Arama sonuçları: *

• Users: Che_
  • Order by date
  1. Che_

Epic Games Değişime gidiyor

Benim şu an tek isteğim telefondaki uygulamadan kütüphaneye bakabilmek.
  2. Che_

Yardım 1660 Super Hangi Karta Denk?

1) 2060,3050'den çok daha iyi. 2) 6500xt pcie 3.0 performansında rakibi gtx 1650, pcie 4.0 performansında rakibi gtx 1650 super.
  3. Che_

🔴 Donanım Arşivi Forum | Genel Af 🔴

Bu tip konular açmak yasak diye biliyorum.
  4. Che_

Genetik olarak dökülen saçın dökülmesini engelleyebilir miyiz?

Bende de kepek ve seninki kadar olmasa da dökülme var(ağustosta 17). Sağlık ocağına gittim LOPROX diye şampuan verdi. 100ml 130 lira eczanede. İnternette 400-500. Tamamen olmasa da baya etkili 1713545046 Bende 2020 yazından kalma saçkıran da var ne büyüme ne küçülme oldu. O zamanlarda hem LGS...
  5. Che_

Öneri Fallout 4 Alternatifi Olarak CP2077 Oynanır mı?

Komple bitirdim
  6. Che_

Logitech F710 2024 de hala alınır mı?

GC20 V2 de olsa değer
  7. Che_

Birkaç ay önce sınıftan birine de GC30 V2 aldırdım. Benim için de kablosuz en önemlisiydi ama kaliteyi seçtim ve para da yetmedi GC30 V2 için. GC20 V2 hakkındakiler hoşuna gittiyse GC30 V2'yi de gönül rahatlığıyla alabilirsin.
  8. Che_

Geforce now üyelik almak mantıklı mı

EU TR'den daha ucuz 1713506817 Sakın Çöpcell ile yapılan TR'den alma EU'da al. Adamlar dalga geçer gibi HDD kullanıyor. Müşteri hizmetleri yok. 2080 ile çalışması gereken oyunlar 1060 ile çalışıyor oynanmıyor
  9. Che_

Çözüldü✓ Rainbow Six Siege açarken mavi ekran

Bende de her seferinde oyun açılıyor kapanıyor 2. defa açılmada oynayabiliyorum. 15dk minimum
  10. Che_

Alınmaz önerim Msi Force GC20 V2 Düşüncelerim hâlâ aynı. Aşağıya yazacağım yazı tamamen benim olup herkese önerdiğimden kopyala yapıştır yapıyorum. 9 ay önce bendeki bozuldu. Sorunu ise LT ile Sağ Analog aynı anda çalışıyordu. 1 kere yere düşürmüştüm büyük ihtimal ondan çünkü başka hiçbir yerde...
  11. Che_

Metro en sevdiğim seri ve koca seriyi İngilizce olmasına rağmen her şeyi yaparak 80 küsür saatte bitirdim. Bence Metro'nun adam akıllı tek alternatifi Stalker ve biraz da half life benziyor. Metro'da 1 tane bişe RPG ögesi yok.
  12. Che_

Geforce now mı xcloud mu

Ona bak kesinlikle. Özellikle CS2'de çok etkili. 100-150 fps alıp kasma hissi olacağına sabit 60 akıcı oynamak daha iyi.
  13. Che_

Fallout 4 almayı düşünüyorum ama beni oyundan en çok soğutan şey diyalog çok olan bir oyun ve Türkçe dil desteği yok. GeForce NOW'a yama da kurulamıyor. Daha çok aksiyon ve hayatta kalma için almayı düşünüyorum ama ama boşa da para çıkmasın. Oyunun aksiyon videolarını izleyince Cyberpunk 2077...
  14. Che_

Geforce now mı xcloud mu

CTRL N basarsan görürsün. Sağ üstte bir şeyler çıkacak. Akış sabit 60 olması lazım. Eğer akış sabit 60 oyun da +60 ve kasma hissi varsa Vsync açmalısın GeForce NOW'dan. Bunun için de CTRL G bas ismini tam hatırlamıyorum ama maks bit hızı, Vsync, saatlik intentet kullanımı olan bir yer var oraya...
  15. Che_

Kafaya koydum araba alacağım

Altın uzun vadeliktir bu kadar kısa süre için mantıklı değil. YTD
  16. Che_

Osmanlı ile ilgili bu bilgi ne kadar gerçek?

Benim bildiğim oğlancılık diye bir şey vardı ama yasal değildi
  17. Che_

Geforce now mı xcloud mu

Kasma derken oyun içi mi yoksa akış mı?
  18. Fallout 76 PC Xbox Kodu

Fallout 76 PC Xbox Kodu

Fallout 76 PC platformunda Xbox kodu satıyorum. Ödeme türü Papara
  19. Che_

Amazon kargo süresi hakkında

Tahmini değerler dışında gelen görmedim
  20. Che_

9.sınıfta pc sşstem toplamak uni sınvı için sıkıntı olurmu

Keşke o zamanlar babamı ikna edip ben de alsaydım. Şimdi bombok bir laptoptan GeForce NOW'a muhtaç oynayabiliyorum. Kendi bilgisayarım olsa aylık bir ödemeye mecbur olmadığımdan daha az oynarım
Top Bottom