Arama sonuçları: *

• Users: Ukhai
  • Order by date
  1. U

Bu Telefonlardan Hangisini Almalıyım?

Telefonda hiç oyun oynamıyorum aradığım özellikler genelde şarjının iyi gitmesi ve kamerasının üzmemesi.
  2. U

İnfinix'i gördüm fakat amoled ekran değildi IPS ekrandı yanlış hatırlamıyorsam yine de tercih edilir mi?
  3. U

Öğrenci vergi indiriminden yararlanmak istiyorum o yüzden sınır 9500TL. 1715276646 Realme 10 alacaktım fakat sonradan note 12'yi görünce kafam karıştı açıkcası.
  4. U

Merhabalar bu modellerden birisini almak üzereyim fakat karar veremedim sizce hangisi alınır? https://www.epey.com/akilli-telefonlar/realme-10.html https://www.epey.com/akilli-telefonlar/redmi-note-12-8gb.html https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-a24.html
  5. U

itopya.com rezaletliği

Sen sorun yaşamadın diye diğerleri de mi yaşamıyor ne biçim kafa bu? Firma eğer işini iyi yapmıyorsa tabi ki de kötüleyeceğiz başka ne yapacağız? Bu konu için söylemiyorum fakat genel olarak itopyadan şikayetçi olan onlarca insan gördüm forumda ufak bi google aramasıyla bile bulursunuz bütün...
  6. U

9500TL Telefon Önerisi

Evet Realme 10 almaya karar verdim. Normalde tecno camon 20pro vardı özellikleri gayet iyi ama dediğiniz gibi sar değeri çok yüksek ileri vadede sıkıntı yaratabilir.
  7. U

İade edilen monitör reddi (THH , teknik servis?)

Teknik servise göndermeyin THH'ye başvurun.
  8. U

BİLGİSAYARIMA VİRÜS GİRDİ

Çoktan gitmiştir bile bilgiler.
  9. U

Virüs bulaştığından dolayı yapamamışsın zaten eğer virüs girmese yapacaktın.
  10. U

Hem insanların oyun zevkinin içine etmek için hile indir hem de pişkin pişkin buraya konu aç :) İyi olmuş.
  11. U

9500TL Telefon Önerisi

Büyük ihtimalle Samsung A24 veya Tecno Camon 20 PRO almayı düşünüyorum.
  12. U

9500TL Telefon Önerisi

General Mobile'dan genel olarak uzak duruyorum hocam pek güzel deneyimlerimiz olmadı :D
  13. U

9500TL Telefon Önerisi

Merhabalar öğrenci vergi indirimi kapsamında telefon almak istiyorum. Benim aralarından en iyi bulduğum Samsung A24 ve Tecno Spark 20 Pro modeli oldu daha iyi bir öneriniz var mı?
  14. U

Mekanik Klavye Önerisi

Merhabalar 700-800TL civarında mekanik klavye arıyorum bu bütçede önerebileceğiniz bir klavye var mı? Yurtdışı ürün önerilerine de açığım.
  15. U

Yokuş Çıkarken Bisiklette Vites Değişimi Nasıl Olmalı?

40-50 derecelik yokuşlar çok fazla maalesef burada o yüzden dimdik diyebilirim.
  16. U

Yokuş Çıkarken Bisiklette Vites Değişimi Nasıl Olmalı?

Merhabalar bisiklette çok yeniyim. Ankara Keçiören'de yaşıyorum ve malum Ankarayı bilenler bilir her yer yokuş fakat daha acemi olduğum için yokuşta vites olayını çözemedim biraz güzel gider gibi olup dengemi kaybediyorum veya bisiklet tamamen duruyor çünkü yokuşta pedal çevirmek çok yoruyor...
  17. U

🔥İndirim Samsung Galaxy M10 Kılıf 16 TL🔥

Hepsini tek başlıkta toplaması da saçma. İnsanlar kendi telefonuna kılıf aramak için sürekli aynı konuya girip acaba indirime girmiş mi diye bakacak mı? Bunun yerine ayrı konu açılır başlıkta kendi telefon modelini görürse girer alır.
  18. U

Ready Or Not Nvidia Reflex Kapanmıyor.

Arkadaşlar merhaba oyunda nvidia reflex açık disabled yapıp apply settings diyince hiç bir şey olmadan tekrar enable hale geliyor ve bundan dolayı oyun içi fps 30'u geçmiyor. Bu ayarı nasıl kapatabilirim?
  19. U

Max 16K Laptop Önerisi

İlk defa duydum hocam genelde hangi fiyattaysa ordan veriyorlar diye biliyordum.
  20. U

Sizce arkadaşım dolandırılmış mı?

Hocam bariz bir şekilde dolandırıcıyım diye bağırıyor adam daha ne yazsın :D
Top Bottom