Arama sonuçları: *

1. A

UPS e bağlı sistem kapanması

Teşekkür ederim hocam Sağ olun
  2. A

UPS e bağlı sistem kapanması

Arkadaşlar merhaba, RDR2 yi ayarlar MAX ayarlarda 4K da oynuyordum 1-2 saat geçti ardından UPS elektrik kesilmemesine rağmen ötmeye başladı ve bir anda gücü kesti ve PC de o onda reset attı. Sistemim TUF RTX 3060 Ti, 10700K 5.2Ghz OC. , TUF Z490 PLUS , Cooler Master MWE 650W 80+ Gold , UPS im...
  3. A

Ethernet bağlantısının aniden yavaşlaması

bilgisayarıma cloudfare warp kurdum internet hızım normlade 100mbps idi 9 a düştü warp ı sildim ona ramen bir değişiklik olmadı, ardından ethernet sürücüsünü güncelledim, ağ ayarlarını sıfırladım, cfospeed kuruluydu onu da sildim ama hiçbiri fayda etmedi. ayrıca 1.1.1.1 e geçmiştim onu da geri...
  4. A

PC de Shorts Videosunun Gri olması

Sorun Çözüldü! Flash Player eklentisi kullanıyordum kaldırınca sorun düzeldi.
  5. A

denedim fark etmiyor umudumu kaybettim artık kimse bilmiyor nedenini
  6. A

Arkadaşlar PC de Youtube Shorts izlerken alt taraf Gri oluyor ve videonun alt tarafı gözükmüyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim :)
  7. A

Eski Anakartta bios update

Teşekkür Ederim
  8. A

Kocaeli / Gölcük Civarında 12.Nesil işlemcisi olan varsa yazarsa sevinirim.
  9. A

Benim Msi Mag B660 Bazooka anakartım var. İşlemcim 13600kf ama bios çıkmıyor ondan bios update yapamıyorum. Bios flash özelliğide yok 12.nesil işlemci takıp update denesem olur mu diye sormak istiyorum.
  10. A

Ekranda Garip Tema Rengi Pikselleşme ACİL YARDIM

Bilgisayarımda geçen gün sekmenin üzerinde gezerken ekranın sağ tarafında pikselleşme oldugunu gördüm ayrıca bu pikseller google chrome da sadece youtube da video izlerken oluyo ve google chrome un teması ne ise onla aynı renk oluyor. Mesela ben Dark mode da kullandığımda pikselleşme siyah Beyaz...
  11. A

Windows Mavi Ekran Minidump

Arkadaşlar internette bi siteleye girdim film sitesi ses açmaya tıkladım direk mavi ekran hatası geldi (o sıra sadece chrome açıktı) nedenini merak ettim minidumo dosyasına baktım dosya boştu, sonrasın olay görüntüleyiciden .evtx kaydı aldım sistem hatalarını ama ben anlamıyorum buradakilerin ne...
  12. A

rOtring HB 0.7 uç neden yok Türkiye'de

Arkadaşlar ben Rotring 800+ mekanik uçlu kalem aldım bu kalem için HB uç önerilmekte bende bu kalem için kaliteli rotring uç arıyorum kime sorsam yok diyor internete yazsam türk sitelerinde de 2B den başka uç yok o kadar para verip aldım kaleme başka markaların uçlarında takmk istemiyorum 2B de...
Top Bottom