Arama sonuçları: *

1. F

Aliexpress kargo yardım

o adrese yakın yere nokta koymaları çok saçma olmuş herkeste merak uyandırıyor bu yaptıkları şey
  2. F

aliexpress den verdiğim sipariş takıldı kaldı

Benimki dün yeni tr'ye vardı ama aynı seninki gibi mardin'in hemen yanında gösteriyor ona aldanma kral 1721197875 Daha gümrüğe girmedi çünkü muhtemelen
  3. F

kanka o çindeki gümrük
  4. F

Benim de siparişim "Uzun mesafeli taşıyıcı ofisine ulaştı" Bölümünde 2 gündür bekliyor adamlar orda görsele göre 5-6 gün bırakıyorlar sonra gümrüğe gidiyor
  5. F

Bu bilgisayarı satmak istiyorum, kaça gider?

9-10k civarı alıcı bulursun ölücüye 8e verirsin en kötü
  6. F

Öneri 20-25k Notebook öneri lazım

diğerinin de işlemcisi iyi
  7. F

Öneri 20-25k Notebook öneri lazım

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i5-12450h-16gb-512gb-ssd-rtx4050-6gb-dos-15-6-144-hz-tasinabilir-bilgisayar-nh-qlzey-00d-pm-HBC00006L1ZWV bunu da düşünebilirsin
  8. F

Toplama Pc Kaça Gider

AMD Ryzen 5 2600x Asus Prime B350 Plus AMD Radeon RX570 256Bit XPG M2 SSD 512GB 2x Corsair DDR4 16 GB Ram 3200 MHz (32Gb Toplam) 3 Fanlı kasa dahil ortalama kaça gider? 1721048243 Ekran kartı 8GB
  9. F

Acer Nitro 5 RTX 4050 Önerir misiniz?

Peki bulunduğumuz memlekette servis yoksa nasıl olacak? herhangi bir bilgisayarcıya gidip çözüm bulamaz mıyız onları arasak vs.?
  10. F

Acer Nitro 5 Nh.qlzey.00d alınır mı?

Bu ürün 8gb ram ekstra 1 boş slot var mıdır sipariş edip kendimiz taksak
  11. F

Acer Nitro 5 Nh.qlzey.00d alınır mı?

Agalar max 25.000TL bütçem var (taksit olacak şekilde) ekteki pc o fiyata alınır mı? veya muadilleri varsa önerilerinizi de bekliyorum. https://www.trendyol.com/acer/nitro-5-intel-core-i5-12450h-16gb-512gb-ssd-rtx4050-6gb-dos-15-6-144hz-nh-qlzey-00d-p-837845053?boutiqueId=61&merchantId=106740
  12. F

Yardım ECS H61H2- M.2

ECS H61H2- M2 model ana kart kullanıyorum, bilgisayarıma yeni bir işlemci takmak istiyorum ve tamirci arkadaş en fazla 1. nesil i3 - i5 -i7 takabilirsin dedi ve piyasada 1. nesil işlemci bulmak çok zor en azından i7 bulmak, acaba tamirci arkadaş bize anakart + işlemci satmak için mi söyledi bunu...
  13. F

Eski CPU Yeni Ekran Kartı İçin Oyun Tavsiyesi

teşekkürler, cs go oynuyorum güzel fps'de alıyorum. Hikayeli ekran kartı ağırlıklı oyun tavsiyeniz varsa yazabilirmisiniz?
  14. F

Sırf yorum olsun diye yazma sana zahmet kardeşim. Fikrin varsa söyle, boş yapma.
  15. F

Arkadaşlar merhabalar, kullandığım bilgisayarın özelliklerini atıyorum aşağıya size zahmet güzel hikayesi iyi ve kaldırabilecek oyunlar önerebilir misiniz? Yeni eski fark etmez oyun olsun yeter şu günlerde. CPU çöp biliyorum biriktirdiğim param var fakat herhangi bir yerden alamıyorum şu aralar...
  16. F

Yardım CPU etkisi

evet sence kaldırır mı şimdi boşa para vermeyelim :)
  17. F

Yardım CPU etkisi

işlemci ekteki linkte ss olarak atmışım zaten
  18. F

Yardım CPU etkisi

Merhabalar benim kardeşim sürekli YouTube'da The Witcher® 3: Wild hunt videolarını izleyip duruyor, bende ona Steam'den alıp hediye etmek istiyorum. Fakat bilgisayar bu oyunu kaldırır mı? CPU özellikleri ekte yazıyor. Ekran kartı olarak MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4GB kullanıyorum...
  19. F

Yardım GTA IV açılmama sorunu

bende öyle çıkmıyor ya sadece ets2'nin klasörü var
  20. F

Yardım GTA IV açılmama sorunu

anlayamadım konuyu açarak anlatabilirmisin ?
Top Bottom