Arama sonuçları: *

1. F

Elektrik bilgisi olanlar bir yardım edin daa :)

Pek bir yardımcı olabilmiş değilim! Lakin aşağıdaki video da bir nevi yardıcı olabilir elki tam olarak bütçe ve zaman ile bu projeye girmek isterseniz. iyi günleriniz olsun.
  2. F

Sana lazım olan JEL lityum iyon özellikli pillerdir ama bunları normal marketlerde satılanler değil özel elektroniköiler çarşısında bulabilirsin. Bu sana baya bir masraflıya çıkar. Çünkü oldukça blok pil lazım olacak. Ayrıca bu pilleri aktif kullanım halindeyken de dnamo kurgusu ile rotorlu...
  3. F

Burada amaç nedir tam olarak gelirilimi mi arttırmak yoksa voltajı mı invertor ile? Yani asıl yaomak istediğinizi iletirseniz bir çözüm önerisi daha rahat olur diye düşünüyorum
  4. F

9v luk miniler işini görmez bunun için akü alman lazım sen çünkü ortalama 24v üreteceksin yani sana bir araba aküsü lazım ortalama. Lakin rotorlu motoru enerji üsretmesi için çevirecek bedava enerjiyi nereden sağlayacaksınız?
  5. F

5.750tl 2 el PS PRO alınır mı?

Proda özellik çok o yüzden pro. + ekran kartı özelliği gelişmiş yüksek!
  6. F

ps 4 alinir mi ps4le istedigim oyunu oynayabilir miyim

Crack değil PS ler sadece cd iyi oyun onayabiliyorsunuz CD siz yani HDD ye ıyun yükleyerek oynamak için JB (Jail Brake) işlemi yapılmakta o şekilde oynayabilirsiniz. Bunun için internette araştırma yapmanızı öneriirm.
  7. F

Kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz İptv Önerisi Lazım

Şaşkınlı yapmayın arkadaşlar gereksiz yerlere patlayanlara, çatlayanlara yayın vermeeyen ve sonradan server değiştiridk diye par akoparan 3-5 kağıtçılara para kaptırmayın. Senelerdir kullandığım www.iptv.cam babalar gibi IPTVBOXPRO firmasıdır araştırın temiz 15-16 yıl eskiye dönüş markanın...
  8. F

Hayalinizdeki araba nedir?

2022 AUDI A8L
  9. F

E36 ALINIR MI KULLANANLAR BAKABİLİR Mİ

Kesinlikle BMW sıkıntıdır her zaman... Yurtdışında YENİ satın aldıktan sonra BMW 150BİN KM ye kadar sahipleri kaput açmazlar ve sonra hemen arabayı elden çıkartırlar. Bakım yatıran nadirdir. TR de de ne hikmetse BMW yi uzay kapsülü sanıp ışık hızına çıkmak isteyenler de motoru bitiriler. Zaten...
  10. F

Sizce PS4 mü Xbox one s mi

İkiside var! Hacıvar ile karagöz gibiler biri oldummu diğeri olmuyor oyunlar farklı çıkabiliyor.
Top Bottom