Arama sonuçları: *

1. S

PS5 120 hz çalışmıyor

Monitör 1440p ve FC24 oynarken ghostingi çözüldü dedim ama PS5'de çok dikkatli bakarsak oyuncuların başının üstündeki imleçlerden hafif bir ghosting hissedilirken PC'de baktığımda hiç hissedilmiyor. Kafayı takacak kadar oturup ona bakmazsan hissetmiyorsun ama yine de hafif bir seviyede var...
  2. S

PS5 120 hz çalışmıyor

Dün FC24 oynamak için konsolu açtım ve ghosting sorunu geçmişti. Nasıl oldu bilmiyorum kendiliğinden düzelmiş. Monitörüm eski bir monitör (MPG27CQ2) bu sebepten HDMI 2.0 destekliyor ama kutunun içinden çıkan HDMI kabloyla kullandım ve Spiderman oyununda 120HZ denedim ve çalıştığını gördüm...
  3. S

PS5 120 hz çalışmıyor

Denedim hocam aynı. Sana ve @muhammetdd hocama teşekkür ederim baya ilgilendiniz ama olmadı. Arkadaşımın eve gidip onun monitörde deneyip en azından monitörün sorunlu olduğundan emin olayım. 1706145331 Kardeşliği yapalım dedik onu da yapamadık ekledim ama kilitli görünüyor nerde hata yaptık?
  4. S

PS5 120 hz çalışmıyor

Farklı HDMI kablolarını denedim hocam durum aynıydı. 1706144596 Ekran videoya giriyorum ama o ayar yok hocam başka yerde mi acaba?
  5. S

PS5 120 hz çalışmıyor

Remota'da laptop üzerinden aldığım görüntü sorunsuzdu
  6. S

PS5 120 hz çalışmıyor

Laptopa bağlanabiliyor mu?
  7. S

PS5 120 hz çalışmıyor

Yok hocam görüntünün tamamında bu var
  8. S

PS5 120 hz çalışmıyor

Evet hocam zaten beni rahatsız eden bu. Fifa oynarken top uzak bir mesafeye gidince örneğin kale vuruşunda kamera hızla hareket edince öyle oluyor.
  9. S

PS5 120 hz çalışmıyor

60 HZ olayı belki doğrudur bilmiyorum ama aslında mesele HZ meselesi de değil. Şu videoda görüntünün bozulmasını görebiliyor musunuz? Asıl rahatsızlığım bu yani. Özellikle paralara bakın sanki bulanıklaşıyor gibi. 1706139688
  10. S

PS5 120 hz çalışmıyor

İkisinde de durum aynı hocam.
  11. S

PS5 120 hz çalışmıyor

Denedim olmadı hocam. Videoda bunu denemiyorum ama bir izler misiniz? Test yaparken çalışıyor ama oyuna girince çalışmıyor. 1706138173 1706138205 Sol üstte 120 HZ görünüyor test sırasında.
  12. S

PS5 120 hz çalışmıyor

O ikisini de desteklemiyor. TV değil monitör hocam.
  13. S

PS5 120 hz çalışmıyor

Düşük gecikme dışındakiler zaten ayarlı. 1706134501
  14. S

PS5 120 hz çalışmıyor

PS5 Slim satın aldım ve MPG27CQ2 monitörümde görüntü bozuk geliyor bildiğin gecikme var gibi. Monitörü ben PC'de kullanırken Hz ayarını Windows üzerinden yapıyordum çünkü menülerde bir Hz ayarı bulamıyorum. Otomatik olarak 120 Hz olmuyor. Monitör 60 Hz çalışıyor bu görüntünün sebebi 60 Hz olması...
  15. S

CES 2024 Samsung Odyssey G8

CES 2024'de tanıtılan modellerin Türkiye'de satışa sunulması ne kadar sürer? Geçen yılki fuarda tanıtılanlar ne süre sonra gelmişti bilginiz veya tahmininiz var mı? https://news.samsung.com/tr/samsung-odyssey-oyun-monitoru-serisini-ces-2024te-yeni-oled-modellerle-genisletiyor
  16. S

Asus ROG PG27AQDM Vs LG Ultragear 27GR95QE-B

Bu iki model arasında karar veremedim. LG daha ucuz olduğu için mantıklı geliyor. Sizce hangisi?
  17. S

MSI ANAKART A6 HATA KODU

Hocam x670 hero anakarta geçtim ve anakartın destek listesinde bulunan bir ram satın aldım. Maalesef konu hakkında fikrim yok.
  18. S

Wi-fi ve bluetooth kayboldu

ne sürede gelir bilmiyorum
  19. S

"güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın" özelliği varmış ve o tiki kaldırmam gerekiyormuş. wifi gelse aygıt yöneticisinden yapacağım ama gelmediği için yapamıyorum.
  20. S

Wi-Fi ve Bluetooth bir gidiyor bir geliyor. Şu an Wi-Fi ihtiyacım var ve mağdur oluyorum. Bazen kendiliğinden geri geliyor ama bu nasıl oluyor bilmiyorum. Çözümünü bilen var mı? Laptop: ASUS ROG G513RM.
Top Bottom