Arama sonuçları: *

1. P

Öneri kablosuz oyuncu klavyesi

numpadi olan kablosuz oyuncu klavyesi almayı düşünüyorum fakat klavye hakkında pek bilgim yok 3000-3500 bandında klavye önerebilir misiniz ya da bu bütçeye custom klavye yapılabilir mi?
  2. P

Öneri laptopta 8 16 ram düzgün çalışır mı

Laptopumda 8 8 ram var bunu ilk 8 16 sonradan 16 16 yapmayı düşünüyorum 8 16 yaptığımda bir sıkıntı ya da performans kaybı yaşar mıyım
  3. P

MSİ CENTER SORUNU !!!

normalde düzeliyordu ama bu sefer düzelmedi.B u kullanıcı hesabı kontrol iletişim kutusu falan nerede biliyor musun
  4. P

MSİ CENTER SORUNU !!!

hocam düzeltebildin mi aynı hatayı bende aldım ve çözülmüyor hiçbir türlü
  5. P

Yardım fifa23 fps ve hareket etme sorunu

arkadaşlarımla proclubsa başladık ve gereksiz bir şekilde 50 fpsnin üzerine çıkamıyorum (laptopum 3060lı) önceden hiç böyle bir sorun yaşamıyordum birden yaşamaya başladım ve bu yetmezmiş gibi maça girdiğimde maçın ilk 30 dksi oyuncumu hiçbir türlü hareket ettiremiyorum kablolu bağlanıyorum...
  6. P

Yardım laptopun ekranı donuyor ama seste sıkıntı yok

son 2 3 gündür microsoft edge üzerinden netflix party yaparken laptop donuyor ama seste bir sıkıntı yok dc üzerinden konuşmaya devam edebiliyorum ya da müzik devam ediyor iki kere kapat aç yapınca düzeliyor nasıl çözülür ya da sıkıntı neyde bilen var mı
  7. P

Yardım custom klavye için neler gerekir

custom klavye yapmak istiyorum ama hiçbir bilgim yok ney almam gerekir ne kadar bütçe ayırmam gerekir bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi
  8. P

Yardım msi center açılmıyor

crosshair 15 model laptop kullanıyorum ve yazılım uygulamam açılmıyor açılınca da sabit ekranda kalıyor ve hiçbir türlü tıklamayı kabul etmiyor nasıl düzeltebilirim
  9. P

Yardım viewsonic monitör menüsü sürekli açılıyor

tuşların hepsine bastım takılı hissi vermedi ya
  10. P

Yardım viewsonic monitör menüsü sürekli açılıyor

hiçbir şey yapmadığım halde monitörün ayarlar menüsü açılıyor özellikle de görüntü çıkış seçeneğinde nasıl düzeltebilirim bilen var mı? aşağıda görselini de yükledim sürekli üç seçenek arasında geziyor ama seçim yapmıyor
  11. P

Yardım itopya iade koşulları

sevindim valla teşekkürler hocam
  12. P

tamamdır çok teşekkür ederim hocam 1672472966 indirimlerin bitmesine az kalmışken kaçırmayayım dedim umarım daha iyi bir fırsatı kaçırmamışımdır
  13. P

teşekkürler hocam peki ssd üerindeki etiketi çıkarmam gerekir mi
  14. P

hocam merhaba ssd geldi laptopu açtım ama 2. slotu göremedim burada nerede görebildiysen gösterebilme şansın var mı
  15. P

teşekkür ederim hocam
  16. P

https://storage-asset.msi.com/specSheet/us/nb/Crosshair%2015%20A11UEK-205.pdf laptop bu hocam https://www.msi.com/Laptop/Crosshair-15-A11UX/Specification bunda da en soldaki
  17. P

itopyadan ssd alacağım ama ürün yanlış olursa iade edersem sıkıntı çıkar mı https://www.itopya.com/mld-m300-1tb-nvme-2280-gen3x4-m2-ssd-3300mb-okuma-3100mb-yazma_u56 bu ssd laptoplara uyar mı
  18. P

Yardım witcher 3 next gen update açılmıyor

witcher 3 next gen update ile tekrardan oyuna başlamak istedim ilk gün hiçbir sıkıntı yoktu oynuyordum ikinci günden sonra oyun sürekli hata verip kapandı silip tekrar yüklememe rağmen düzelmedi nasıl düzelir bir bilgisi olan var mı
  19. P

Yardım msi laptopumda klavyede ışık sorunu

laptopta eskiden beyaz renk kodunu girdiğimde beyaz yanardı şuan sarımsı bir ışık yanıyor diğer renklerde bir sıkıntı çekmiyorum bu nasıl düzeltilir bilen var mı? msi center üzerinden renkleri değiştiriyorum
  20. P

Yardım yeni monitör aldım ve menüye ulaşamıyorum

sağolasın hocam
Top Bottom