Arama sonuçları: *

• Users: 🍋 limon
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. 🍋

Power switch yaptım olmuş mu sorun çıkarır mı ne yapmaliyim

Nerde konu acicagimi bilemedim özür dilerim çakmak tan yaptım bunu bastığımda elimi elektrik çarpıyor yani elektrik var siyah bant ile bagliycam sadece pw switch kısmı ve bastığım kısım hariç olurmu sizce
  2. 🍋

Ps3üm arızalı mı ne yapmaliyim

açılıyor 1-2 sn sonra kapanıyor 5 -6 kez böyle oluyor sonra 7. Kez falan açılıyor
  3. 🍋

Hata yapmış miyim çok üzülüyorum

Selamün aleyküm konuyu nerde avicagimi bilemedim apu sistemim vardı sistem şu şekilde 2200g B450mh Gskill 2x4 ram Canar 997 blue kasa Fsp 350-pnf power Leven 240 ssd Hytech klavye set Hkc9816 1440 900 75 Hz 2ms monitör Sistemim vardi re3 remake bile oynatiyordu 8000 liraya sattım PC toplamak...
  4. 🍋

canar 997 blue kasa yank kapagını cıkarıp

cam takmak ıstıyorum plexı glas pahalı olmazsa temperlı de olabılır...
  5. 🍋

24 pin soketim bozulmuşmu

24 pin kolay cikmiyan bir kablo galiba çıkartırken lehimleri zarar gördü galiba ne yapmalıyım
  6. 🍋

Karpuzcuda gunluk 150 TL ye çalıştım 2 gün 300tl vermediler beni tehtit ettiler

Sorum başlıkta adamlar kurt 2 gün essek gibi çalıştım ama vermediler paramı parasız geziyorum
  7. 🍋

Arkadaşım beni yolladı yukarda kendi keyif yapiyor

Arkadaşımla komsuyuz 7 senedir 6 aydır yakınız işlerine yardım ediyorum motorunu tamir ettik beraber yukarda oturalım dedi terasta çıktık 1 bardak kola içtik sonra yatcem ben dedi ev arası 3 ev var bizim evle geldim eve yukarda şarkı falan açtı masa hazirladi kendine üzüldüm nasıl bir harakette...
  8. 🍋

Powerim kesin olarak kaç w veriyor

Arkadaşlar selamünaleyküm hayırlı sabahlar aklıma bir şey takıldı yardım edermisiniz
  9. 🍋

Psum gerçekte kaç w veriyor

Arkadaşlar hesaplamayı bilmiyorum yardımcı olur musunuz kesin olarak kaç w veriyor
  10. 🍋

Sistemim nasıl fiyatına göre

Selamün aleyküm arkadaşlar 2500 TL ye PC topladım elimden geldigince güncel yapmaya çalıştım bu fiyata 10 üzerinden kaç verirsiniz 2200G İŞLEMCİ GİGABYTE B450M H GSKİLL RİPJAWS 4+4 8 GB 2800 MHZ CL 15 RAM CANAR 997 BLUE KASA SIFIR FSP 350W 80+ POWER 240 GB LEVEN SSD Şimdiden teşekkürler
  11. 🍋

2200g stok fanla 3.5 den 3.6 ya cıkardım sorun olurmu

merhabalar arkadaşlar yardım edecek herkeze teşekkür ederım ram gskıll 2x4 8gb rıpjaws 2800mhz 3000 e cıkardım oc ıle işlemci stok fanlı 2200g 3.5 den 3.6 ya cıkardım ekran kartı vega 8 1100 cekırek hızını 1200 yaptım bellek hızı 1500 du 1600 yaptım furmark ve cpu z de 1 saat testte kaldı 87...
  12. 🍋

Tablet kafayı yedi ne yapmam

Ne yapmam lazım 5 dk dir boyle 1683854351 Video gönderemiyorum izin vermiyo ama beyaz ekranda general Mobile yazıp ana ekrana geciyo sonra geri beyaz ekrana geliyor
  13. 🍋

Xbox öne uyumlu direksin seti önerisi Max 1k

Sorum başlıkta şimdiden teşekkürler
  14. 🍋

2200G İŞLEMCİM CPU Z DE 10 DAKİKADA MULTİ THREAD 1100 MHZ KORKMALIMIYIM STRESS

sorum başlıkta lütfen yardım edin
  15. 🍋

ccleaner akıllı tarama yaparken cıkan uygulamaları uyku moduna almalımıyım

safer web vpn by raw ı uyku moduna almalımıyım
  16. 🍋

İ3 6100 vs g4560 hangisi daha iyi

Şimdilik gücüm bu 2 işlemciye yetiyor ileride 9400f e gecmeyi planladim i3 6100 vs g4560 hangisini almalıyım
  17. 🍋

Xbox öne kaç TL ye gider

Xbox one konsol (Xbox one s kollu 500gb hafıza orijinal hdmı kablo adaptör orijinal kaç TL eder sizce 1670444819 İlgilenen olursa sahibindenden param güvendeyle sahibindenden satabilirim
  18. 🍋

Microsoft Xbox one kaç yıl daha destek görür

1 hafta önce Xbox one aldım one s kollu 1800tl gamepass aldım daha nekadar destek verirler bu konsola sizce
  19. 🍋

Çözüldü✓ Regal 32 İnç TV'Mi Televizyoncu Bozdu

Arkadaşlar LED değişimi yaptırmak için televizyoncu ya götürdüm led değiştirdi 3_4 gün kullandım sonra TV tekrar açılmadı herşeyi orjinaldi servis içinden parça çalmis yan sanayiye değiştirmiş ne yapmam lazım
  20. 🍋

PS2 DE EN İYİ GÖRÜNTÜ NASİL ALİNİR

PS2 görüntü en güzel şekilde nasıl alinir
Top Bottom