Arama sonuçları: *

1. E

Sıvı soğutma pompa devri nasıl düşürülür

arkadaşlar sıvı soğutma pompasından ses geliyor.. Sanırım yüksek devirde çalıştığı için ses çıkarıyor. Pompa devrini nasıl düşürebilirim. Biostan cpu fan ayarlarını silent falan yapıyorum fakat değişim olmuyor. Radyatör kablosunu yanlış yere bağlamıs olabilir miyim
  2. E

Biosumda DC Modu Neden Yok

Hocam bana bi yardımcı olabilir misin çözelim şu Fanların kablolarını nereye bağlamış hiç bilmiyorum. Fotoğraftaki 3 pinli kabloyu çıkarıyorum, çalıştırıyorum yine son süratte dönüyor fanlar. Sıvı soğutmayı baştan sökmem gerekiyor sanırım değil mi
  3. E

Hocam bu montajı nasıl yapmışlar hiç bilmiyorum. Bilgisayarcı acemiydi sanırım. Sitesinden bakıyorum bu sıvı soğutma fanlarının normalde 4 pini var ama o 4 pinli kablo nerede bilmiyorum. Altta mı kalmış acaba.
  4. E

Buyrun hocam fotoğrafı attım. 3 pinli kablo normalde sağ üstteki pcu fan yazan yere takılı. Fanlar nereye takılı bilmiyorum tam valla 1653228984 Buyrun hocam bu şekilde. 3pinli kablo sağ üstteki pcu fan a takılı normalde şimdilik çıkardım denemek için. 1653229146
  5. E

Valla hocam anlamıyorum hiç. 3 pinli fanlar pcu fan girişine bağlı. Molex dediğiniz şey nedir
  6. E

Arkadaşlar fanlarım çok hızlı döndüğü için biostan dc moduna geçmem gerekiyor fakat anakart biosumda dc modu yok. Anakartımın özelliklerine sitesinden bakıyorum dc modu desteklediğini yazıyor. Ne yapmam gerekiyor acaba? Anakartım: Gigabyte H510M H
  7. E

yeni pc aldım çalışmıyor helpp

Kasanın arkasındaki tuşa bak açık durumda mı? Kasanın arkadaşın on/off tuşu olur
  8. E

MAYIS AYI'NIN ÜRÜNLERİ 🔥 HANGİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM GELSİN 🔥

CPU soğutucusu gelsinnn
  9. E

4 pin 3 pin cpu fan acil!!!!

Gigabyte H510M H modelinde bir anakartım var. Biosta aradan bulamadım DC mod falan hiçbir yerde yazmıyor.
  10. E

4 pin 3 pin cpu fan acil!!!!

benim msi c240 sıvı sogutmam var ve fan kablosu 3 pinli ama anakartta 4 pin var. Bu yüzden fanlar yüksek hızda calısıyor ve fan hızını kontrol edemiyorum. Biosta DC Modu falan da bulamadım. Bu sıvı sogutmayı çöpe mi atacağım ne yapmam gerekiyor :)
  11. E

CPU Fanları Son hızda çalışıyor

msi c240 sıvı soğutma fakat ben sebebini buldum. CPU fan kablosunun ucu 3 pinli ama anakartta 4 pin var bu sebeple fan hızı kontrolü sağlayamıyorum. 4 pinli sokete 3 pinli kablo takınca da fanlar son hızda çalışırmış. O yüzden bi çoklayıcı lazım :)
  12. E

CPU fan 3 pin anakart soketi 4 pin

CPU fan 3 pin anakart soketi 4 pin. CPU kablosu 4 pinli olmadığı için pmw özelliğini kullanamıyorum bu sebeple fan çok hızlı dönüyor. 3 pini çoklayıcı ile 4 pine dönüştürebiliyor muyuz? böyle bir çoklayıcı var mı piyasada? varsa ismini söyleyebilir misinz
  13. E

CPU Fanları Son hızda çalışıyor

bilgisayarıma yeni sıvı soğutucu taktım, sonrasında sıvı sogutma fanlarının yüksek hızda çalıştığını fark ettim. BİOS ayarlarından girip düşürmeye çalışıyorum ama hangi ayarı yaparsam yapayım fanlar hiçbir şekilde tepki vermiyor. Son sürat hızda çalışmaya devam ediyor bu da cok fazla sese sebep...
  14. E

Cpu Fanlarinin Hizini Nasil Azaltabi̇li̇ri̇m

Anlamadım?
  15. E

Cpu Fanlarinin Hizini Nasil Azaltabi̇li̇ri̇m

Bilgisayara 2 gün önce sıvı soğutma taktırdım. Ancak sıvı soğutma fanları son süratte döndüğü için aşırı ses yapıyor. Bios ayarlarından hızı düşürmeye çalışıyorum fakat fanlar hiçbir tepki vermiyor, yani hep aynı hızda dönmeye devam ediyor. Bu sorunu giderebilmemiz mümkün müdür acaba?
  16. E

Dragon center sıvı soğutmayı görmüyor

Dragon center sıvı soğutmayı görmüyor. Sıvı soğutma fan ayarlarını düşürmek istiyorum ama ne biostan tepki veriyor ne de dragon center ürünü görüyor :((
  17. E

Sıvı soğutma fanları son hızda calısıyor, durduramıyorum

Arkadaşlar bilgisayardan pek anlayan birisi değilim. Bugün bilgisayarıma sıvı soğutma taktırdım ama fanları son süratte dönüyor. Bunu nasıl yavaşlatabilirim. Bios ayarlarını yapıyorum yine olmuyor acaba kablolar mı yanlış bağlandı
  18. E

Sıvı soğutucu ayak civatası

Arkadaşlar görseldeki civatadan arıyorum. Msi c240 model sıvı soğutucum için bu civatadan lazım. Hiçbir yerde bulamadım. Nereden bulabilirim bu civatayı bilen var mı? Sıvı soğutucunun ayaklık civatasıymış. Bu civataların ismini bilen varmı
  19. E

Soğutma Civatasının Yedek Parçasını Bulabilir miyim

Soğutma Civatasının Yedek Parçasını Bulabilir miyim? Msi c240 model sıvı soğutmanın civatası kayıp, acaba teknik servislerde yedek civatası var mıdır? Mesai saatleri dışında olduğu icin servislere soramadım.
  20. E

Msi c240 sıvı soğutucu alınır mı?

Önceki açtığım konuya sadece 1-2 kişi yorum yaptı sonra yorum gelmedi. Bende tekrardan araştırıyorum güzel kardeşim benim.
Top Bottom