Arama sonuçları: *

1. K

Uygun Ofis İçin Laptop Önerisi

Ufak bir marketim var orada barkot sistemini çalıştıracak ve youtube falan girecek uygun fiyatlı düzgün bir laptop arıyorum bilgisayardan pek anlamam yardımcı olursanız sevinirim
  2. K

Antika teyp Satılır mı Para Eder mi?

Depomda eski bir teyp buldum pra eder mi kimlere satabilirim
  3. K

2. El Ps5 Alırken Ne Yapmalıyım

2. El ps5 almayı düşünüyorum ps3 üm vardı eskiden bazı kasalarında kronik fln varmış hangilerine yaklaşmayayım bide bu yurtdışından getirip satanlar oluyor sahibindende falan onlardan alsam sorun olur mu , alırken va nerelerine bakmalıyım Cd ve dijital sürüm arasında ne fark var...
  4. K

2. El Orta Segment Pc Topladım Fakat Aşırı Drop Yiyorum

Kendi pc'm 30 fps rust oynarken şuanda parçalarını 2. el topladığım daha iyi pc rustta 60 fps fakat drop yiyorum aşırı şekilde bunun sebebi nedir?
  5. K

Çözüldü✓ BİOS Güncelleyemedim

Yeni pc aldim ekran kartının sitesinden bios indirdim şimdi yüklemye çalışıyorum eror veriyor yardımcı olabilir misiniz , pek bilgi sahibi değilim F4b dosya uzantisi olcak diyor videoda bende .f23 normal mi? Hata ise "Bios id check eror"
  6. K

Amd Wraith Max Boşda Kablo

Boşta kablo var bunu ben mi takmayı unuttum acaba yoksa başka bir şey mi? En altta 1687165054
  7. K

MAX 1000₺ Mebran-Mekanik Farketmez Klavye Önerisi

Mebran da olabilir mekanik de olabilir fakat gerçekten sağlam bir marka istiyorum güzel önerilerinizi bekliyorum f/p olursa çok iyi olur 1687025991 Küçük klavye düşünmüyorum
  8. K

İ5 12400f + rtX 3060 12GB BU Kasa İyi Mi Pek Anlamıyorum Hemen ALICAM

https://www.itopya.com/ataberkdoganecoboostintelcorei312100fgigabytegeforcertx3060windforceoc12gb16gbddr450_h23637#kategori_16 Pc bu bir sorun var mı işlemciyi i5 yapıcam anakart 3200 mhz yazıyor ramlerle ilgili mi yani ramler 3600 ya anakartı arttırmalı mıyım? Psu bomba gibi fln yazmılşlar çok...
  9. K

Ryzen 5 5600 - RTX 3060 12GB / Sistem Önerisi

Ağırlıklı oyun oynayacağım fakat youtube içerik ürettiğimden dolayı arada canlı yayın ve video montajı fln yapıyorum bu konuda amd ekran kartlarının çok kötü olduğu almamam gerektiği söylendi. Şimdi 3060 12gb ve ryzen 5 5600 veya intel i5 12400f işlemci sistem önerisi var mıdır benim aklımda...
  10. K

Yarınki Abdullah abini pc hangi büyçeye hitap edecek?

Ryzen 5 5600 + Rtx3060 ti 12 gb sistem alacağım tam olarak diğer parçalar belli değil Donanım Arşivi pc beklemeli miyim yoksa şuan almalı mıyım? Link de atarsanız sevinirim ✋
  11. K

Ryzen 5 5600 mü İ5 12400F mi?

Yeni pc alacağım planım rtx 3060 12 gb + ryzen 5 5600 fakat bazı toplama pclerin yanında ryzen 5 5600 yok i5 12400f var onu mu tercih etmek mantıklı ryzen mi? Genellikle oyun oynayacağım fakat youtube içerik üretiyorum bu yüzden montaj falan yapacağım hangisi benim için daha iyi olur?
  12. K

Çözüldü✓ Donanım Arşivi DA-C3 Aldım Fakat İade Etmeli Miyim? :(

Kısaca özet geçiyim. İndirimde alacaktım yetişemedim 30 sn sürmeden stok bitti neyse 15k ya alıyım bari dedim sepete zaten 10 dk sonra ekleyebildim direk aldım bakmadan. Şimdi bu ağzıma almak istemediğim şahsiyetsiz kişiler 3k fark koyup ramlari değiştirip işlemciyi değiştirim direk stok...
  13. K

Abdullah Reis'in Yeni Sistemi Bana Yeter mi?

Assetto corsa -rust tarzı oyunlar oynuyorum fakat pc'm 3 yıllık ve assetto corsada 5-6 mod kurulu olduğu ve optimizasyondan dolayı sorunlar yaşıyorum şuanda 35-40 fps alıyorum eğer bu yeni pc geçsem kaç fps alırım? Aklımda 16-17 k olan önceki sistem vardı bunla arasında çok fark olurmu alırken...
  14. K

Msi Rx580 8Gb - Ekran Kartı Kullanımı %100 - Fps Çok Düşük

Merhaba bilgisayarım yaklaşık 3 yıllık bir bilgisayar 1 sene önce işlemci ve ekran kartı termal macunu yeniledim (amatör şekilde) öncesi hakkında bilgim yok fakat şuanda Assetto Corsa oyununda Grafik Modu + Harita Modu+ Araba Modu gibi modlar yüklüyken 30 fps civarında alıyorum bana 8gb ekran...
  15. K

Yılbaşı Özel Oyuncu Koltuğu İndirimi gelir mi

Hawk buldum şuanda uyguna almayı düşünüyorum fakat yılbaşında büyük bi indirim gelir mi 2-3 k arası kuma oyuncu koltuğu önerisi alabilirim. Xprime' ın kumaşını alacaktım oturulan yer çok rahatsız dendi bilgilendirirseniz çok sevinirim
  16. K

ETS 2 - Otobüs Modundan Sonra Kalan Mesaj

Ets 2'ye truckersmp nin otobüs modunu kurdum sonra önüme bir mesaj ekranı gelmişti kapatamıyınca sol alt köşeye ittim hoş durmuyor diye şimdi orada kaldı ve nası kapatacağımı bilmiyorum. Oyun dosyalarını doğruladım belgelerimdeki ets2 klosörünü sildim halen aynı 1662308722 sol altta gözüküyo
  17. K

İlk açılışta , program açılmıyor , yeniden açınca geçiyor

Pc yi sabah açınca masaüstünde sağ tıklayıp yenile yapılmıyor , sağ tıklayınca açılan pencere gibi yer yok , chrome tıklayınca normalde direk açılıyor fakat ilk açılışda yönetici çalıştır demişim gibi oluyor , programa girmeye çalışınca , sanki sağ tıklayıp özellikler demişim gibi orası açılıyor...
  18. K

Discord Sunucusu Açıyorum Fakat İlk Girişte Kurallar Çıkmıyor

Dc sunucusu açtım , insanların sunucuya girdiklerinde önüne kural çıkmasını ardından onu kabul ettikten sonra kayıt odasına gidip rol almalarını istiyorum , fakat "Üye Seçimi" diye bir bölümden kuralları yazıyorlar bende öyle bir bölüm yok yardım edebilir misiniz?
  19. K

Case 4U K1 Akıllı Saat Yorum ve Site önerisi

Hepsiburada dan alacaktım fakat ürün stok kalmamıs trendyolda aynı saati buldum fakat hiç yorum göremedim anlayan varsa veya bu mağazadan önceden sipariş veren varsa yardımcı olabilir mi? Farklı kare akıllı saat önerisi de alabilirim https://ty.gl/u6isy98vlu
  20. K

Gta 5 Bu Hangi Jobsta Bu

Bu modu arıyorum bi taraf karşıya geçmeye çalısıyor arabayla diğer taraf engellemeye adı nedir , jobs ta hangi kısımda?
Top Bottom