Arama sonuçları: *

• Users: chickdead
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. chickdead

Steelseries mikrofon sorunu

Steelseries Arctis nova 1 kulaklıkta mikrofon çalışmıyor. Ses ayarlarından falan bir şeyler yaptım ancak bir şey olmadı
  2. chickdead

Ekran bozuluyor ve ekran kartı hata veriyor

Ekran böyle oluyor ve amd hata raporu aracı çıkıyor. Ekran kartı: Rx460
  3. chickdead

Kullanılabilir Ram Miktarı Sourun

Ramim 8 GB fakat kullanılabilir ram miktarı 3,99 olarak gözüküyor. Ne yaptıysam düzeltemedim yardımcı olabilir misiniz?
  4. chickdead

microsoft store uygulama indiremiyorum

Microsoft store dan uygulama indirmeye çalıştığımda uygulama inmiyor. Ayrıntılara bak kısmına bastığımda windows uptade i aç hatasını veriyor. Ayarlardan windows uptade i açtığımda güncel değilsiniz yazıyor güncellemeleri denetleye bastığımda güncellemeler denetleniyor yazıyor ve hiçbir şey...
  5. chickdead

Valoranta girerken bu hata veriyor

Oyuna girerken bu hatayı alıyorum. Bunun çözümü nedir ?
  6. chickdead

rx560 ve gtx 1050 arasındaki farklar nelerdir?

RX 560 4 GB ve 1050 2 GB arasında farkları söyleyebilir misiniz? fps falan
  7. chickdead

skype mikrofon düzeyini 1 e çekiyor

Skype da konuşurken mikrofon düzeyini 1e düşürüyor bunn çözümü var mı ?
  8. chickdead

400W PSU yeter mi?

X3440 RX 570 4gb 8gb 2133 mhz ram 1tb hdd 400 watt psu yeter mi 12v kanalında 230 watt veriyo
  9. chickdead

İslemci uyarmı & bu islemci en fazla hangi ekran kartını besler

i5 655K takılı olan bir anakarta Xeon x3440 işlemci takılır mı? Birde x3440 o.c ile en fazla hangi ekran kartını besler ?
  10. chickdead

Yardım bilgisayar aşırı yavaşladı

işlemci fanını çıkarıp taktık ve bilgisayarı açtığımda hiçbir şey yapamaz oldum. 1 dosyaya tıklandığında uzun bir süre sonra açılıyor, ve bilgisayar çok fazla kasıyor, normalde 100 fpsyken 4e düştü bunun gibi sorunlar yaşıyorum.
  11. chickdead

Valorant fps düşüşü

Bilgisayara yeni format attım. Valorantta 60-70 fps alıyordum. Fakat 1 gün sonra ilk tur 60 fps diğer turlarda 20 fpsye düşüyor. Sistem Özellikleri AMD R5 200 Series 1GB i5 655K 8GB Ram ddr3 Sistem kötü ama alıyordum.
  12. chickdead

bu sistem sea of thieves da kaç fps alır

AMD R5 200 Series 1GB VRAM i5 655K 8GB RAM kaç fps verir?
  13. chickdead

X3440 almak mantıklı mı?

RX 570 ve 8GB ram var fazla param yok x3440 almak mantıklı mı?
  14. chickdead

Valorantta birden fps düşüyor

Bugün olan bir sorun. Maça ilk girdiğimde fps 60-70 arası oluyor. Ama 1-2 el sonra 20lere 30lara düşüyor ve daha yükselmiyor. Oyunu kapatıp açınca düzeliyor fakat gene 1-2 el sonra 20, 30 fps. Bunu neden yapıyor olabilir?
  15. chickdead

intel ram desteği

Bir yerde duydum intel anakartlar en fazla 2666mhz ram destekliyormuş. Bu doğru mu?
  16. chickdead

İnternet ve ses yok

Windows 10 kullanıyorum ve bilgisayarı yeniden başlattığımda internet simgesini gözükmüyordu ve internette yoktu. Birde ses hizmetleri çalışmıyordu. Bunu nasıl çözeceğim
  17. chickdead

10.000₺'ye PC

Max 10 000TL'ye monitör dahil toplama pc önerisi
  18. chickdead

Win10 Home ve Pro arasındaki fark

Windows 10 Home ve Windows 10 Pro arasında nasıl bir fark var?
  19. chickdead

Bu mouse iyi mi?

70₺'ye Rampage SMX-R16 buldum. Sizce İyi mi?
  20. chickdead

Hangisi daha iyi FPS verir ?

Ryzen 3 1200 AF mi yoksa İntel X3440 mu herhangi bir oyunda daha fazla fps verir.
Top Bottom