Arama sonuçları: *

• Users: Smoke.
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Smoke.

Rgb Kontrolcu Anakarta Nasıl Baglanır ?

hayırlı forumlar arkadaslar ben bundan yaklasık 6-7 ay önce bir kasa topladım sizlere sorum şu kasa RGB fanlarınıda tek bir yazılım ile kontrol edebilir miyiz ? anakart: msi mag b650 tomahawk wifi kasa: Dark v30 Signal RGB programını denedim bugun sıvı sogutma , Ramler,ekran...
  2. Smoke.

PGL Major Copenhagen 2024

Cs2 nin ilk Major'u için Tahminlerimizi bu başlıkta paylaşalım hayırlı günler :) Bilet Fiyatı 9,99 Dolar ve 17,99 dolar olarak 2 seçeneklidir. PGL CS2 Major Kopenhag, 17 Mart'tan itibaren iki hafta boyunca gerçekleşecek. Valve, daha önce kullanılan 'Meydan Okuyanlar', 'Efsaneler' ve...
  3. Smoke.

iphone 15 pro max 256

merhaba arkadaşlar bir öneri almak istiyorum sizlerinde fikirlerinize ihtiyacım var ben 2017 de iphone 8 plus almıstım bu zamana kadar kullandım ama artık telefon gitmiyor gibi bir hal aldı üst ahizesi patlamış alt hoparlör de keza aynı durumda birde pil saglıgı %75 gösteriyor sarjı 25 düştügü...
  4. Smoke.

Bilgisayar açılırken ciddi gecikme sorunu

Selamlar hayırlı forumlar diliyorum ben bundan 1-2 ay önce bir bilgisayar topladım ilk zamanlar güncelleştirmeler geldikce düzelir dedim ama düzelmemeye basladı ve bilgisayarım çok geç açılıyor sebebi nedir veya çözümü nedir diye sizlere sormak istiyorum bilginizi önerinizi paylasır mısınız...
  5. Smoke.

windows 11 açılma sorunu

merhaba arkadaşlar hayırlı forumlar dilerim ben bir bilgisayar topladım 1 ay önce parçalar içinde buraya konu açmıştım zaten fakat şöyle bir sorunum var ben kasanın power tusuna bastıktan sonra masaüstünü görmem tam 50 saniyeyi buluyor eski bilgisayarım bile daha kısa sürece açılıyordu ne...
  6. Smoke.

TYT ek tercih hakkında yardım edermisiniz ?

merhaba arkadaşlar aslında konuyu fazla uzatmakta istemedim kısaca anlatmak istiyorum umarım başarabilirim :) bende yks sınavına girdim fakat çokta iyi bir puan alamadım çalışamadıgımdan dolayı ve tercihlerde yerleşme sağlamayadım ek tercihler açıklandı şimdi de aldıgım puana göre açıköğretim...
  7. Smoke.

böyle bir sistem topladım sizce nasıl

selamın aleyküm A dan Z ye elimden geldigince toplamaya calıstım kasa monitör klavye mouse kulaklık mikrofon vs fiyatı yaklasık = 40.000 TL tutuyor yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.
Top Bottom