Arama sonuçları: *

1. yigit121

windows 10 da dosyaları nasıl gizliyoruz

teşekkürler
  2. yigit121

windows 10 da dosyaları nasıl gizliyoruz

windows 10 da gizlemem gereken bir dosya var ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum yardım edermsiniz teşekkürler
  3. yigit121

Ev interneti önerisi

Ev interneti önerisi ne verebilirsiniz(netspeed kullanıyoruz altyapımız vdsl)
  4. yigit121

Ev interneti için yardım

konu eski ama söyleyeyim,sakın ama sakın netspeed kullanmayın ben kullanıyorum müşteri hizmetleri ulaşılabilir ancak internet acayip yavaş
  5. yigit121

Gönül yarası TAKTİK VERİN

küçük yaş bilmiyom iste rahatsızlık için özür 1695158434 KONU BİTMİŞTİR. TEŞEKKÜRLER.
  6. yigit121

?
  7. yigit121

haklısın glb tsk
  8. yigit121

konuları detasylı okurmusun,haklı oldun yer de var
  9. yigit121

çok yoruldum bu kızı düşünmeden günlerim geçmiyor bu kız anime diyenle konuşmaya başlıyor bi keresinde yan yanayken animeyle ilgili bisi dedim benle konusmaya basladi şimdi ciddi cidi izliyom yanyana otursak veya dcsini alsam kız benim
  10. yigit121

2 yıl yetmedi mi hanımefendiye
  11. yigit121

boşver ver sen sövmesinler diye yazdım
  12. yigit121

neden 13 1695157432
  13. yigit121

Eskiden en iyi karşı cins arkadaşım olan kız yanyana otururken yaptığım hoşuna gitmeyen davranışlarım yüzünden benden soğudu (2 yıl önce) sonraki yıl ben bu kıza tutuldum ve benden daha da nefret etti(1 yıl önce) aynı yıl bu konular bittikten sonra yan yana yine oturduk ve ben onun suyuna...
  14. yigit121

.

TARIK KİM TARIK KİM 1694946917 TARIK KİM BAK AZIMI BOZACAM
  15. yigit121

.

tamam teşekkürler
  16. yigit121

.

bir şey sorabilir miyim yiyeceğim kadar spoile yedim zaten demon slayerin sonunda nezuko insan oluyo mu
  17. yigit121

.

öneri pls
  18. yigit121

.

tarık?
  19. yigit121

.

SPOİLER NASIL UNUTULUR YÖNTEM VARMI
  20. yigit121

.

(Spoiler) Bir kız sevdim... Animeler hem onun hemde en iyi arkadaşımın ortak hobisiydi (kardeş gibiler) ben de izlemeye başladım,demon slayer.3 Günde 16 bölüm izleyerek çok iyi bir şekilde ivme kat ediyor,artık animeleri onun için izlemiyordum,taa kii, o ana kadar...Biraz dinlenmek için youtube...
Top Bottom