Arama sonuçları: *

1. ForumTırt

🔥İndirim Claw's Nova Air V1 Kablosuz Gaming Mouse 649 TL 🔥

Bu markanın şu mouseu daha mantıklı olur bence, şu an elimde gayet beğendim kısa kullanım sonrası, main farem cobra pro ve bayağı benzer geldiler elime, sadece raito reflex ergo ve ağırlık olarak biraz sapliyo...
  2. ForumTırt

🔥İndirim Matebook D16 2024 i9 13900H 16GB 1TB SSD 34999TL

Yükseltilememesi kötü diyor adam haklı, 32 gb lehimli olsa tamam zaten sorun olmaz.
  3. ForumTırt

Bloody R80A-1 Optik Kablosuz Mouse 649TL

Bence aralarında bir fark yok, sadece bloody daha pahalı
  4. ForumTırt

Bloody R80A-1 Optik Kablosuz Mouse 649TL

Bunun yerine kaliteli kablolu bir mouse daha iyi olur bence; rampage, bloody, gamepower, gamebooster gibi markaların ekipmanını önermem.
  5. ForumTırt

🔥İndirim Razer Barracuda Kulaklık 2991TL

Sıralama şöyle mi: Barracuda pro > barracuda > barracuda x
  6. ForumTırt

🔥İndirim Razer PBT Tuş Seti %30 İndirim!

Ama gene güzel bence sonucta klavye evde duruyor
  7. ForumTırt

🔥İndirim Asus Anakart İndirimleri (ROG STRIX Z790-H 9.034 TL; X670E-A 12.666 TL...)

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-strix-z790-h-gaming-wifi-intel-soket-1700-ddr5-7800mhz-o-c-anakart.html Şu bana bayağı iyi geldi
  8. ForumTırt

Yakala bro https://www.overgameweb.com/hyperx-abs-puding-pembe-ingilizce-tus-takimi?currency=TRY&srsltid=AfmBOorSdp84o4S2mWHGezr030zn0BHO__Yb3Rk4YvvZnaDa-RCl6YB17us
  9. ForumTırt

Hyperxin keycapsler bunun yarı fiyati, ustelik bu fiyata kaliteli mekanik klavyeler düşüyor
  10. ForumTırt

16" Lenovo Legion Slim 5 / R7 7435HS / RTX 4070 / 2,5K 165Hz 50.000 TL

Lenovonun distribütör servisi ,bdh , çöp bir firma. Sırf Legion üst model diye sana farklı bir hizmet vermiyorlar, parasıyla rezil oluyor insan, yurtdışına göre kıyaslama TR burası. Ben olsam sadece MSI veya asus tercih ederdim üst model alacaksam.
  11. ForumTırt

LG 27GR75Q-B UltraGear IPS QHD Monitör 7.299 TL

Kambur olursun bunu alsan
  12. ForumTırt

🔥İndirim Slazanger Eşofman Altı 175tl

%70 pamuk %30 polyster diyor ama sen kadifedir, ipektir o tarz takılıyon herhalde
  13. ForumTırt

🔥İndirim Redmi Note 12 Turbo 14.763TL 🔥

Xiaoimi Türkiye garantiliyse sarar. Ne yazık ki benim kendi dolandırıcım var, sağ olun. 1724865927 @wanheda61 sen de mi? Satıcı kimdi?
  14. ForumTırt

❌İndirim Bitti! Razer Barracuda Pro Wireless Kulaklık 6498TL

Hocam gerçekten ucuz ama link yok maalesef 😃
  15. ForumTırt

Snerji Teknik Destek Rezilliği

Kral biri 68 derece oburu 85 derece çalışıyor kartların. Sana gore o zaman 4070 galax ile rog strix arasında fark yok doğru muyum? Ikisi de aynı fps veriyor sonuçta:d.
  16. ForumTırt

Süreç nasıl oldu, ne kadar bekledin sonra karar çıktıktan sonra nasıl iletişime geçtin? forumdakilerin de faydalanabileceği bir deneyim yaşamışsın detaylı bir şekilde anlatırsan bayağı mutlu oluruz.💻
  17. ForumTırt

Enflasyon farkı diye bir şey duydun mu hayatında?
  18. ForumTırt

Ben de malum yerden orta üst seviye bir mouse almıştım sorun çıktı. Daha göndermedim, bakalım ne durumlar olacak :d
  19. ForumTırt

Hacı orası da çok iyi değil ya, ayıptır söylemesi itopya da arada boş yapıyor sanki. Bir dostumuz Amazon kaldı bence 1723573441 Iyi dedin
Top Bottom