Arama sonuçları: *

1. cücegimli

Midas Güvenilir mi? Başka banka hesabına para aktarımı yapıyor mu?

Herkese iyi forumlar dilerim. 2 tane sorum olacaktı. 1.Midas Güvenilir mi? 2.Başka banka hesabına para aktarımı yapıyor mu? Örnek olarak Midas'tan hisse satarsam kazancımı Vakıfbank vadesiz hesabıma aktarabilir miyim? Örnek verirken hata yapmış olabilirim. Çünkü borsaya yeni yeni gireceğim...
  2. cücegimli

Steam 30 tl lik oyunlar

Stardew Valley 24TL Sid Meiser's Civilization IV 21,90TL Ravenfield 28TL Bunlardan herhangi birini öneririm. Oynamadım ama XCOM 2 güzel diyorlar. 21,90 TL sanırsam. Takdir senin.
  3. cücegimli

Eski bir bilgisayarım var hangi oyunları önerirsiniz

Quake 3 Arena Quake 4 Doom 3 (BFG olmayan versiyonu) Prototype Postal 2 Half Life serileri
  4. cücegimli

En sevdiğiniz oyun nedir?

Half Life
  5. cücegimli

Rahatlatıcı Oyun Önerisi

Herkese iyi forumlar. Oynarken rahatlatacak, stresi alacak oyun önerebilir misiniz? Tür-fiyat vs. fark etmez. Önerdiğiniz oyunu sistem kaldırmazsa iade ederim problem değil.
  6. cücegimli

Piksel oyunları sevdirecek oyun öneriniz?

Terraria öneririm ben. Biraz zor bir oyun arıyorsan Hotline Miami ve Celeste önerimdir.
  7. cücegimli

Hiç hastalanmamak veya daha az hastalanmak mümkün mü?

Eczaneden alınan vitamin takviyeleri sizce gerçekten faydalı oluyor mu peki?
  8. cücegimli

Hiç hastalanmamak veya daha az hastalanmak mümkün mü?

Hiç hastalanmamak veya daha az hastalanmak için sizce neler yapılması gerekir? Hastalıktan kastım genetik hastalıklar değil. Grip-nezle-bulantı-baş ağrısı vs...
  9. cücegimli

Mobil oyun önerisi ??

Sky Force Reloded. Air Fighters Smash Hit Lichess
  10. cücegimli

Küçükken Oynadığınız Oyunlar

Midtown Madness 1 Quake 3 Arena Beach Head
  11. cücegimli

Fantastik Roman tavsiyesi verebilir misiniz?

Gölge ve Kemik Silmarillion Hurin'in Çocukları Kargalar Meclisi Stranger Things: Şüpheci Zihinler
  12. cücegimli

Midjourney'e neler çizdirdiniz?

Bildiğiniz üzere yapay zeka (Midjourney) yazdığınız herhangi bir şeyi resmetmekte. Ben de çok merak edip birkaç tane çizim yaptırdım. Birkaçını burada paylaşmak istedim. Siz de kendi çizdirdiklerinizi atıp paylaşabilirsiniz böyle ufak bir galeri oluşturmuş oluruz. Herkese teşekkürler. Ücretsiz...
  13. cücegimli

Steam oyun önerisi istiyorum

Ben şahsen çok az oynayabildim vakitten dolayı ama bu ekip detaylı olarak anlatmış.
  14. cücegimli

Steam oyun önerisi istiyorum

Zam gelmeden Disco Elysium dediğiniz gibi alınabilir. Ayrıca Assassins Creed serilerinden indirimde olanlardan alınabilir. Hades eğer yakın zamanda indirime girerse onu da kaçırmayın derim.
  15. cücegimli

Bilgisayarım İçin Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Borderlands 2 CS 1.6 veya Source Tourchlight 2 (epic de bedava olmuştu kütüphanenizi kontrol edin) Insurgency Lifeness Planet (epic de bedava olmuştu yürüme simulatörü)
  16. cücegimli

60 TL ALTI STEAM OYUNU

HADES Project Wingman Bioschock Infinite Stardew Valley Bunlardan herhangi birini de alabilirsiniz.
  17. cücegimli

Helikopter savaş oyunu öneriniz varmı?

Air Missions HIND var bildiğim. Bütçeniz yetiyorsa ve kapsamlı simulator arıyorsanız DCS nin helikopter eklentilerine bakabilirsiniz. Android açısından Helicopter Sim Pro öneririm. Ücretlidir.
  18. cücegimli

Strateji oyun önerisi

Frostpunk Age of History 2 Surviving Mars Empires of the Undergrowth Northgard (oynamadım ilginizi çekerse bakabilirsiniz.)
  19. cücegimli

Ücretsiz Simülasyon oyunları önerisi

Copa Petrobras de Marcas var bildiğim. Ücretsiz yarış oyunu. Ne kadar iyi oyundur bilmiyorum.
  20. cücegimli

Unutup tekrar oynamak/izlemek istediğiniz oyun veya dizi/film var mı?

Unutup tekrar izlemek istediğim Yüzüklerin Efendisi var. Ama oyunlardan maalesef unutup tekrar oynamak istediğim olmadı şu ana kadar.
Top Bottom