Arama sonuçları: *

• Users: Bimmerx
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Bimmerx

Yardım Boşta 100.000₺ param var coin & hisse ne almalıyım

Parayı değerlendirmek istiyorum orta uzun vade Bu forum ve yoruma yazılanlar kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
  2. Bimmerx

Öneri Asus Rog 650w psu aldım iyi mi ettim (2. el)

6 yıl garantisi var kfg tam 2100₺ verdim
  3. Bimmerx

(Yardım) Doktora gitmeye utanıyorum

Taşağımın sol tarafı kaşınıyor ilk başlarda kendiliğinden geçer diye doktora gitmek istemedim ama bir ay oluyor hala geçmedi doktora gitmeye de utanıyorum gidip ne diyeceğim çekiniyorum
  4. Bimmerx

Yardım evga 750w gold psu alınır mı

2. el kutu fatura mevcut 1500₺ diyor garanti yokmuş
  5. Bimmerx

Banka faizlerden anlayan arkadaş bakabilir mi

Benim 130.000₺ borcum var (taksit halinde) aylık taksidi 73.500 ben bunun asgarisini ödedim 29.000₺ küsür Geçen ay toplam borcum 133 bindi bu ay 144 bin (aylık asgari tutarı ödediğim halde) olmuş banka kalan borca faiz mi koyuyor. Yoksa başka bir şey mi var Bu kadar çok faiz koyuyorsa tek...
  6. Bimmerx

Yardım FİFA 24 Görüntü kalitesi düşük ve kasıyor

AMD Ryzen 5 5600X 8*4 32 gb 3200Mhz rem gtx 1650 süper Sistemim bu şekilde oyunun graifiği hem çamur hem de çok kasıyor sorun ne olabilir gta 5 ve forza horizon 5 te en yüksek ayarda oynuyorum donma kasma yok
  7. Bimmerx

Yardım Asus Rog 650w psu alınır mı

2000₺ ye buldum arkadaşlar kutu fatura garanti var alınır mı sizce burada özellikleri var
  8. Bimmerx

Yardım Gamepower 650w vs Thermaltake 550w PSU

PSU lardan pek anlamıyorum bu iki psu dan hangisi alınmalı Thermaltake 550w litepower Gamepower 650w litepower Karşılaştırma linki burada NOT: Sadece bu ikisi başka marka önermeyin elden olan psu lar bunlar
  9. Bimmerx

Yardım Fan kontrolcü olmadan rgb kontrol edilir mi

Anakart rog b550f argb portu var 6 adet lian li sl120 fan aldım ama kontrolcü yok. Kontrolcü olmadan çalıştırıp fanları ve ışığı kontrol edebilir miyim anakart üzerinden
  10. Bimmerx

Yardım Bu iki monitör arasından hangisi 240hz vs 280hz

Burada 240hz 5300₺ 280hz 6200₺
  11. Bimmerx

Yardım Gamebooster gb2428FF 280hz alınır mı

Arkadaşlar bütçem kısıtlı ve taksitle alacağım Hepsiburada üzerinden bu monitörü almak istiyorum fps oyunları oynadığım için
  12. Bimmerx

Yardım 5800x3d vs 7500f sistem toplama

Arkadaşlar 2. El fiyatlarına baktığımda Üst seviye parçalardan oluşan 5800x3d 20.000₺ civarına toplanıyor aynı zamanda orta halli 7500f giriş seviye parçalardan oluşan sistemde 15.000₺ ye bulunuyor sıfır Sizce hangisini toplamak daha mantıklı olur Sistemlerde ekran kartı yok Fps oyunları...
  13. Bimmerx

Steam hesabım ne kadar eder

Steam Rust envanterim dopdolu
  14. Bimmerx

Şöyle Sistem Ne kadar Eder

Anakart Asus Rog Strix B550F İşlemci Ryzen 7 5800x Rem Corsair Dominator 8*2 3200 MHZ SSD Kingston KC3000 512 GB m2 SSD Kasa Msi Maq 100r Güç Kaynağı Evga 750W Gold Sıvı Soğutma Cooler Master MasterLiqid 240mm Ekran Kartı Palit GamingPro RTX 3080 Monitör Monster Aryound 1440P...
  15. Bimmerx

Yardım Hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim

Türknet kullanıyorum malûm zamdan sonra farklı internete geçmek istiyorum aklımda milleni ve netspeed var sizce hangisi daha iyi
  16. Bimmerx

Yardım Days gone alınır mı ?

https://steamcommunity.com/id/BenULUTAS/ Steam profilim bu şekilde bendeki oyunlara göre oyun da tavsiye edebilirsiniz 140₺ bakiye var
  17. Bimmerx

Yardım AMD kampanyasında verilen oyun kodunu nasıl aktif ederim

Verilen oyun kodunu nasıl aktif ederim Oyun uncharted
  18. Bimmerx

Öneri 125 TL Steam oyun önerisi

İndirimlerin bitmesine saatler kaldı 125tl bakiye var aklımdan cyberpunk geçiyor sizlerinde tavsiyesini almak istiyorum. Aradığım özellikler Grafikleri gerçekçi olmalı Anime çizgi film gibi grafiği olan oyunları sevmiyorum. Türkçe dil desteği olursa çok iyi olur ama olmasa da olur
  19. Bimmerx

Öneri YD iPhone 11 pro vs Yurtiçi 11 vs Yurtiçi 11 pro

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz
  20. Bimmerx

Yardım 5600x e orta halli hangi ekran kartı takılır

Fazla bütçem yok rust ve asetto oynuyorum kasmadan oynatacak bi kart lazım ama fazla da bütçem yok 2000₺
Top Bottom