Arama sonuçları: *

1. AuroraVI

Yardım Laptop İçin SSD Uyumu

samsung ugulamasından dolayı ve markaya güvendiğimden dolayı seçtim ümitcan hocam. manası yok diyorsanız o markaya da yönelebilirim aslında.. bende ki biraz takını diyebiliriz :)
  2. AuroraVI

Yardım Laptop İçin SSD Uyumu

Arkadaşlar merhaba, Kullandığım Laptop için SSD Yükseltme yapacağım düşündüğüm SSD şu ve laptopa uyumlu mudur? https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-1tb-990-pro-nvme2-0-ssd-okuma-hizi-7450mb-yazma-hizi-6900mb.html Lenovo LOQ 15IRH8 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX4060 Freedos 15.6"...
  3. AuroraVI

Öneri RTX 4060 Olan En Ucuz Laptop Önerisi

Tn panel olması sorun ya yoksa güzel makine. Benim.tukarda paylastigim pazarama sitesindekine ne diyorsun peki?
  4. AuroraVI

https://www.pazarama.com/lenovo-loq-15irh8-intel-core-i5-12450h-16gb-512gb-ssd-rtx4060-freedos-156-fhd-144hz-82xv00nktx-p-197528996691?magaza=prime&utm_source=price_comp&utm_medium=Akakce_cpc&utm_campaign=Akakce-fiyat-karsilastirma&v=1.25.7 Bu laptop icin ne diyorsunu peki?
  5. AuroraVI

Neden iade ediyorsun ki ya da neden iade edip.paranı almak varken ucuza satıyorsun onu anlamadım
  6. AuroraVI

Alacak yok kanka. Bende zaten malatyadayım.
  7. AuroraVI

Evet cok ilginc bir şekilde kime sorsam ilk onu atiyorlar bana.. lenovo ucuzlugu dikkatimi cekti ama
  8. AuroraVI

Son attıkların biraz fazla geldi hani 35 e o ozellikler varken 40 vermeye gerek.var mi diye dusunmedim degil. Keske vatanda itopyada filan satilsaydı daha iyi olurdu w11 filanı direkt kurdururdum
  9. AuroraVI

Açıkcası şu ilk lenovo dikkatimi çekti fiyatıda uygun..
  10. AuroraVI

4050 ler 6 gb oluyor galiba. Bana 8 lazım.ya. oyun ici de degerlendirecegim çünkü 1712169496 Bende diyorum ne diyor bu arkadaş 😂 1712169532 Watt degeri nedir bunun?
  11. AuroraVI

Valla 40 k var diyelim ama ne kadar dusuk ve kaliteli olursa o kadar iyi olur
  12. AuroraVI

Arkadaşlar 8 Gb ekran kartı olan 4060 lık Laptop arıyorum 30 küsürlere monster var vatanda hp filan var 40k ya indirimle duşen.. ne seçeceğimi bilemedim Yardım lazım. Dandik bir şeyde olmasın yani.. NOT: Ekran kartı 100 watt olsa yeterli. 140 filan onermeye gerek yok.
  13. AuroraVI

Yardım Gigabyte G7 KF Laptop

analdığım kadarıyla indirimle bile olsa kesinlikle değmez diyorsunuz.. peki ekran kartı watt ları nerede yazıyor? bulamadım hiç bir yerde.
  14. AuroraVI

Yardım Gigabyte G7 KF Laptop

Arkadaşlar bu laptop güzel indirime girmiş alınır mı? alınmaz ise sebep nedir aydınlatabilir misiniz? https://www.itopya.com/gigabyte-g7-kf-i5-12500h-16gb-ddr4-rtx4060-gddr6-8gb-512gb-ssd-173-fhd-144hz-freedos-gaming-notebo_u23785
  15. AuroraVI

Yardım Ram MHz Arttırma Problemi

şöyle bir şey yaptım daha doğrusu söylediler CPU SA Voltage'i 1.25 e çıkar dediler bende baktım 1.25 te kırmızı yanıyor, 1.10 a çektim ve oldu. sorun galiba voltaj ayarındaymış sanırım
  16. AuroraVI

evet oldu. yeniden başladı ve sürekli mavi ekran hatası verip çöktü
  17. AuroraVI

onu 20 dk önce halletim hocam. şuan en günceli mevcut fakat yukarıda yazdıklarım hala aynı. aynen ramler de o şekilde takılı. ghz hızı 2.10 da kalıyor diye mi oluyor acaba ? onu da yükseltmem gerekmiyor mu ?
  18. AuroraVI

o nereden yapılıyor peki ? mesela sistem direkt 3600 MHz gösteriyor ben onu 3400 MHz ye nasıl çekebilirim?
  19. AuroraVI

Arkadaşlar Merhaba, Bugün Ram MHz değerime bakayım dedim ve 2133 MHz gördüm. Sonra Youtube dan MSI Anakartlar için nasıl ram MHz si yükseltilir baktım ve uyguladım. Fakat değeri kendim belirleyemedim ve XMP yi ''enable'' yapınca direkt 3600 MHz ye çıktı. Bu sefer de Mavi ekran hatası verip...
  20. AuroraVI

Yardım Samsung 990 Pro SSD Okuma/Yazma Performansı

720 evo da bir sorun yok yazılım ona gelince doğru fakat 990 proya gelincede böyle sonuç veriyor yani değişik ya çözemedim. ssd de sorun yokmuş ama.. seçeneklerde NVMe yi seçinde değerler bu hale geliyor daha iyiymiş hatta :)
Top Bottom