Arama sonuçları: *

1. W

Öneri 2000 TL bandında mouse önerisi (KABLOSUZ)

https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-logitech-g305-lightspeed-910-005283-siyah-optik-wireless-oyuncu-fiyati,341295403.html aga 2k bandındayı görmedin direk attım 1300 TL ye bence değer yaklaşık 6 ay kullandım bir sorun çıkmadı pilinide 1 kere değiştirdim
  2. W

Çözüldü✓ Yeni Bilgisayar Topladım Ama Güç Tuşuna Basınca Tepki Vermiyor

power switch kablolarını anakarta bağladınızmı anakart üzerindeki power + ve power - pinlerini tornavida yardımıyla birbirine değdirin
  3. W

Steam Oyunlarında Masaüstü Simgeleri Çalışmıyor

varsayılan uygulamalara girip dosya türüne göre varsayılan uygulamalardan .url uzantısını internet tarayıcısı yapınca düzeldi
  4. W

her oyun indirdiğimde bunlamı uğraşacağım otomatik atması gerek fakat .url olarak atıyor
  5. W

oyun doşyalarında .exe uzantılı dosya duruyor bastığım zaman açılıyorda masaüstüne gelen simge .url uzantılı 1712700102 dosyalarında *
  6. W

gene aynı hocam bir şey değişmedi
  7. W

hocam pc benim olsaydı önemli değildi ancak pcnin sahibi öyle istiyor
  8. W

Jetlisans güvenilir mi ?

Windows'u etkinleştir yazısı ve bütün özelliklerini kullanabilmen için lisans gerekli
  9. W

sorun başlıkta gibi oyunu indiriyorum simgenin fotoğrafıda gelmiyor kendiside çalışmıyor ne yapmalıyım ?
  10. W

Jetlisans güvenilir mi ?

bill gatesin işi yok bana davamı açacak üstelik kullandığım yazılım korsan değilki sen 5 k verip orjinal lisans alabilirsin
  11. W

Jetlisans güvenilir mi ?

Windows 10 pro lisansı alacağım jetlisans güvenlimidir https://jetlisans.com/urun/windows-10-pro-dijital-lisans-anahtari/
  12. W

3-4 K Bütçe ile gaming monitör önerisi

2. el veya sıfır sorunsuz olsun fark etmez
  13. W

Çözüldü✓ 4060 evo oc mu düz 4060 oc mi

4060 evo oc mu 4060 oc mu daha iyi cevaplarmısınız fiyat farkı yok aralarında
  14. W

Yeni topladığim pcde görüntü gelmiyor

hocam çok dikkat edin anakartınızda çift bios yoksa elektrik vs. gitmesin anakartınız çöp olur
  15. W

Papara canlılık doğrulama yapamıyorum

Kimliğimde fotoğraf olmadığı için canlılık doğrulaması yapamıyorum bu yüzden sözleşmeli hesaba geçemiyorum bunu bir yolu varmıdır? Not: tarayıcıdan sözleşmeli hesaba artık geçilmiyor
  16. W

Papara canlılık doğrulama yapamıyorum

Kimliğimde fotoğraf olmadığı için canlılık doğrulaması yapamıyorum bu yüzden sözleşmeli hesaba geçemiyorum bunu bir yolu varmıdır? Not: tarayıcıdan sözleşmeli hesaba artık geçilmiyor
  17. W

cs2 yi sildim fakat silinmemiş görünüyor

Selamlar geçenlerde bilgisayarıma cs2 yükledim ve steam üzerinden sildim sonrasında denetim masasına ve program ekle veya kaldıra baktığımda orada da duruyordu silmeye çalıştım silinmedi sonrasında oyunun dosyalarınıda sildim fakat hala orada bunu nasıl silebilirim
  18. W

Yeni bilgisayar sorun

hangi oyunda oluyor bu sorun 1681431181 ve kulaklıkmı hoparlörmü
  19. W

Yeni bilgisayar sorun

oyunun ayarlarından ayarladınmı ses aygıtını
  20. W

minecraft online sunucu seed ögrenme

merhaba bir sunucuda oynamaya başladım bu sunucudaki /seed kodu yetkililere ozel başkaları kullanamıyor adminlerde söylemiyor nasıl öğrenebilirim
Top Bottom