Arama sonuçları: *

1. Myronnn

Yardım 1 Günlük VGN Dragonfly F1 Pro Takılıyor

Hocam bu ayarı açtığımdan beri takılma olmadı şimdilik, teşekkür ederim.
  2. Myronnn

Bu uygulamanın adı ATK V HUB olarak mı geçiyor yoksa VGN'mi ?
  3. Myronnn

Bu uygulama F1 mouse için değilmiydi ?
  4. Myronnn

Uygulamada öyle bir seçenek göremiyorum.
  5. Myronnn

Arkadaşımda aynısını aldı ve bir sıkıntı yaşamadı bende ona güvenerek aldım, geneldede bu sıkıntılar hep beni buluyor, şaşırmıyorum artık :D
  6. Myronnn

Alıcı dediğiniz eğer pcye takılan usb ise arasında 1 metre bile yok.
  7. Myronnn

Fare dün saat 5 gibi elime ulaştı ve kullanmaya başladığımdan beri en az 2 3 kere bu senaryoyu yaşadım, muhtemelen bağlantı kesiliyor anlık olarak, çünkü tuşlarda çalışmıyor o kesinti anında, çözümü windows ile ilgili olabilir mi ? Eğer öyle bir ihtimal varsa nasıl anlayabilirim ? Eğer windows...
  8. Myronnn

VGN Dragonfly F1 Pro vs F1 Pro Max

İşlemcim Ryzen 5 5500, 4K Hz ile kullanırsam FPS'te sıkıntılar olur mu ?
  9. Myronnn

VGN Dragonfly F1 Pro vs F1 Pro Max

https://wraithesports.com/products/vgn-dragonfly-wireless-mouse?variant=42613557952705 Bu iki mouse arasındaki farklar ne ?, f1 pro'yu almak istiyordum ancak beyaz kalmamış, sizce beyaz için beklemeye değer mi yoksa f1 pro siyah mı almalıyım ? 2500 TL Bütçeye daha iyisi var mı ?i 1K hz ve 4K hz...
  10. Myronnn

Yardım 2000 TL Kulaklık ve Klavye Önerisi

Her biri için en fazla 2000 TL'ye çıkılabilirim. Klavye Full veya TKL olabilir.
  11. Myronnn

İlk ekran kartınız hangi marka-model❓️

Intel HD Graphics 2500
  12. Myronnn

3500 TL Mouse + Mouse Pad Önerisi

Şuanda Klasse 90x40 kullanıyorum, dongle olmadan kullanılmıyor mu ? ne farkı olur ?
  13. Myronnn

3500 TL Mouse + Mouse Pad Önerisi

Bütçem 3500 TL Mouse ve Mouse Pad arıyorum. Mouse olarak bu fiyatlarda bunu bulabildiğim daha iyisi varsa önerilerinizi bekliyorum. https://wraithesports.com/products/vgn-dragonfly-wireless-mouse Mouse Pad Olarak Valorant, CS Gibi oyunlarda güzel gidecek bir şey arıyorum.
  14. Myronnn

Papara da e ticaret yapmak ceza yedirtir mi ?

Bende Oynadığım GTA Sunucusunda item satmıştım şimdiye kadar ayrı ayrı tek seferde en fazla 1500 TL, toplam 6k'ya yakın almışımdır papara üzerinden bir sıkıntı olurmu ?. 6K TL 5 Ay içerisinde farklı farklı miktarlardan.
  15. Myronnn

Oyundayken ALT-TAB attığımda PC 1 FPS oluyor

Böyle oluyor. Yeniden başlattım ve hiç bir şey olmadı.
  16. Myronnn

Oyundayken ALT-TAB attığımda PC 1 FPS oluyor

Bu her zaman olmuyor arada sırada oluyor. Oyun oynarken ALT-TAB attığımda PC bir anda 1 FPS oluyor, her şey yavaşlıyor takıla takıla ilerliyor, bir süre sonra ( 1-2 Dakika içinde, bazen daha uzun) kendi kendine düzeliyor.
  17. Myronnn

Discord'da yayın izlerken mikrofon simgesi ışığı yanıyor

Discord'da birisinin yayınını izlerken konuşmasamda arkada bir ses olmadan mikrofon simgesi yanıp sönüyor, yayın sesi mikrofona yansıyor desem yayınının sesi kapatsamda aynı odadakilere sorunca ses gelmiyor diyorlar ama ışık yanıp sönüyor. Yayını izlemeyi bırakınca ışık düzeliyor ve yanmıyor...
  18. Myronnn

r5 5500 RX 6600 için anakart önerisi

İşlemciyi ilerde ryzen 5 5600 yapmayı düşünüyorum, ve 2 tane SSD Slotu olması gerek. Önerilerinizi bekliyorum. Belirli bir bütçem yok. Dediklerim için uygun olan bir anakart arıyorum, fiyatlar hakkında bilgim yok. Şuanki anakartım B450M H.
  19. Myronnn

3000 TL Laptop SSD önerisi

Ona nereden bakabilirim ? 1703189409 PC Üzerindeki SSD Şu sanırım destekliyor. 250GB WD BLUE SN550 M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  20. Myronnn

3000 TL Laptop SSD önerisi

PC : Abra A5 V15.8
Top Bottom