Arama sonuçları: *

1. T

Akım korumalı priz önerisi

Bu markayı tavsiye ediyorum. İhtiyaca göre ve bütçeye göre seçim yapabilirsin. https://www.apc.com/tr/tr/product-subcategory/89026-aşırı-gerilim-koruma-cihazları
  2. T

🔥İndirim Asus RX 7900 XT Tuf Gaming O20G-GAMING GDDR6 - 29.630 ₺

Nvidia tarafında rakibi hangi kart?
  3. T

Para Nasıl Çöp Edilir Adlı Hikaye

Yemin ediyorum her harfine katılıyorum ben de ama iş işten geçince soruyorlar. Okulda onlarca öğretmen var en az 30 tanesi bilir benim donanım konusundaki bilgimi. Kimisi sorar şu kadar param ne alayım diye kimisi de gelir x paraya y aldım sizce nasıl der. Hayırlı olsun diyip geçmek lazım...
  4. T

Birincisi alan kişi ben değilim, sistem dizmeyi hiç bilmeyen kadın bir öğretmen ve 13 yaşındaki çocuk. İkincisi parça seçimlerini yapan vatan personeli. Üçüncüsü kağıtta yazan fiyatlar vergi hariç fiyatlar, aldanmayın. Dördüncüsü belki de birebir aynı performansı verecek orijinal stok sistem 25k...
  5. T

12600kf ne için lazım? 4060 beslemek için mi? HAYIR. Bomboş bir harcama. DDR4 anakart ve RAM ne için lazım? 12600kf takabilmek için. Bomboş harcama. H610m chipset ne için lazım? 12600kf takabilmek için. Bomboş harcama. Power Boost sıvı soğutma ne için lazım? 12600kf soğutabilmek için. Bomboş...
  6. T

Kağıdı detaylı okuyun. Altta 1x8 yazıyor.
  7. T

Bu arada neden bilmiyorum ama soğutucu linkini eklemiyor forum. Buraya yazayım: https://www.gaming.gen.tr/urun/384873/thermalright-phantom-spirit-120-se-TL-c12b-v2-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/ https://bit.ly/44cEQUX
  8. T

Teşekkürler ama sırf 4070 almak için AM4 sistem almalarını tavsiye edemem. Üstelik a520 chipset...
  9. T

Görev yaptığım okulda bir arkadaşım 13 yaşındaki oğlu için Vatan Bilgisayar'dan toplama sistem aldıklarını ama kalite ve performans olarak pek anlamadıklarını söyleyip benim fikrimi almak için parçaları göstermek amacıyla faturanın fotoğrafını gösterdi. İncelediğimde şok oldum. Sistemin özet...
  10. T

❌İndirim Bitti! Corsair MP600 CORE XT 1TB 1889₺

QLC olduğu için çabuk yer ömrünü. Dram olmaması da ayrı sıkıntı. Fiyatına göre rakipsiz ise alınabilir ikinci SSD olarak.
  11. T

🔥İndirim Superonline 1000 Mbps Fiber Aylik 480₺!

Fiber ile vdsl farklı şeyler. Fiber bakır kablo ile olmaz zaten. Bakır kablo xdsl verebilir yani adsl veya vdsl verebilir.
  12. T

🔥İndirim Superonline 1000 Mbps Fiber Aylik 480₺!

Vdsl bakır kablo ve 1000 mbps?
  13. T

❌İndirim Bitti! ASUS GT301 Kasa ve Asus Anakart Set İçin Fan Çoklayıcı 0.99 TL

Çoklayıcıya taktığın tüm fanlar aynı model olursa çok daha iyi olur. Sebebi şu 4 pine taktığın fan pwm sinyali alıp verecek anakarta. Diğer 3 pinli olan yere taktığın fanlar ilk fana göre yani 4 pinli çıkışa taktığın fana göre senkron olacak. O sebeple aynı model fanlar olursa kusursuz senkron...
  14. T

🔥İndirim Fallout serisi fevkalade indirim

Game pass al. Hepsi var.
  15. T

🔥İndirim Fallout serisi fevkalade indirim

İndirimler çok güzel fakat bu seriyi hiç oynamadım, olayı nedir? Ayrıca Gamepass dahil olanlar şu şekilde (pc) : 1712874312 GP dahil olanlar zaten görselde yazıyormuş görmedim. Bir de şunu sorayım, dlc alınmalı mı sizce?
  16. T

🔥İndirim LENOVO R25f-30 24.5inch Monitor-HDMI 280 HZ VA 4299 TL 🔥🔥🔥

İlk 2 sayfayı okudum. Aklı olan almaz, aldıysa da "280hz için bu kadar takla atmaya değmez" diyip iade eder dedim içimden. Doğru olanı yapmışsınız hocam. Kalite nedir bilmeyen adam gelir burda sana bana tofaş savunur, hem de vatan savunur gibi 😃. 1711715549 Şu mesajdan sonra bence...
  17. T

FULLTECH 10'LU PRİZ + 3 USB A + 1 USB C 476 TL

''Gerilim koruma cihazının Jul (Joule) değeri, ne kadar enerjiyi absorbe edebileceğini gösterir. Değer ne kadar yüksek olursa, sağlanan koruma da o kadar yüksek olur.'' Sorusu olan arkadaşlar şu pdf'i okusun lütfen...
  18. T

UPS, ses sistemleri ve hassas cihazlar için çok iyi bir seçenek. Özellikle online UPS'ler. Fakat konu bilgisayarsa bence elzem değil. Hatta gereksiz maliyetli çünkü satın almakla bitmiyor zaman içinde bataryası öldükçe yenilenmesi gerekiyor vs. çok masraf. En güzeli evin elektrik şebekesine...
  19. T

Kavramlar karışmış gitmiş yine burda. Akım koruma ile voltaj koruma tamamen farklı şeylerdir. Regülatör adı altında satılır o bahsettiğin korumaya sahip cihazlar. Gerçek regülatörün koruması şöyledir voltaj belli bir aralıkta geldiğinde (örn 170-260 volt aralığı), bu giriş voltajını sabit 220V...
  20. T

Akım korumalı yazıp geçiyorlar ürüne. Kaç joule koruma yapıyorsun, bağlanan cihazı koruyamayıp arızaya sebep olursan ne kadar ödeme yapıyorsun kullanıcıya? Bu iki soru net şekilde cevaplanmadıkça alınmaz diyorum.
Top Bottom