Arama sonuçları: *

1. omerbey0572

RYZEN 3 3600 VE GT 740 KAÇ FPS VERİR ?

VALORANT TA EN DÜŞÜK AYARLARDA KAÇ FPS VERİR ? NOT : EKRAN KARTINI GÜCLENDİR DEMEYİN PARA OLSA ZATEN İYİSİNİ ALIRIM. İŞLEMCİMİ YÜKSELTMEK İSTİYORUM.
  2. omerbey0572

Arkadaşlar Amd Ryzen 5 3600 nasıldır?

merhaba arkadaşlar kullanmış olduğum sistem ryzen 3 1200 Nvidia Gt 740 ekran kartı bu ekran kartına ryzen 5 3600 taksam valorant cs de fps yükselişi olurmu
  3. omerbey0572

CS2'Yİ DROPSUZ +200 FPS OYNAYABİLİCEGİM Bİ PC ÖNERİİSİ VARMIDIR ?

ARKADAŞLAR DİREK SİSTEM LİNKİ BIRAKIRSANIZ İYİ OLUR
  4. omerbey0572

2024'de altın ne Olur ?

Arkadaşlar Merhaba , Aklıma Takılan Bi Soru var. Şuanda Ayda 5 Gram Altın olarak yatırım yapmak mantıklımıdır sizce ? Altın fiyatları ne olur Düşermi Çıkarmı ?
  5. omerbey0572

2024 Yılı İçin En mantıklı Yatırımlar Nelerdir ?

2024 Yılı İçin Yapılabilicek En Güzel Yatırım Aracı Nedir ? ( UZUN VADELİ ) Altın - Döviz - Hisse Sizce hangisinde %50 Üstü kar Elde edebilirim?
  6. omerbey0572

En güvenilir Yatırım Aracı ? ( YATIRIM TAVSİYESİ YOK REİS)

Arkadaşlar En güvenilir hisse alabilicegim bir platform önerir misiniz??
  7. omerbey0572

Boksör Kırığı Askerliğe engel mi?

Merhabalar Sağ Serçe parmagımda Boksör Kırığı mevcut. Sağlık Sicilime işledi. Fakat Herhangi bir Hareket kaybı, Görüntü bozuklugu vs. yok uzman çavuş olmama engel midir?
  8. omerbey0572

İşlemci ekran kartı uyumu ?

Merhabalar Bir sistem toplamak istiyorum. Sistemimde Ekran kartımla İşlemcimin Aynı marka olmasını önerir misiniz?? mesela AMD EKRAN KARTI VE AMD İŞLEMCİ Mİ YOKSA ? İNTEL İŞLEMCİ VE NVİDİA EKRAN KARTI ?
  9. omerbey0572

Bu sistem ile yayın yapabilirmiyim ?

Arkadaşlar Bu sistem ile 1080P Yayın yapabilirmiyim ? CSGO - VALORANT'da Kaç fps verir yayındayken kaliteli olurmu ? Ürün Model Resim Sistemdeki Standart Parçalar İşlemci AMD Ryzen 5 5600 MPK 3.5GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci Anakart MSI A520M-A PRO 4600MHz(OC) DDR4...
  10. omerbey0572

3060Ti + AMD Ryzen 5 5600

AMD Ryzen 5 5600 MPK / MSI GeForce RTX 3060 Ti Ventus 2X 8GD6X OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar Bu sistem Alınır Mı Yeni gelecek CS2 Yi rahatlıkla 144 HZ oynayabilirmiyim ? Ets2 Mp - Ultra ayarlarda oynatırmı ? İşlemci AMD Ryzen 5 5600 MPK 3.5GHz 32MB Önbellek 6...
  11. omerbey0572

CS 2 OYNATACAK SİSTEM

CS 2 Yİ EN YÜKSEK AYARLARDA OYNATACAK GÜZEL Bİ SİSTEM İSTİYORUM. ÖNERİ VARMIDIR
  12. omerbey0572

Hosting satış sitesi Nasıl kurulur ?

Arkadaşlar Merhaba sizden Çok merak ettiğim bir bilgiyi öğrenmek İstiyorum. Bir hosting Firması açmayı düşünüyorum ve bütçem'de mevcut. Bu iş için ayırdığım belli bir mebla bütçem var fakat anlayamadığım bişey var, atıyorum bir vds sunucu kiralama sitesi kuruyorum Sipariş Ödeme esnasından...
  13. omerbey0572

2013 SYMBOL SES SİSTEMİ ÖNERİSİ

merhaba arkadaşlar 2013 symbol ses sistemi yaptırmak istiyorum fakat 10k bütçe işimi görür mü acaba onu merak ediyorum bilgili birisi varsa yardımcı olabilirmi rica etsem
  14. omerbey0572

WV Scirocco 1.4 160HP Alınır mı ?

Arkadaşlar WV Scirocco 1.4 160 2011 modellerine çok heves ettim çok şık duruyor ve ayrietten motor performansı da iyi sizce alınır mı alınmaz mı kullanıcı yorumları olursa iyi olabilir <3
  15. omerbey0572

Renault symbol direksiyon sertleşme sorunu ?

Arkadaşlar merhaba renault symbol aracımda Yolda giderken araçtan uyarı sesi verdi ve direksiyon sertleşti bunu arada sırada yapıyor nedir acaba sorun ?
  16. omerbey0572

Egea mı symbol mü tercih etmeliyim?

Merhaba araç alıcagım Fakat arada kaldım. benim için hız çekiş performans önemli 2013 model 1.5 Dci 90 beygir symbol mü daha hızlı performanslı olur yoksa 2019 1.4 fire egea mı?
  17. omerbey0572

Oyun Sunucusundan Veri çekme ?

Arkadaşlar Merhabalar CS:GO Sunucumdan Websiteme Anlık Sunucu Durumu - Oynanan map gibi bilgileri, websiteme anlık olarak çekmesini istiyorum. bunu nasıl yapabilirim bi konu analtımı varmı acaba
  18. omerbey0572

Csgo server lOADER/cLİENT ile giriş.

arkadaşlar bişey merak ediyorum. arkadaşımın bi csgo sunucusu var ve o sunucuya girişleri sunucu listesi kısmından engelleyip - Loader ile yani sunucunun kendi bilgisayar Programı ile giriş yapmasını istiyoruz anlamayanlar için örnegin Fivem serverlere giriş için client oluyor bizde csgo...
  19. omerbey0572

Hangi aracı tercih etmeliyim?

Arkadaşlar Babama Araba alacağım fakat F/P Aracı Arıyorum. Maximum 250K SEDAN Model bi araç önerirseniz Çok yardım edersiniz. / Benzin , Dizel , LPG Farketmez.
  20. omerbey0572

Freelancer hesabım - bakiyeye düştü

Arkadaşlar freelancer sitesinden hesap açmıştım Tasarımcı olarak kayıt olurken belli mi miktar paparadan kayıt ücreti verdim hesabımı kontrol etmek için açtıgımda. -9.90 dolar gösteriyordu bunu nasıl çözebilirim ödemem şart mı ? hesabı kapatmak istiyorum kapatırken -9.90 dolar ödeme yapmam...
Top Bottom