Arama sonuçları: *

1. S

İstanbulKart Acil Yardım

para yüklüyorsun herhangi bir farketmeksizin kredi kartından ya öde diyorsun aşşağıda qr okut yada qr oku var okutma yerlerinde okuyucu var yada o led ekranların üstünde qr var onuda okutabilirsin kart olmasına gerek yok yani illa ben hep öyle ödüyorum
  2. S

Youtube da çözünürlük

beyler ben youtube a bi video attım örnek olsun diye pc de editlerken bile çok kalitesiz aynı 480p gibi çıktı yani telefondan izleyince çok kaliteli oldu telefonun çözünürlüğüde 1080x2480 fhd bişey a14 yani telefon benim monitörde 1920x1080 Asus Tuf VG24VQR 165 Hz hani bi bakın atıyorum aşşağıya...
  3. S

KALİTESİZ VİDEO GÖRÜNTÜSÜ

Arkadaşlar şöyle başladı fragmovie tarzı arkada şarkı atıp valo videoları editleyip atıcaktım youtube a sonra kaydediom 100k bitrate de falan video bi maç 50 gb neyse sonra youtbe a attım bi videomu editleyip en son dedim böyle olsun bari telefondan izledim baya kaliteli hani pc ye res attım...
  4. S

Air force 1 cakma midir

Dostum Bu Fotoğraflar PandaBuy ve css adlı çin sanırım öyle bi yerin replika sitesine ait onların deposundan atıyorlar bu fotoğrafları teyit olarak böyle alıcılara toptan bi şekilde bu arkadaşda ucuz bi şekilde yuanla alıyordur kendini akıllı sanıp orjinal diye satıyordur sakın inanma...
  5. S

Pc alacağım fakat pek anlamıyorum !

İyi Forumlar Öncelikle Arkadaşlar Bilgisayar Alacağım Fakat Ben Pek Anladığım Söylenemez Anlarım Fakat Sizler Kadar Değil 17k Bütçem Var Güzel Bi Bilgisayar İstiyorum Aklımda Bu Model Var Ama İşlemcisi Pek Hoşuma Gitmedi Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşekkürler...
  6. S

Apu sorunu yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar iyi haftasonları benim bilgisayarımda 6gb ram a4-5000 apu hd8330 işlemci var ama bilgisayarımda hd8600m series diye bi ekran kartı daha var ve Araştırmama göre bu daha iyi gibi gözüküyor ama sonra bişeyler oldu pc 2sn de 1 1 saniye drop giriyor yardımcı...
Top Bottom