Arama sonuçları: *

• Users: DRKpro1903
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. DRKpro1903

Öneri 2500 TL vatan medimarkt teknosadan alınabilecek mouse önerisi

2500 TL vatan medimarkt teknosadan alınabilecek mouse önerisi sağ el ile kullanıyorum orta boyutta elim
  2. DRKpro1903

Yardım ÖTV Muafiyet araba önerisi

Bu ay içinde ötv muafiyeti ile araba alacağım şuanlık 2008 düşünüyorum başka önereceğiniz model varmıdır suv olması daha makul ve chery ve mg hakkında ne düşünüyorsunuz
  3. DRKpro1903

Öneri 1000tl mouse önerisi

1000tl ye kadar cs2 ve valorant için mouse önerisi
  4. DRKpro1903

Yardım steelseries arctis nova 1 vs blackshark v2x

yukarda attığım modellerden birisine arctis 3 ten geçeceğim geçmemin sebebi pedleri ve kablosu yok kafa bandı yıprandı ve cızırtı yapıyor kozmetik olarak da baya kötü sizce hangisine geçeyim yada başka önereceğiniz model var mı
  5. DRKpro1903

Yardım 3500 TL kulaklık mouse set önerir misiniz

bütçem 3500 TL tek bir marka olursa iyi olur önerilerinizi bekliyorum
  6. DRKpro1903

Öneri 1200 TL mouse + mousepad

1200 TL bütçem var ikisi için şuanlık aklımda razer cobra ve bi tane razer mousepad var başka önerebileceğiniz model varsa iyi olur
  7. DRKpro1903

Yardım ÖTV muafiyeti ile araç alacağım

ÖTV muafiyeti ile mayıs ayında araç alacağım 1.6 milyona kadar fiyatlar daha düşer mi ve araç önerir misiniz? şuan aklımda 2008 ve 308 var
  8. DRKpro1903

Sevdiğim kıza nasıl açılabilirim

9.sınıfa gidiyorum o 11e gidiyor bahçede arkadaşıyla top pynarken gördüm çok hoşuma gitti yanına gittim konuştuk bende katıldım biraz oynadım sonrasında buna bağlı gelişen ufak muhabbetler oldu gördüğüm kadarıyla sevgilisi de yok aramızda sıcak açıkçası hemen mi açılmalıyım yoksa biraz daha...
  9. DRKpro1903

40 dolar cs2 desen önerisi

steam bakiyemde şuan 40 dolar var tek bir desene yatıracağım m4a1s m4a4 yada ak47 den önerirseniz iyi olur
  10. DRKpro1903

Cs2 Copenhagen 2024 stickerları oyuna eklenince skin fiyatları düşer mi

Başlığa yazdığım gibi sizce skin almak için kapsüllerin oyuna eklenmesini beklemeli miyim ?
  11. DRKpro1903

envanterimdeki akyi kaça satışa koymalıyım

https://steamcommunity.com/profiles/76561199229121777/inventory/ envdeki bu akyi kaça koyayım
  12. DRKpro1903

Yardım 2015 BMW 116d alınır mı

BMW 116d almayı düşünüyoruz 2015 model sanayiden çıkmama gibi sorunlar yaşatır mı
  13. DRKpro1903

Keydrop gibi sitelerde bugün itibari ile yaklaşık 2000tl kaybetmiş bulunmaktayım

Bugün itibari ile keydrop gibi steam pazar ve diğer sitelerde toplamda 2000tl kaybetmiş bulunmaktayım ve bu girdiğim bataklıktan çıkmış bulunmaktayım keşke bu parayıda kaybetmeseydim onun üzüntüsü içindeyim fakat yapacak bişey yok asla böyle işlere ve sitelere girmeyin ve girdirtmeyin iyi akşamlar
  14. DRKpro1903

14 Yaşındayım ve kilo alamıyorum

14 yaşındayım kilom 58 boyum 1.85 aşırı yememe rağmen kilo alamıyorum ne yapmalıyım basketbol oynuyorum ara sıra spor da yapıyorum
  15. DRKpro1903

Öneri İtalyada teknolojik ürünler ucuz mu

21 Haziranda okul italyaya götürüyor ordan bir adet mouse ile kulaklık almak istiyorum fiyatlar türkiyeden ucuz mudur
  16. DRKpro1903

CS2 için 18 dolara tek bir skin önerisi steam pazardan

CS2 için 18 dolara tek bir skin önerisi silahlar m4a1s ak47 olursa çok iyi olur dediğim fiyata yakın bir fiyata olursa daha da iyi olur
  17. DRKpro1903

Sizce En iyi Türk ve yabancı müzisyen

Şuanki zamana göre izce en iyi türk ve yabancı müzisyen kim Bana göre Türk kesinlikle Sagopa Yabancı ise The Weekend yada 2Pac
  18. DRKpro1903

Telefonum kırıldı ne yapmalıyım

Geçen hafta cuma günü redmi note 12 cihazım kılıfsız bir şekilde merdivenden 3 basamak yuvarlandı ve ekran camı enlemesine soldan sağa çatladı boylamasna pek bişey yok kenarlarındada ufak ezikler var bir sigorta şirketinden sigorta yapsam cihaz yapılır mı
  19. DRKpro1903

Valorant oynarken sıcaklıklar nasıl

oyun esnasında sıcaklıklar nasıl acer nitro 5
  20. DRKpro1903

İNSTAGRAM ÇEKİLİŞİNDEN DOLANDIRILDIM

CSGOMSL ADINDAKİ İNSTAGRAM HESABI TARAFINDAN ÇEKİLİŞİ KAZANDIN MESAJI GELDİ SONRA BENDEN DESEN İSTEDİ ATTIM DESENİMİ GERİ YOLLAMIYOR VE DÖNÜŞ YAPMIYOR
Top Bottom