Arama sonuçları: *

1. Furkan bayhan

Fc 24 atma sorunu nasıl cozulur

Düzelmedi hocam denedim
  2. Furkan bayhan

Fc 24 atma sorunu nasıl cozulur

oyuncu kariyerine girdin mi puan durumu kısmına geldiğin an atıyo veya bi zaman sonra atıyo illa atıyo herkeste mi aynı güncellemeden sonra oldu
  3. Furkan bayhan

0db fan tuşu psu asus rog 750w

Geçtiğmiz günlerde asus rog strix 750w aura edition model psunu aldım fakat arkasında 0db tuşu var şuan açık açamadım mı fan dönmüyor açtığımdada sürekli aynı hızda dönüyor o tuşu kullanmalımıyım yoksa psu bi zaman sonra kendisi otomatik fan çalıştırıyor mu ekran kartı mantığı devrini kendi mi...
  4. Furkan bayhan

Yazılımı nasıl değiştirebilirim

Sana ulasabılecegım bıyer varmı sadece burdan mı
  5. Furkan bayhan

Kral yanlış anlama programı bilmiyorum araştırdım teamwierner gibi programmıs belki iyi birisindir ama kontrol ettiremem ama discord flana varsa ordan ekran açar beraber yaparız yanlış anlama onceden yasadım boyle bişi
  6. Furkan bayhan

Sinerji bilgisayardan aldıgım toplama sistem sanırım nvidianın yazılımı bozuk oldugu için amd yazılımını indirmişler ve işlemcinin içindeki karttan oynatıyor sanırım resimdeki gibi yüke binmiyo ekran kartı işlemcim de valoda 90 dereceyi görüyor sıvı sogutmam olmasına ragmen suan nvidianın...
  7. Furkan bayhan

Asus rog keris kablosuz modelı ayar

program uzerınden hangı ayarları yapmam lazım valorant oyuncusuyum
  8. Furkan bayhan

Geforce exprerience sizdede bozuk mu 504 hata kodu veriyor

İşlemci ryzen 5 7600x ekran kartı asus tuf 3070 amd nin içindeki kartı kullanıyo sanırım geforce giriş yapamıyorum nasıl olur yazılımı ekran kartına aktarrım
  9. Furkan bayhan

Sinerji Pc şifre yardımcı olabilir misiniz

Sinerjiden pc aldım açtım şifre istiyor bilgisi olan aradım açmıyolar
  10. Furkan bayhan

MSI MAG CORELİQUİD 240 r V2 versiyonu RGB nereden kontrol ediliyor

İnternetten izledigime göre mystic light MSI centerde galiba ama benimkinde gozukmuyo yardım edebilir misiniz
  11. Furkan bayhan

Sıvı soğutma aldım nereye bağlamam gerekiyor

Tamam çözdüm ledler gitmiş bilgisayarcı ya gösterdim. eski anakartta 12wt lik 4 pinli çıkış vardı bende pinin birini yamultup takmıştım ondan dolayı ledler gitmiş şimdi garantiye gönderdim söyledim böyle böyle hiç yanmadi dedim gönderdim umarım yapıp gönderirler Yani türk mantığı yapmak istedim...
  12. Furkan bayhan

Ledlerde sorun olabilir mi garantiye gondersem
  13. Furkan bayhan

Şimdi fark ettim fanların rgbsi yanıyor ama çok az
  14. Furkan bayhan

Ben sana soyliyim d CPU fan kısmına kutunun içerisinden çıkan radyatör fanlarını birleştirip taktım pompaninkini ise çoklayıcı aldım CHA fan kısmına taktım onları yer değiştirmem mi gerekiyor şuan tüm kabloları çıkardım fanlarin RGB sini birlestirdim birini takcam sonra işlemci bloğunun rgbsini...
  15. Furkan bayhan

Arkadaşlar sıvı soğutma olarak MSI MAG CORELİQUİD 240r V2 aldım önceki anakartim gigabyte h610m di sıvı soğutma çalışıyor fakat RGB si yanmıyordu . Bende sorun anakarttandir diye düşünüp Asus prime b760m k d4 versiyonunu aldım . Şimdi işlemciye oturan yer yanıyor fakat fanların RGB si yanmıyor...
Top Bottom