Arama sonuçları: *

1. premiumuzik

Yardım 14.000 TL'ye kadar Laptop önerisi

Merhaba, Ders için laptop bakıyoruz. bütçemiz başlıktaki gibidir. "Maksimum 14.000TL " Oyun oynanacağını pek zannetmiyorum. "Nadir" diyebiliriz.. Bir kaç araştırma yapıp 1 tane buldum. Bundan daha iyisini bulabiliriz diyorsanız. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
  2. premiumuzik

Yardım Daha önce Warzone2.0'da böyle hata alan oldumu ?

Merhaba, Oyun açıldıkdan sonra ekran kararıyor ve gördüğünüz üzere böyle bir hata alıyorum. Nereye baktıysam çözümünü bulamadım. Yapılabilecek herşeyide yaptım bir değişiklik olmadı. Belki sizler yardımcı olursunuz.. Teşekkürler
  3. premiumuzik

Yardım Sıvı soğutucu düzgün çalışmıyor. Yardım"

Sıvı soğutucu - MSI Mag CoreLiquid 240mm Ekrandan baktığımda işlemcinin %20 sini felan kullanıyor fakat ısınma %90 derecelere kadar çıkıyor. Sıvı soğutucunun pompa fanı dönüyor. Gariplik var anlayamadım. Sıvı soğutucunun sıvısı azaldıgı için olabilirmi? Eklemek için herhangi bir kapağı felan...
  4. premiumuzik

Bütçeme uygun sistem tavsiye

Arkadaşlar 13.000 Bin bütçem var tavsiyelerinizi bekliyorum. Monitör felan hiçbirşey olmayacak sadece kasa. "oyun için"
  5. premiumuzik

İnstagram sayfamda telif yemeden müzikli video paylaşma?

Merhaba Arkadaşlar, Bazı sayfalara bakıyorum ama nedense bir sorun yok. Aynı şekilde birebir yabancı müzik ve videolu atıyorum. Alt yazı kullanıyorum Türkçe olarak. Ben attığım zaman telif yiyorum ve Türkiye'de gösterim engelleniyor. Bunun önüne nasıl geçebilirim. Defalarca instagram'a...
  6. premiumuzik

Bu sistemin ederi nedir ?

Anakart : Msı Z490-Gaming Plus 4800 Mhz İşlemci : İntel i5-10600K Ekran Kartı : Asus Rtx2060-6Gb Ram : Corsair Vengeance Rgb Pro "2x8"16 Gb 3600 Mhz M2 Ssd : Samsung 970 Evo 500 Gb 3500 okuma- 2500 Yazma Sıvı Soğutma : Msı Mag CoreLiquid 240R 240mm Psu : Cougar CGR-STX-700W 80+ Kasa : Nzxt H510...
  7. premiumuzik

Sanatçılar arasında düet (MİX) Yapmak

Merhaba Arkadaşlar, Öncelıkle bu benim için çok önemli bir konu ve nerden başlayacağım bilmiyorum, müzik dinlemeyi çok seviyorum ve neredeyse yatasıya kadar dinliyorum. (kendime odaklanmamı sağlıyor) Garip gelebilir fakat öyle .. instagramda gezerken "Ati242- İnsaghi parçasına Ezhel'i...
  8. premiumuzik

Yardım Yenileme hızı sorunu Yardım

Masaüstünde monitörüm 280Hz fakat oyuna girdiğimde 144 hz ye cekıyor sebebı ne olabılır ardakaslar bılenler varmı canımı sıkmaya basladı bu durum benı Oyunun akışkanlığı çok farkediyor.
  9. premiumuzik

Yardım Belirteceğim ekran kartı ve işlemci darboğaz yaparmı ?

Amd Ryzen 3600x ve 3060 Ti Darboğaz yaparmı ? Warzone'da oyuna girdiğimde takılmalar oluyor
  10. premiumuzik

255.000 TL ye araç önerisi

Tarih : 02,09,2022 Merhaba, Arkadaşlar maksimum 255.000 TL var. Öneri alabilirmiyim. Ayrıca araçtan anlayan arkadaşlar Golf5 almayı planlıyorum temiz bu fiyat varmıdır bilmiyorum fakat aklımda golf5 var sizce alınır mı? ? Yoksa ne gibi araç önerirsiniz. Bu zamanda genç işi araba biliyorum biraz...
  11. premiumuzik

Mero & Kendrick Lamar - HUMBLE (Enstrumantal) REMİX

bakarmısınız nasıl olmuş?
  12. premiumuzik

Resimdeki modemin özelliklerini biliyormusunuz ?

Merhaba arkadaşlar resimdeki modemi alacağız özellıklerını bulamadım. Biliyorsanız belirtirmsiniz ? İnternet bağlatacağız modem uyumlu olurmu ?
  13. premiumuzik

Araçta dinlemelik müzik önerisi bekliyorum

iyi akşamlar Araçta dinlemelik müzik önerilerinizi beklıyorum. Bass'lı yada farketmez. Spotify'da listeniz varsa paylaşırmısınız. Slow - Pop - Trap - House Farketmez.. teşekkürler
  14. premiumuzik

Aracım için android teyp önerirmsiniz.

Merhaba, Aracım için android teyp önerebilirmisiniz? bütçe - 4 Bin 2-3 gün sonra kasmaması çok önemlı Teşekkürler
  15. premiumuzik

İnstagram sayfam için Yardım lütfen bakarmısınız

Herkese Merhaba Arkadaşlar Bundan yaklaşık olarak 7 ay önce başladığım daha doğrusu kurduğum instagram sayfam için sizlerden bilgi almak ve yardımcı olmanızı istiyorum. -Sayfayı ilk önce kurarken çok düşündüm ne yapabilirm, yeteneklerim neler, kuracağım sayfada nasıl başarılı bir şekilde...
Top Bottom