Arama sonuçları: *

• Users: MemoX
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MemoX

Beşiktaş 2017 formayı nersen bulabilirim?

Herkese iyi akşamlar bir sorum olacaktı bendeki 2017 beyaz forma artık kullanılmayacak kadar eskidiğinden yenisini istiyorum ama her yerden baktım aradığımı bulamadım varmı eski süper lig forması satan veya bildiği gerçekten saatlerdir arıyorum çakma replika orjinal farketmez.
  2. MemoX

Bu 2.el set alınır mı??

Arkadaşlar çok fazla durumum yok 2200g ve 24 inç 1 ms asus monitör+1000 TL lik msi ekipman sizce 6000tl iyi bir fiyatmıdır
  3. MemoX

Xr dan 13 pro kasası mantıklımı?

Geçenlerde bi video gördüm adamın biri xra çinden aldığı 13 pro uyarlanmış xr kasası takıyor valla hayatımda gördüğüm en iyi dönüşümdü zaten iphone almayı düşünüyordum sizce bu mantıklımı yapan arkadaş varsa o kasa için ayrı bir ekranmı lazım bildirirse sevinirim. 1694982866 Buda gördüğüm video...
  4. MemoX

En iyi amd anakart nedir?

Amd fx 9590 projesi yapmayı düşünüyorum bu proje için tayviyeniz nelerdir ve ona uygun en iyi anakartı seçmek istiyorum ama aklım çok karışık
  5. MemoX

Mouselere bu kadar para vermeye gerek varmı

Beyler piyasada harbi mouse karmaşası var az tarafı bi mouse ucuzda aynı işi pahalısıda aynı işi görüyo bu kadar yüksek fiyatlara vermeye gerek varmı cidden yıllardır merak ettiğim bir konu?
  6. MemoX

Bu 2.el sistem ne kadar eder?

Beyler sahibindende bi sistem buldum ne kadar eder? Kasa: MSI MAG M100A Anakart: MSI A520M-A Pro İşlemci: AMD Ryzen 3 2200g Ram: Gskill Ripjaws 3200mhz Ssd: Jamesdonkey 120 GB Psu Rampage 600w 80+ Plus Kasa, Anakart, Ram 1 haftalıktır ve KUTU, FATURA, GARANTİSİ mevcuttur. İşlemci: Kutusu...
  7. MemoX

Sizce bu sistem ne kadar eder 2.el

Ürünn açıklaması bu şekilde Sistem Apu sistemdir. Kasa: MSI MAG M100A Anakart: MSI A520M-A Pro İşlemci: AMD Ryzen 3 2200g. Ram: Gskill Ripjaws 3200mhz. Ssd: Jamesdonkey 120 GB Psu: Rampage 600w 80+ Plus Kasa, Anakart, Ram 1 haftalıktır ve KUTU, FATURA, GARANTİSİ mevcuttur. İşlemci: Kutusu...
  8. MemoX

Hangi sistemi almalıyım?

Beyler 2.el 2 sistem buldum arasında kaldım en iyi size sormak dedim İ3 9100f gtx 1050ti 5000tl İ5 3470 rx580 4000tl İkisininde dier donanımları güzel ama bütceyi 5000 TL ye zorlamak istemiyorum zaten intel bir sistem alsamda amd serisine geçiş yapacam sizce şimdilik için ne almalıyım
  9. MemoX

Hdd veya ssd'im zarar görür mü

Beyler 40gb recpack yükliyecem bilgisayar yavaş olduğundan 5-6 saat sürüyo bu durumda ssd veya hdd zarar görürmü
  10. MemoX

Aliexpress 70 TL 1tb ssd??

70 liraya yemek bile yiyemiyorken oyun depolamak için ssd ararken bunu buldum sizce denemeye deeğermi? (1trb lik olan 70 TL)...
  11. MemoX

Fazladan epic games GTA V hesabı olan varmı?

Beyler bende internet olmadığı zamanlar gta 5 bedavaya dağıtılıyodu benim ne haberim oldu nede duyduğum bu yüzden alamadım varsa fazladan hesap açıp gta 5 alan birini verebilirmi veya satabilirmi crack gta 5 aramaktan yoruldum
  12. MemoX

Bu sistem sizce ne kadar eder 2.el

Geoferce GTX 1050 Ti 4 GB Biostar H310M Motherboard ana kart Intel core i3 9100fişlemci 3.6 ghz 16 gb Kingston ram 240 GB ssd wd Green 320 GB Hard disk samsung bide renkli fanlı bi kasa
  13. MemoX

Crack gta 5 sorunsalı

Mağlum steam fiyatlarından dolayı torrentden crack gta 5 yüklemeye karar verdim bunu yüklediğimde ben nasıl güncelliyecem :D
  14. MemoX

Yardım Turbox anakartlara ne kadar güvenebiliriz?

Herkese selamun aleyküm bir sorum olacaktı ben pc almaya karar verdim durumum olmadığından 2.elde 4000-5000 TL arasında sistem bakıyorum lakin gözüme bir sistem çarptı turbox kasa (turboxlardan nefret ederim) ama gözüme güzel geldi çünkü i5 4460 işlemci ve asus r7 360 ekran kartı vardı sizce...
Top Bottom