Arama sonuçları: *

1. xanaxtacion

Ryzen 5 3500 RTX 2060S low gpu usage sorunu

Arkadaşlar formatlamadan önce Gta V, PUBG, Apex Legends oyunlarında 1080pde bilgisayarımı test ettim hepsinin sonucunda yüksek ayarlara çeksemde en aza çeksemde düsük gpu kullanımı sorunu oldu büyük ihtimalle darboğaz oluyor fakat olmaması gerekmiyor mu? Çözüm olarak arkadaşım overclock...
  2. xanaxtacion

Yardım Format sonrası asırı şekilde hem windowsta hem oyunda drop yiyorum

Driverları kurdum fakat sorun ondan sonrada devam etti. Az fark etti normalde format sonrası bios ayarlarım sıfırlanırdı ram frekansı gibi fakat bu sefer sıfırlanmadı üstelik bios menümde ssdmin 2 ye ayrıldığını gördüm Boot Option 1:Windows Boot Manager (P0: KIOXIA-EXCERIA SATA SSD) Boot Option...
  3. xanaxtacion

GTA V, Apex Legends düşük GPU kullanımı

2060 Super R5 3500 2x8 gb ram Sistemim yukarda gördüğünüz gibi böyle nvidia denetim masasından ayarları yaptım grafik ayarlarından oyunları yüksek performansa çektim fakat sorun hala aynı darboğaz mı yaşıyorum acaba yoksa ramleri mi yanlış taktım bilmiyorum yardım edin lütfen
  4. xanaxtacion

Cyberkpunk sizce bir hayal kırıklığı mı ?

Arkadaşlar uzun zamandır geliştirilen Cyberpunk 2077 yayınlandı fakat bu kadar uzun zamandır geliştirilen oyun nasıl olurda bu kadar buglı bi şekilde cıkıyor birisi mantıklı acıklama yapabilir mi? Üstelik ertelenmişti bunun testini falan yapmıyorlar mı acaba farkında değillermiydi böyle...
  5. xanaxtacion

Çözüldü✓ Ryzen 5 3500 CBP Kapalı Fakat Hala Cok ısınıyor

Arkadaşlar biostan baktığıma göre CBP kapalı fakat ona rağmen chromeda gezindiğimde bile 72-73 derece çalışıyor işlemcim. Voltaj düşürmek istiyorum fakat Gigabyte B450M S2H kullandıgım icin bu biosta undervolt yapan bi kaynak bulamadım napıcağımı bilmiyorum. Oyunlarda 95 dereceye kadar cıkıyor...
  6. xanaxtacion

Yardım Ryzen 5 3500 CBP Kapalı Fakat Hala Cok ısınıyor

Arkadaşlar biostan baktığıma göre CBP kapalı fakat ona rağmen chromeda gezindiğimde bile 72-73 derece çalışıyor işlemcim. Voltaj düşürmek istiyorum fakat Gigabyte B450M S2H kullandıgım icin bu biosta undervolt yapan bi kaynak bulamadım napıcağımı bilmiyorum. Oyunlarda 95 dereceye kadar cıkıyor...
  7. xanaxtacion

Düşük GPU kullanımı ve Düşük fps sorunum var

Arkadaşlar ben 2060 Super Ryzen 5 3500 2x8 3200mhz ram kullanıyorum videoda izlediğime göre apexte en düşük ayarlarda 200-190 arası alıyor fakat ben 140 üstüne bile cıkamıyorum ki çatışmıyorum bile kimseyle. Ayarları en düşüğe de çektim en yükseğe de fakat GPU kullanımı her zaman %50-60 arasında...
  8. xanaxtacion

Bilgisayarımdan yeterli performans alamıyorum

Arkadaşlar ben 2060 Super Ryzen 5 3500 2x8 3200mhz ram kullanıyorum videoda izlediğime göre apexte en düşük ayarlarda 200-190 arası alıyor fakat ben 140 üstüne bile cıkamıyorum ki çatışmıyorum bile kimseyle sebebini anlamadım fakat bilgisayarımdan almam gereken performansı alamıyorum suan
  9. xanaxtacion

Beat yaptım yorumlayın lütfen dostlar

Eksikleri geliştirilmesi gereken yerleri söyleyin sonraki calısmayı daha iyi yapmaya calısıyım kankiler hepinizin fikrini önemsiyorum https://soundcloud.com/xanaxtacion/478g
  10. xanaxtacion

Kendim topladığım bilgisayarımın performansından emin değilim

Arkadaşlar merhaba dün tüm parçalarım geldi montajı yaptım ve sistemi kurdum oyunları indirdim fakat fark ettim ki valorantta tüm ayarlar en düsükte 200-220 fps alıyorum kapılar acılmadan önce lolde de fightlara girince 130 altına düsmüyor ama düsüyor sonuçta anlamadım acaba sistemimden tam...
  11. xanaxtacion

Asus DUAL RTX2060S O8G EVO V2 Soğutması Nasıl Ve Sorunu Var Mı?

Arkadaşlar normalde rog strix 2060 super alıcaktım fakat beklemek istemiyorum alıyım mı sizce bu kartı? rog strix modeliyle soğutma farkı nasıl? Herhangi bi sorunu var mı coil whine falan?
  12. xanaxtacion

Beat Yaptım Değerlendirin Lütfen

Gece olunca nedensiz bi sekilde asırı mutsuz ve üzgün oluyorum. Dün gecede bu durumda napsam diye düsünürken bi baktım bu ortaya bu beat çıktı. Uyanınca dinledim ve kulağıma güzel geldi. Sizinlede paylaşmak istedim beğenmediğiniz eksik buldugunuz yönleri düzeltirim arkadaşlar bidahaki denememde...
  13. xanaxtacion

Amatör Beat Yaptım Değerlendirin lütfen

Arkadaşlar yine beat yaptığımla alakalı konu acıyorum kusura bakmayın ama cidden yorumlarınızı değerlendiriyorum ve ayrıca bundan herhangi bi kazancım olmuyor lütfen reklam olarak algılamayın sadece dinlemenizi ve fikrinizi belirtmenizi istiyorum https://soundcloud.com/xanaxtacion/gngsht
  14. xanaxtacion

Amatör beat yaptım dostlar yorumlarmısınız

Arkadaslar selam. 3 aydır beat yapıyorum arada burda paylaşıyorum yine hoşuma giden bişeyler yaptım sizinlede paylaşmak istedim gelişmem için eksikleri belirtin lütfen https://soundcloud.com/xanaxtacion/itslit
  15. xanaxtacion

MSI MAG FORGE 101M vs Dark Guardian

Arkadaşlar 101M de toz filtresi yok ve ortadaki fan önü kapalı oldugu için bi işe yaramaz gibi geliyor bana ama Dark Guardian'ın malzemesi kötü diyorlar ne yapsam bilemedim
  16. xanaxtacion

Yardım MSI 2060 Super Ventus GP OC soğutması nasıl?

Arkadaşlar normalde RX 5700 XT Nitro+ almayı düşünüyordum ama aniden kararımı değiştirip belirttiğim modeli almaya karar verdim normal modelin testleri olsada GP edition testleri yok size sormak istedim bu yüzden bu ekran kartı ile dark guardian kasada kaç sıcaklık görürüm?
  17. xanaxtacion

Yardım BenQ Zowie XL2411P Freesync desteği hakkında

BenQ Zowie XL2411P almayı düşünüyorum lol ve csgo oynuyorum fakat araştırdığıma göre freesync özelliği yok bu çok fark eder mi ? Yırtılma falan olur mu kaliteli bi monitör oldugu için olucağını düşünmüyorum fakat yinede bilene sormak istedim
  18. xanaxtacion

ASUS 24" VG248QE Freesync desteği hakkında

Arkadaşlar galiba ASUS 24" VG248QE modelinde freesync yok bende rx 5700xt ile kullanmayı düşünüyorum ama bu özellikten faydalanamazsam ne olur ? Monitörü kullananlar yazabilir mi ekranda yırtılma falan oluyor mu diye merak ediyorum
  19. xanaxtacion

Beat yaptım yorumlar mısınız?

https://soundcloud.com/xanaxtacion/itsliluzivert https://soundcloud.com/xanaxtacion/goat https://soundcloud.com/xanaxtacion/electric Arkadaşlar yakın zamanda bu üçünü yaptım eğlence için yapıyorum yorumlarsanız eksiklerini yazasanız çok yardımcı olursunuz lütfen çok bişey beklemeyin 2 aydır...
  20. xanaxtacion

Yardım Asus VG248QE hala alınır mı ?

Asus VG248QE 2014 yılında cıktı diye biliyorum arkadaşlar bu kadar eski bi monitör hala alınır mı? Lol,CS,Valorant oynuyorum bütçem 1500 lira daha iyileri varsa yazın lütfen
Top Bottom