Arama sonuçları: *

1. A

Gaming Wireless Mouse önerisi bütçem 1000 TL

dostum sana tavsiyem şudur; inan mouse alırken çok araştırdım. bu önerilenlerden orochi dışında hepsinde bir sorun problem var basiliks hem ağır hem pilli hemde kronik orochide pilli ama küçük nihayetinde ben bir hyperx haste kullanıcısıyım 600 TL daha ver aklında hiç bir soru işareti kalmasın...
  2. A

Beyaz renk kablosuz oyuncu mouse

istisnasız hyperx haste fakat fiyatı 1500 fln 1679095636 tabi wireless olanı 1500
  3. A

elektronik sigara önerisi

puff bar al bak keyfine saigara kullanmıyosan vozol 2 mg al geç akmaz kokmaz
  4. A

Hepsiburada Televizyon Kampanyası

indirimler traş zaten fiyatları arttırmışlar grundig 55 ekran 7400 fln dı 8900 mü ne yapmışlar
  5. A

2000 TL Bandında hangi klavyeyi tercih etmeliyim ?

biraz kafan karışsın diye attım ben 15 gün kararsız kaldım kardeş kimsenin hemen alışveriş yapmasına müsade etmicem :D
  6. A

2000 TL Bandında hangi klavyeyi tercih etmeliyim ?

yeni gamebooster 918 aldım beyaz bu kadar efsane oalcağını bilseydim çok daha önceden alırıdm . Çok güzelmiş
  7. A

Kablosuz mouse önerilerinizi alabilir miyim ?

hyperx haste yeni aldım süper ama biraz dpi sorunu olduğu doğru fakat alışılmayacak gibi değil 2 günde alıştım. bu arada 1100 e aldım
  8. A

Çözüldü✓ 2 ürün arasında kaldım hangisi sizce

mointörüne göre değişir tabi ama ben gigabyte ın 27 inc 1080 ini kullanıyorum ve monitörde yakın uzak değil ben hiç o tarz pixel sorunu yaşamadım .
  9. A

ben kullanıyorum yok öyle bir şey pixsel gözüküyo diyen böyle gelsin bakiyim :)
  10. A

bu arada oyuun için alıyosun özellikle fps ise mutlaka 24 inç al dostum bende büyük olsun hatasına düştüm ama masaya koyunca çok büyük oluyor :D
  11. A

yanlış bakmışım pardon ama en azından ucuzunu atmışım :D
  12. A

tabii ki hiç biri dostum fırsatları kovala bu fiyatları babalarını alırsın ama aralık ayını geçirme alırken. Mutlaka aralıkta da fırsat çıkacaktır sıkı takip edersen ips bir panel alabilirsin. mesela 1 dk arattım sadece ...
  13. A

Çözüldü✓ Gtx 1660 Super ve iİşlemci̇

bende i3 12100 var gayet güzel giidyor şuan öneririm ama biraz daha bütçen varsa i5 12. nesilde tercih edebilrsin bence 12. nesilin altına düşme ana kartına göre tabi ama artık 1700 geçmek gerek
  14. A

mizar beyaz klavye satan var mı nereden bulabilirim ?

sağolasın hocam beyaz olanı da siyah swich liymiş banad aha yumuşak lazım kırmızı gibi teşekkürler desteğin için
  15. A

mizar beyaz klavye satan var mı nereden bulabilirim ?

Beyaz farklı klavyelerde olabilir satan yada öneride bulunabilecek varsa sevinirim bütçem çok fazla değil max 600
  16. A

orochi v2 kullanıcı yorumu !

bunu nasıl yaptın kral bide buna orochi v2 yi ekle be :D
  17. A

haste ye bakıyorum zaten de biraz yatay bi mouse finger claw karışık kullanıyorum elime sanki orochi ve g305 daha iyi oturdu gibi.
  18. A

Merhaba Razer Orochi v2 kullanan biri mouse hakkında bilgi verebilir mi ? bu mouse ve g 305 arasında kaldım normalde optik olarak orochi de 3335 e eşit diye bir video görüdüm ama sanki orochinin optiği farklıydı diye biliyorum hem optik hemde sorunları hakkında bilgi verebilecek biri varsa...
  19. A

logitech g305 mi (765TL) Hyperx haste wireless mi (1170TL)

ozmn haste alıyım bari artık daha da mouse bakmam sağol
  20. A

logitech g305 mi (765TL) Hyperx haste wireless mi (1170TL)

şuan o kadar araştırdım ki kafam allak bullak model o da girdi tercihlerim arasına :(
Top Bottom