Arama sonuçları: *

1. scorpionn38

Aradaki fiyat farkına değer mi?

kral ithalatçı almak daha mantıklı. eğer istanbuldaysan konsolcular sahibinden üzerinden 0 cihazları 16500 e satıyorlar. kontrol edip alabilirsin.
  2. scorpionn38

Kasa fanları nasıl monte etmeliyim

kral önden ve altdan hava alacak, üstten ve arkadan hava çıkacak şekilde ayarlaman lazım fanları.
  3. scorpionn38

R5 5600x vs r7 5700x

aradaki fark için önemli olan gpu senin gpu o işlemci farkındaki performansı gayet hissettirir hocam. direk 5700x alınız bence.
  4. scorpionn38

Ryzen 5 5500 yerine 1000₺ farkla 5600 almaya değer mi?

değer tabii ki. ama ekran kartı giriş seviye düşük modelse çok fark etmez.
  5. scorpionn38

Yardım YARIN A101 E GELEN MODEM ALINIR MI

modem yerine kullanamazsın
  6. scorpionn38

Rdr 2 Güvenilir Ve Güncel Yama Tavsiyesi

evet kendim steam crackli versiyonda denedim oynadım hocam. birçok türkçe yama sitesi var isterseni onlarada bakaiblirsiniz.
  7. scorpionn38

R5 5600 İşlemci 3070 Ti İle Ne Kadar Darboğaz Olur Sorun Yaratırmı?

drop yapacak kadar darboğaz olmaz hocam. sadece 150 fps alacak güç varken sen 140 130 fps alırsın o olur yani. drop yemezsin.
  8. scorpionn38

Rdr 2 Güvenilir Ve Güncel Yama Tavsiyesi

https://www.fullprogramlarindir.net/red-dead-2-redemption-turkce-yama-indir-3704436.html bunu kullanabilirsin kral.
  9. scorpionn38

bilgisayarımda dar boğaz var mı

kral kaç sene önce çekilmiş test videosunun bir önemi yok güncellemeler ile ve driver sürümleri ile fpsler değişir. takılmayın o kadar eski tarihteki testlere.
  10. scorpionn38

Xbox Gamepad Pc'ye Bağlama

yok hocam onu diyen cahil kimse dinleme. bluetooth ile 0 sıkıntıyla 2 adet gamepad ile oyun oynayabilirsin.
  11. scorpionn38

Xbox Gamepad Pc'ye Bağlama

2 de daha fazlada bağlanır hocam.
  12. scorpionn38

Sizce Hangi Far Cry Serisi

far cry 5 serinin en çöp oyudur bana göre. kaç kere yükledim bitiremeden hep sildim. primal güzel, new dawn güzel, 6 da hikaye olarak güzel değil ama oyun olarak güzel.
  13. scorpionn38

En son gelen Windows 10 Update'i sorunlu mu?

bende bir sıkıntı yok
  14. scorpionn38

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

monitör kesin olur ama f/p olur mu bilmek zor.
  15. scorpionn38

Kule tipi sogutma mi Sıvı sogutma mı ?

güzel bir sıvı yakışır hocam. artic veya nzxt 360mm alabilirsiniz.
  16. scorpionn38

Ethernet hız farkettirir mi?

kablo kalitesinen ufak bir fark edebilir böyle büyük farketmez hocam. yanından kısa kablo ile kaç alıyor denediniz mi hiç ?
  17. scorpionn38

monster laptop ile windows 11 e geçmek mantıklı mı?

bi sıkıntı çıkmaz tercih meselesi hocam. win10 gayet iyi 11 e geçmek için geçerli bir sebep yok
  18. scorpionn38

Driver hakkinda sorular

eski driverları tam silemezsin format atılmadıkça stabilite olmaz ama yeni driverları yüklemek emaneten işini görür.
  19. scorpionn38

İddia: DLSS 3 Kırıldı, RTX 2070 ile Çalıştırıldı

güzel bir deneme ama pek mantıklı gelmedi. çünkü dlss3 donanım ile çalışıyor 2070 de o donanım yok. etkili olması zor.
Top Bottom