Mestke

🔥İndirim Familia 3 Katlı 32 Adet (2 Tane alım da adedi 79,70₺ Amazon.tr)

Arkadaşlar şu an adet fiyatı 94,70₺ Amazon’un ana sayfasında 100₺ üzeri 30₺ indirim promosyon kodu var, onu aktif edin. Sepete 2 adet ekleyin, tanesi 79,70₺’ye geliyor. Bu fiyata daha ucuzunu ve kalitelisini bulamayız diye düşünmekteyim. En son dolar 14.30’lar da gezinirken 74₺’ye düşmüştü adet...
  10. Mestke

🔥İndirim 1 - 16 Haziran Gaminggentr (Mağaza İndirimleri)

Günaydınlar, Mağazaya özel bi çok üründe indirim başlamış. Bi kaç ürün döviz kuruna göre alınabilir gibi arkadaşlar Örnek; Logitech’in G402, G502, G102 Fareleri G332, Logitech G Pro X, G333 Kulaklıkları Corsair’in HS35, HS50, Void Elite Kulaklıkları Bakmak isteyen için Link...
  11. Mestke

❌İndirim Bitti! XFX SPEEDSTER SWFT 210 RX 6600 5.499₺ (İncehesap)

https://www.incehesap.com/xfx-speedster-swft-210-amd-radeon-rx-6600-core-gaming-ekran-karti-fiyati-51374/
  12. Mestke

🔥İndirim Sharkoon Rush ER3 99₺ (Beyaz Kulaklık)

Bugün Safa Karaca inceleme videosu yayınlamış. Satış linki 99₺ Diğer sitelerde fiyatı 269₺ 100₺ bandın da değerlendirilebilir diye düşündüm İnceleme videosu; Ürün linki; https://ty.gl/o069x3x1go
  13. Mestke

🔥İndirim Polosmart FS54 SoundproMax Kulaküstü Kablosuz Kulaklık 100₺(Hepsiburada 2.si 1₺)

Hepsiburada da bazı ürünler de 2. Si 1₺ indirim kampanyası var. Apple çakması bir ürün. Bu kulaklık BİM’e ara sıra geliyor. Şu an ki fiyatını kampanya olması için 199’a çekmişler, 2. Si 1₺’ye geliyor. Satıcısı Polosmart 24 ay garantili. YouTube da inceleme videoları var. 100₺ Fiyatı döviz kuruna...
  14. Mestke

🔥İndirim Viko Akım Korumalı 6’lı Grup Priz 1,5M (106,81₺)

İlk defa konu açıyorum. İhtiyacı olan arkadaşlar bi bakıp inceleyebilir. 150₺’yi geçince sepette 15₺ indirim oluyor. 2 adet alırsanız 198,62₺ ödersiniz, tanesi 99.31₺ kargosu dahil gelmiş olur. (Bana göre tek eksisi 1,5M kablo uzunluğu olması ama bu fiyata pek dert değil) https://ty.gl/bilvxwneh2
Top Bottom