Arama sonuçları: *

1. K

Bilgisayar kasasını dar bir yere koymak kasayı bozar mı?

Bozar aga benim kasanın yanlarında 10-10 cö boşluk vardı üst baga boştu kasayı biraz geri itimişim fark etmeden psu yandı
  2. K

Uygun Ofis İçin Laptop Önerisi

peki şu pc ye göre performansları nedir daha iyi midir dell inspiron 15 3878 - 256 gb ssd takmıştım bide
  3. K

o o fiyatlara çıkarsam ne önerebilirsiniz 1706550049 aktif olarak bu bilgisayar kullanılıyor performans olarak sıkıntı çekmiyoruz aslında ama bozulmaya başladı yenilememiz lazım dell inspiron 15 3878
  4. K

Ufak bir marketim var orada barkot sistemini çalıştıracak ve youtube falan girecek uygun fiyatlı düzgün bir laptop arıyorum bilgisayardan pek anlamam yardımcı olursanız sevinirim
  5. K

Antika teyp Satılır mı Para Eder mi?

Tahmini fiyat ne kadardır?
  6. K

Blue switch çok rahatsız eder mi

Kesinlikle tavsiye etmiyorum başta güzel geliypr fakat gece fln sen bile rahatsız olursun
  7. K

Antika teyp Satılır mı Para Eder mi?

Depomda eski bir teyp buldum pra eder mi kimlere satabilirim
  8. K

2. El Ps5 Alırken Ne Yapmalıyım

2. El ps5 almayı düşünüyorum ps3 üm vardı eskiden bazı kasalarında kronik fln varmış hangilerine yaklaşmayayım bide bu yurtdışından getirip satanlar oluyor sahibindende falan onlardan alsam sorun olur mu , alırken va nerelerine bakmalıyım Cd ve dijital sürüm arasında ne fark var...
  9. K

2. El Orta Segment Pc Topladım Fakat Aşırı Drop Yiyorum

agalar 1 kişi bakamadı mı :(
  10. K

2. El Orta Segment Pc Topladım Fakat Aşırı Drop Yiyorum

Kendi pc'm 30 fps rust oynarken şuanda parçalarını 2. el topladığım daha iyi pc rustta 60 fps fakat drop yiyorum aşırı şekilde bunun sebebi nedir?
  11. K

Çözüldü✓ BİOS Güncelleyemedim

Tamamdır hallettim çok teşekkürler rev 1.3 kurdum oldu rev 1.0 çıkmıştı onu indirmiştim şuan güncel , tekrar tesekkurler
  12. K

Çözüldü✓ ⛑️BIOS ID check error" hatası⛑️

Reis bana da yardımcı olabilir misin?
  13. K

Çözüldü✓ BİOS Güncelleyemedim

Yeni pc aldim ekran kartının sitesinden bios indirdim şimdi yüklemye çalışıyorum eror veriyor yardımcı olabilir misiniz , pek bilgi sahibi değilim F4b dosya uzantisi olcak diyor videoda bende .f23 normal mi? Hata ise "Bios id check eror"
  14. K

HAZIR SİSTEM HAKKINDA BİLGİ.

Kanka elden teslim seçeneği var mj bilmiyorum ama ben direk eve sipariş verdim sonra arayıp mağazadan satın almao istediğimi söyledim fakat magaža ile site stoğunun farklı yerlerde olduğunu söylediler.1-5 iş gününde kargolanacaj bekliyorum
  15. K

Amd Wraith Max Boşda Kablo

Boşta kablo var bunu ben mi takmayı unuttum acaba yoksa başka bir şey mi? En altta 1687165054
  16. K

MAX 1000₺ Mebran-Mekanik Farketmez Klavye Önerisi

Mebran da olabilir mekanik de olabilir fakat gerçekten sağlam bir marka istiyorum güzel önerilerinizi bekliyorum f/p olursa çok iyi olur 1687025991 Küçük klavye düşünmüyorum
  17. K

İ5 12400f + rtX 3060 12GB BU Kasa İyi Mi Pek Anlamıyorum Hemen ALICAM

Kanki yeni sisteme amd ekran kartlı dediler ben ufaktan youtube yayın fln yapıyorum amd işimi görmez dediler ama?
  18. K

📢 12100F & RTX 3060 12GB 12999TL 📢

işlemciyi i5 12400f yaptım
  19. K

İ5 12400f + rtX 3060 12GB BU Kasa İyi Mi Pek Anlamıyorum Hemen ALICAM

https://www.itopya.com/ataberkdoganecoboostintelcorei312100fgigabytegeforcertx3060windforceoc12gb16gbddr450_h23637#kategori_16 Pc bu bir sorun var mı işlemciyi i5 yapıcam anakart 3200 mhz yazıyor ramlerle ilgili mi yani ramler 3600 ya anakartı arttırmalı mıyım? Psu bomba gibi fln yazmılşlar çok...
Top Bottom