Arama sonuçları: *

1. abicik53

Hazır sistem tavsiyesi

bütçe 55k maksimum monitör dahil 55kya bir sistem toplayabilir misiniz
  2. abicik53

hazır sistem tavsiyesi

monitör 2k beklentimde büyük oyunları akıcı oynamak onun dışında çokda bişey bilmiyorum zaten
  3. abicik53

hazır sistem tavsiyesi

https://www.gaming.gen.tr/urun/366747/gaming-dual4070ti-amd-ryzen-5-7500f-mpk-asus-tuf-gaming-geforce-rtx-4070-ti-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistem alınır mı veya başka bir öneriniz var mı
  4. abicik53

50K sistem tavsiyesi

tamamdır ben bunları kaydettim bide hala müsaitsen bide parça parça toplayabşlir misin onada bakiyim montajı en kötü arkadaşıma yaptırırım o anlıyo baya pcden montajda sıkıntı olmaz yani
  5. abicik53

50K sistem tavsiyesi

parçaları vatanda taktırsam olmuyor mu 1699185287 ama fark etmez sadece parayı iyi değerlendirmek istirourm
  6. abicik53

50K sistem tavsiyesi

tamam sen toplayabilir misin bakiyim ben çok bilmitorum pc olaylarını sağol ama yardımın için
  7. abicik53

50K sistem tavsiyesi

sen önerebilicen mi yokssa ben bu dediklerini vatanda çalışan adama söylesem o halleder mi
  8. abicik53

50K sistem tavsiyesi

tamam monitör önerebilir misin bakiyim bi onlara 2k olması yetiyor mu
  9. abicik53

50K sistem tavsiyesi

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-samsung-odyssey-g3-lf24g35tfwmxuf-24-144hz-1ms-hdmi-display-analog-full-hd-freesync-fiyati,1312173295.html 2k değil ama sanırsam
  10. abicik53

50K sistem tavsiyesi

nasil anlicam fhd olup olmadığını modelini söyiym mi 1699184133 ps5 için almıştım
  11. abicik53

50K sistem tavsiyesi

sadece kasa monitörüm klavyem vesaire hepsi var 1699183997 sadece kasa monitörüm klavyem vesaire hepsi var
  12. abicik53

50K sistem tavsiyesi

Merhaba pc toplayacağım fakat hangi parça hangisine uyumlu vesaire gibi şeyleri hiç bilmiyorum ilk defa alıcam bütçem maksimum 50 bin TL bi öneriniz varsa söyleyebilir misiniz inceleyim
  13. abicik53

Çözüldü✓ elektrik gitti monitör bozuldu

Evde 4-5 defa elektrik gitti elektrik gelince monitörü açmaya çalıştım açamadım önceden de böyle bi sorunla karşılaşmıştım ama 5 dakika sonra açılmıştı şimdi 1 saat geçmesine ragmen monitörüm açılmıyor markası samsung odyssey g3 24 inç modeli ne yapabilirim bilgisi olan var mı
  14. abicik53

sanirim pcde biri var ve her bilgimi görüyor

teşşekkür ederim kardesim hemen sıfıtlıyorum.
  15. abicik53

Arkadaslar benim bilgisyaraimda suan baskasi var lütfen biri yardim edebilir mi

Arkadaslar ben bi oyun hesabi alacaktim o yüzden bi program indirdim adam dedi diye hem hesabi vermedi hemde bilgisyarimdaki hesaplarin icindeki seyleri caldi 2k türk lirasi degerinde param gitti o programi sildim ve şifremi degistirdim yine girdi nasil düzelticem biri acil yardim etsin!!!
  16. abicik53

sanirim pcde biri var ve her bilgimi görüyor

arkadaslar ben ***** gibi bi hesap alirken adamin dedigi uygulamayi indiridim hem dolandirdi hem de bilgisyarimdaki hesaplara girebiliyor uygulamayi silip sifremi degistirmeme ragmen lütfen acil çözüm lazim şimdiden 2klik oyun param gitti aglicam artik
Top Bottom