Arama sonuçları: *

1. M

Cs go alınabilecek bıçaklar

Cs go da bynogame gibi sitelerden bıçak almak istiyorum önerileriniz var mı yada satan bir arkadaş varsa bakabilirim şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim
  2. M

Sistemim ne kadar eder ?

Arkadaşlar sistemimi satıp daha üst bir seviye bilgisayara geçmek istiyorum sizce sistemim ne kadar eder ? İŞLEMCİ:Intel Core i5-11400F 2.60GHz 6 Çekirdek 12MB Önbellek Soket 1200 İşlemci EKRAN KARTI: Asus Dual Radeon RX 6700 XT OC DUAL-RX6700XT-O12G 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu)...
  3. M

Psu açtıktan sonra kasanın geç açılması

SELAMUN ALEYKÜM arkadaşlar psu açıyorum bilgisayar kasasını açmaya çalıştığımda 3-4 saniye tepki vermiyor sonradan açılıyor bu bir sorun mudur yoksa olabilecek birşeymidir ?
  4. M

🔥İndirim Dying light 2 indirimde

SELAMUN ALEYKÜM arkadaşlar dying light 2 inidirime girdi hangi paketi almak en mantıklısı olur deluxe yada ultimate paketini almaya değer mi yardım ederseniz alacak arkadaşlarda bilgi sahibi olur hayırlı günler
  5. M

CLASH OF CLANS KLAN DAVETİ

KLAN KODU: #20UPPCUL9 SELAMUN ALEYKÜM clash of clans oynayan tüm kardeşlerimi abilerimi klanımıza beklerim hergün klan savaşı yapıyoruz ve isteyen herkesi klan savaşlarına alıyoruz, bağışlar her zaman doldurulur. Eğer gelirseniz mutlu olurum. Herkese hayırlı günler dilerim. :)
  6. M

Lian li st 120 fan kurulumu için yardım

Arkadaşlar ben lian li st 120 fan aldım fakat nasıl takıcağım hakkında hiçbir fikrim yok içinden bir sürü parça çıktı nereyi nereye takıcağım kasada nerelere bağlıyacağım hiç bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz kasamda 4 adet fan bulunuyor egzoz fanını çıkarıp bunu takıcam geri kalan ikisinide...
Top Bottom